Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #2

06 listopada 2014 16:23
Ciotka

Czasem sobie coś szkicuje :))) tami mały dar od Boga :))

no nie taki maly...nie kazdy taki dar otrzymuje to dla wybranych jest....zazdraszczam
06 listopada 2014 16:28 / 1 osobie podoba się ten post
Fajnie tu mam bo nie gotuję:)Myślałam jak to będzie bo to pierwsze takie miejsce-więc się okazało ,że tylko za pomocnika robie :)Dziś całe moje gotowanie ograniczyło się do obrania ziemniaków:)Gotuje córka PDP i zakupy tez ona:)Menu dzisiejsze-gulasz wieprzowy z pieczarkami i brokuły z migdałami-smaczne:)Zrobię tak w domu:)
06 listopada 2014 16:32
ania52

no nie taki maly...nie kazdy taki dar otrzymuje to dla wybranych jest....zazdraszczam

...osobiście wolała bym być obdarowana głosem , nawet w naszych czasam miała bym możliwość mieć pracę .. Niestety z moim darem w naszym stuleciu ,  Pablo Picasso czy Vincent van Gogh malowali by tylko pomurach :))) 
 
06 listopada 2014 16:36
Ciotka

...osobiście wolała bym być obdarowana głosem , nawet w naszych czasam miała bym możliwość mieć pracę .. Niestety z moim darem w naszym stuleciu ,  Pablo Picasso czy Vincent van Gogh malowali by tylko pomurach :))) 
 

06 listopada 2014 16:40
sałatka nie chce się załadować :?? A CIASTO MAYSTER SZTYK !!!!!pycha!! mmmyy !! :)) zaraz wpadnę w samouwielbienie HI! HI! :))
06 listopada 2014 16:42
Ciotka

apetycznie wyglada....szkoda ze nie dane mi sprobowac...a ja bym chciala miec dar malowania ale jakos zabraklo dla mnie....
06 listopada 2014 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

apetycznie wyglada....szkoda ze nie dane mi sprobowac...a ja bym chciala miec dar malowania ale jakos zabraklo dla mnie....

ale może coś innego dostałaś od naszego stwórcy czym możesz się pochwalić ?/:))) nie smutaj!!! każdy jest wyjątkowy :)) 
06 listopada 2014 17:40
Ciotka

ale może coś innego dostałaś od naszego stwórcy czym możesz się pochwalić ?/:))) nie smutaj!!! każdy jest wyjątkowy :)) 

nie smutam...dostalam inne dary za ktore wdzieczna jestem....ale zawsze chcialo mi sie umiec malowac..no ale coz,jakby kazdy taki dar otrzymal to za duzo tych malujacych by bylo...
06 listopada 2014 18:03 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

nie smutam...dostalam inne dary za ktore wdzieczna jestem....ale zawsze chcialo mi sie umiec malowac..no ale coz,jakby kazdy taki dar otrzymal to za duzo tych malujacych by bylo...

bucik dla Ciebie:))
06 listopada 2014 18:05
.. ostatnio znalazłam go w necie i sobie naszkicowałam też :)) bucik Guliwera :)
06 listopada 2014 18:22
Ciotka

bucik dla Ciebie:))

Nooooo.Ty to sie dopiero marnujesz w Opiekunkowie!
06 listopada 2014 18:24
:))) Wcale nie narzekam :))
06 listopada 2014 18:29
... Właśnie chciałam zacząc lepić pierożki a tu ZONK !! zapomniałam kupić mąke :) zapindalam w te pendy, za nim mi sklep zamkną :))
06 listopada 2014 18:33
Ciotka

bucik dla Ciebie:))

dziekuje bardzo....chyle czola przed twoim talentem
06 listopada 2014 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

cos podobnego. a wczora bylo niezastapionej hi, hi, hi.

Amelko, to było na zachętę, nie łap za słówka ;).