Czym sie zajmujemy poza opieką?

11 grudnia 2014 16:46 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek, widze, zes pelna optymizmu;) ech...ja dwa lata temu. A potem Pan Bog rozum odjal(albo dodal) i wszystko sie zmienilo:) Na szczescie:) Wiec moze to wcale nie 20 lat trwac bedzie:)
11 grudnia 2014 16:49 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

Nie prowda, nie jestem zakochano.

Jesteś , jesteś .....nawet wiem jak ma ten Twój facet na imię ......Piotruś -:))))))))))))))
11 grudnia 2014 17:20 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

Jolek, widze, zes pelna optymizmu;) ech...ja dwa lata temu. A potem Pan Bog rozum odjal(albo dodal) i wszystko sie zmienilo:) Na szczescie:) Wiec moze to wcale nie 20 lat trwac bedzie:)

A no moze masz racje :D
11 grudnia 2014 17:20 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jesteś , jesteś .....nawet wiem jak ma ten Twój facet na imię ......Piotruś -:))))))))))))))

Nooo taaaaaaaaaaak :D hahahahahha. I dla niego chce byc fit mamuska :D sexi mama jak Kasia Cichopek :D hahahahah
11 grudnia 2014 18:06 / 2 osobom podoba się ten post
Jolek

Nie wiem o czym  mialabym tam pisac :D Nic ciekawego do mojego jakze madrego i jakze malego lba nie przychodzi :DDD

Tęskonty,pragnienia,marzenia i to co w duszy gra
11 grudnia 2014 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Tęskonty,pragnienia,marzenia i to co w duszy gra

no to bedzie gorrraco hahahah
11 grudnia 2014 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
Jolek, moze nie bierz rady ORIMA zbyt doslownie, bo Ci blog erotyczny z tego wyjdzie i trzeba bedzie dowod osobisty przed czytaniem okazac;););)
11 grudnia 2014 21:50
moncherie

Jolek, moze nie bierz rady ORIMA zbyt doslownie, bo Ci blog erotyczny z tego wyjdzie i trzeba bedzie dowod osobisty przed czytaniem okazac;););)

No Orim chyba na to liczy hahahahahha ;D
19 października 2016 13:53 / 4 osobom podoba się ten post
Jakie hobby mam wszyscy wiedzą. ...teraz w domku kolezanka zaraził mnie fitness nie powiem wciągnęło mnie na maxa...pozatym uwielbiam spacery z moim piesem