Lycamobile

11 lutego 2015 05:26 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Moja wina,
przepraszam, :)))))
pisze w wątku o Lyca,
ale to chyba tak samo działa,
a może nie?
Jutro spróbuję.

Mam Lebare ,dziala OK.Wybieram tylko ...0.... w Niemczech ,na inne kraje  musi byc prefiks miedzynarodowy np,0044......... .Wczoraj dzwonilam na 5588 i ....doladowalam konto 15euro-wszystkie kraje europejskie -500minut.Opcja jest wazna jeden miesiac ,przed uplywem czasu tj .co najmniej trzy dni, powinnam doladowac konto-15euro -nie musze juz dzwonic ,moge zrobic w komorce.Dla mnie ...super.
06 czerwca 2015 18:59
Kto wie? Czy jak ponad miesiąc nie używałam Lyca to mi pieniądze na koncie przepadły i czy żeby znowu telefonować muszę doładować? Lyca DE
06 czerwca 2015 19:01
MeryKy

Kto wie? Czy jak ponad miesiąc nie używałam Lyca to mi pieniądze na koncie przepadły i czy żeby znowu telefonować muszę doładować? Lyca DE

Sprawdź sobie stan konta *131#
06 czerwca 2015 19:02
efka66

Sprawdź sobie stan konta *131#

Danke :)
06 czerwca 2015 19:07
oczywiście, że nie one nigdy nie przepadną jedynie nie możesz np. dzwonić na inną lyca za darmo .
Proponuję kup w Polsce Lyca obecnie nie ma romingu i w Niemczech i Polsce do Lyca mam za darmo a do innych sieci tak jak i w Polsce , odbieram za darmo sms 10 gr.
Bardzo  teraz to się opłaca.
06 czerwca 2015 19:11
anerik

oczywiście, że nie one nigdy nie przepadną jedynie nie możesz np. dzwonić na inną lyca za darmo .
Proponuję kup w Polsce Lyca obecnie nie ma romingu i w Niemczech i Polsce do Lyca mam za darmo a do innych sieci tak jak i w Polsce , odbieram za darmo sms 10 gr.
Bardzo  teraz to się opłaca.

Mam 2.01 :) A w Polsce rodzinka ma polską, ale rzadko używamy. Bo mam Skype i na stacjonarne do Polski polaczenia rodzinka wykupiła mi tutaj.
06 czerwca 2015 19:20
MeryKy

Mam 2.01 :) A w Polsce rodzinka ma polską, ale rzadko używamy. Bo mam Skype i na stacjonarne do Polski polaczenia rodzinka wykupiła mi tutaj.

Tak ja też mam niemiecką Lyce, ale jej teraz nie uzywam bo bardziej mi się opłaca z polskiej , jest też wygodniej, bo na przewie poza domem też można pogadać,
Moja mama ma tylko kom. i zawsze jestem w kontakcie... dzieci...kol... od nikogo nie jestem uzależniona i nie musze przy kompie siedziec.
06 czerwca 2015 19:22
anerik

Tak ja też mam niemiecką Lyce, ale jej teraz nie uzywam bo bardziej mi się opłaca z polskiej , jest też wygodniej, bo na przewie poza domem też można pogadać,
Moja mama ma tylko kom. i zawsze jestem w kontakcie... dzieci...kol... od nikogo nie jestem uzależniona i nie musze przy kompie siedziec.

To też racja, Następnym razem jak bede w Polsce to sobie polską wezmę :)
06 czerwca 2015 20:07
MeryKy

To też racja, Następnym razem jak bede w Polsce to sobie polską wezmę :)

Zastanawiam się nad Lyca ,albo Lebara.Lebára de.ma 15 cent.za połączenie i potem 1 cent za 1 minutę,do Polski na wszystkie sieci.A Lyca za bardzo nie wiem .Może ktoś coś wie.?
06 czerwca 2015 20:13
teresadd

Zastanawiam się nad Lyca ,albo Lebara.Lebára de.ma 15 cent.za połączenie i potem 1 cent za 1 minutę,do Polski na wszystkie sieci.A Lyca za bardzo nie wiem .Może ktoś coś wie.?

Z tą niemiecka mam tak samo  1 cent na  min i 15centow za polaczenie .
06 czerwca 2015 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

To też racja, Następnym razem jak bede w Polsce to sobie polską wezmę :)

Nie musisz być w Polsce. zamawiasz sobie polską kartę na niemiecki adres. Też dojdzie.
06 czerwca 2015 21:14
anerik

Tak ja też mam niemiecką Lyce, ale jej teraz nie uzywam bo bardziej mi się opłaca z polskiej , jest też wygodniej, bo na przewie poza domem też można pogadać,
Moja mama ma tylko kom. i zawsze jestem w kontakcie... dzieci...kol... od nikogo nie jestem uzależniona i nie musze przy kompie siedziec.

Uważaj. Tam taryfa się zmienia często. W zeszłym miesiącu używałam polskiej, a w czerwcu 1 min 96 gr kosztuje. tak wyczytałam na stronie. Może czegoś nie wiem?
06 czerwca 2015 21:18
teresadd

Zastanawiam się nad Lyca ,albo Lebara.Lebára de.ma 15 cent.za połączenie i potem 1 cent za 1 minutę,do Polski na wszystkie sieci.A Lyca za bardzo nie wiem .Może ktoś coś wie.?

Teresand, teraz się nie opłaca kupować niemieckich komorek, bo już nie ma romingu. Kupujesz polską Lycemobile - karta za darmo  - domownikom też  do nich dzwonisz za darmo a do innych tyle samo co w Polsce i nie płacisz za połączenia przychodzące....
06 czerwca 2015 21:20
anerik

Teresand, teraz się nie opłaca kupować niemieckich komorek, bo już nie ma romingu. Kupujesz polską Lycemobile - karta za darmo  - domownikom też  do nich dzwonisz za darmo a do innych tyle samo co w Polsce i nie płacisz za połączenia przychodzące....

Os kiedy to znieśli roaming ???
06 czerwca 2015 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Uważaj. Tam taryfa się zmienia często. W zeszłym miesiącu używałam polskiej, a w czerwcu 1 min 96 gr kosztuje. tak wyczytałam na stronie. Może czegoś nie wiem?

zaraz sprawdzę, ale dziś dzwoniłam do koleż. i gadałam 30 min, a na koncie miałam 1,25  co prawda to była lyca .