Czym sie zajmujemy poza opieką?

17 listopada 2014 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
Czas na coś innego niż opieka ?...
17 listopada 2014 21:00 / 5 osobom podoba się ten post
nanusia

Czas na coś innego niż opieka ?...

A co masz na mysli jakies ekscesy?
17 listopada 2014 21:03 / 2 osobom podoba się ten post
Nie ... nasze hobby .. cos po za ... naszymi obowiazkami... ;)
17 listopada 2014 21:05 / 2 osobom podoba się ten post
nanusia

Nie ... nasze hobby .. cos po za ... naszymi obowiazkami... ;)

Jest taki topik o hobby,ale nie przeszkadza zeby popisac w Twoim.
 
Ja mam hobby takie jak Gieronimo ma zawod,tylko ze to jego zawod to on to robi lepiej jak ja,bo to moje hobby.
17 listopada 2014 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
moje hobby to decoupage, nie jestem w stanie ciągnąć tego majdanu do DE ::))))DDDD, ale internet jak najbardziej!!:))
17 listopada 2014 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
nanusia

Nie ... nasze hobby .. cos po za ... naszymi obowiazkami... ;)

to na forum juz jest topik o hobby tylko troszke zapomniany przez urzytkownikow.Poszukaj w tematach forum
17 listopada 2014 21:08
Dziękuję za radę , ale nic nowego nam nie zaszkodzi..
17 listopada 2014 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
Czasami naszym hobby jest wyjechanie gdzieś poza granice naszego państwa zdala od ludzi którzy nas otaczaja ..
17 listopada 2014 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

to na forum juz jest topik o hobby tylko troszke zapomniany przez urzytkownikow.Poszukaj w tematach forum

Orim topik hobby jest nudny do d....... . Topikow nigdy nie jest za wiele (dobrze,ze mychy nie ma na forum) bo co raz nowe hobby sie objawiaja.A gdzie o tym napisać
17 listopada 2014 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

to na forum juz jest topik o hobby tylko troszke zapomniany przez urzytkownikow.Poszukaj w tematach forum

Decoupage pracochłonne ??? Bo bardzo ładne , godne podziwu ??
17 listopada 2014 21:17 / 19 osobom podoba się ten post
nanusia

Czas na coś innego niż opieka ?...

Coś innego niz opieka?Mhm.....I nie hobby?Mhm....Inne zajęcia na szteli to:
1/palenie papierosów/ci co palą:)/
2/siedzenie na forum/ci co siedzą/
3/czytanie gazet,książek
4/manicure,pedicure,golenie nóg:)
5/obżeranie sie słodyczami:)/niektórzy/
6/telefonowanie do bliskich
7/podjadanie z lodówki miedzy posiłkami:)
8/farbowanie włosów
9/pranie swoich ciuchów
10/zakupy lub spacerowanie na przerwie
11/spanie na przerwie
12/odliczanie po 1000x ile do zjazdu zostało:)
13/wieczorne najczęściej rozmowy na Skypie:)
 
Cholera jasna ,cały dzień zawalony:)W ogóle nie ma czasu na jakąkolwiek opiekę:):):):):):)Bo na pewno jakies wazne zajęcia nie będace hobby pominęłam:)
 
17 listopada 2014 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Coś innego niz opieka?Mhm.....I nie hobby?Mhm....Inne zajęcia na szteli to:
1/palenie papierosów/ci co palą:)/
2/siedzenie na forum/ci co siedzą/
3/czytanie gazet,książek
4/manicure,pedicure,golenie nóg:)
5/obżeranie sie słodyczami:)/niektórzy/
6/telefonowanie do bliskich
7/podjadanie z lodówki miedzy posiłkami:)
8/farbowanie włosów
9/pranie swoich ciuchów
10/zakupy lub spacerowanie na przerwie
11/spanie na przerwie
12/odliczanie po 1000x ile do zjazdu zostało:)
13/wieczorne najczęściej rozmowy na Skypie:)
 
Cholera jasna ,cały dzień zawalony:)W ogóle nie ma czasu na jakąkolwiek opiekę:):):):):):)Bo na pewno jakies wazne zajęcia nie będace hobby pominęłam:)
 

Jestem pochłonięta własna działalnością gospodarczą dlatego wyjechałam na nią zarobic i oderwać sie od tych zmartwień wiec zapytuje iż pora odpocząć od tego majdanu i odstresować sie hobbistycznie ??? ;)
17 listopada 2014 21:26 / 4 osobom podoba się ten post
nanusia

Jestem pochłonięta własna działalnością gospodarczą dlatego wyjechałam na nią zarobic i oderwać sie od tych zmartwień wiec zapytuje iż pora odpocząć od tego majdanu i odstresować sie hobbistycznie ??? ;)

Masz inna dz.gosp .i pojechalaś do D na nia zarobić????Bo ja tak zrozumiałam- jak trzeba zarabiać inna praca na swój biznes to chyba rozsądniej go zamknąc lub zawiesić ,żeby nie generowal kosztów.Jakoś zawile napisalaś:)Chyba ze to chodzi o to ,że dopiero chcesz cos własnego otworzyć:)
W spraie hobby to rzeczywiscie zajrzyj do tego topiku ,dziewczyny i chłopaki zajmuja się hobbystycznie przeróznymi rzeczami,w zaleznosci od tego jak czas i PDP pozwala:)Pozdrawiam:)
17 listopada 2014 21:30
kasia63

Masz inna dz.gosp .i pojechalaś do D na nia zarobić????Bo ja tak zrozumiałam- jak trzeba zarabiać inna praca na swój biznes to chyba rozsądniej go zamknąc lub zawiesić ,żeby nie generowal kosztów.Jakoś zawile napisalaś:)Chyba ze to chodzi o to ,że dopiero chcesz cos własnego otworzyć:)
W spraie hobby to rzeczywiscie zajrzyj do tego topiku ,dziewczyny i chłopaki zajmuja się hobbystycznie przeróznymi rzeczami,w zaleznosci od tego jak czas i PDP pozwala:)Pozdrawiam:)

Musze ogarnąć dz.gosp. do kupy... bądź co bądź zamknąć chodz pracowałam na moj dobytek bardzo ciężko szkoda stravh zamknąć coś co jest i bylo moim zyciem , ale czy bedzie ?? 
17 listopada 2014 21:33
nanusia

Musze ogarnąć dz.gosp. do kupy... bądź co bądź zamknąć chodz pracowałam na moj dobytek bardzo ciężko szkoda stravh zamknąć coś co jest i bylo moim zyciem , ale czy bedzie ?? 

To zawieś chociaż,zawsze mozna odwiesic potem -straty mniejsze będą.Bo tak to w kółko Macieju,co zarobisz to dziury zatkasz i za chwilę nowe będą i nigdy nie naprostujesz .A jak zawieszone to juz Ci ZUS odpada przynajmniej i podatki.