Bus Autokar Samolot - czym lepiej?

17 marca 2012 20:27
No to zostaje Ci Simbad-oni jezdza codziennie.Ja jezdze z firma ze Zlotowa ale oni tez poniedzialki i piatki.Tylko ja ze zmienniczka tak sobie ustalam,ze jej i mnie pasuje.
17 marca 2012 20:36
A może oni są ze Zlotowa?,bo tablice są złotowskie.Sinbad jeżdzi też przez Walcz,kiedyś jezdzilam,ale wolalabym busikiem.Dziś widzialam reklamę u Nas w walczu jakiegoś przewożnika,zobaczę jak oni jadą.moze Firma ma swojego??
17 marca 2012 20:43
Danusia -poszukaj w internecie,jest mase firm.,podaja przewaznie w jakie dni jezdza i jakie maja trasy

W samym Zlotowie sa chyba 4.Moze inne maja inny grafik.
17 marca 2012 20:48
kasia63 said:
http://koszalin.eko-bus.pl/ napisałąm przez C a to jest przez K,sorki

Dzieki wielkie :))) Ja mam też problem, chcę wyjechać we środę, a nie mam czym, obszukałam internet i znalazłam kilka ofert busów.

Zamieszczę stronkę, może się komuś przyznać http://busy.info.pl/ pozdrawiam :*
17 marca 2012 22:26
andrea said:
sylwunia.a co ty na wlasna reke do Pol.sie wybierasz? i to juz w srode? co sie dzieje?

Nic się nie dzieje, dziadek ok :) Na 12 kwietnia chciałabym być w Polsce z przyczyn osobistych...
17 marca 2012 22:58
danutakedziora1 said:
Ja mam firmę przewozową z Okonka,tez busiki.Teraz mam problem ,bo oni jada tylko wponiedziałki i piątki,a ja mam jechać w czwartek.:(

Jeżeli chcesz do Niemiec jechać w czwartek to Chojnice530965705,lub 660580120,obydwa są dobre z niemiec nie wiem.
18 marca 2012 18:06
Dzieki dziewczyny za podpowiedż,chyba jestem w amoku przed podróżą,bo zapomniałam,że przez internet można znależdż busa! Podzwonie jutro i zobaczymy,na razie czekam jeszcze na tel.z konkretami o dziadku:)) pozdrawiam...:))
03 kwietnia 2012 20:29
Wykupiłam sobie bilet w firmie przewozowej Raftrans (busy). Mam zostać dowieziona pod wskazany adres. Ktoś korzystał z tej tej firmy? Jakie wrażenia?
17 czerwca 2012 09:51
danusia ja tak teraz mialam wysiadłam w Baden -Baden i nie miał mnie kto odebrać choć na dobra sprawę gdyby ta ich znajoma (babci i dziadka ) była troche kumata to mogłaby mnie odebrac , bo jeździ autem a tak wsiadłam w taxi podałam adres i wysiadłam pod samym domem powiedziałam taksówkarzowi zeby zaczekał poszłam powiedzieć ze juz jestem i ze taksówkarz czeka na zapłatę i wszystko odbyło sie bez problemów
17 czerwca 2012 10:06
Dana ,ja najczęściej korzystam z przewozów BUSAMI.W kierowcaę Polsce zabiera mnie z domu ,na granicy zjeżdżają się busy z danej firmy ,przesiadamy sie do odpowiedniego i potem już w drogę pod sam domek na adres w Niemczech dowożą . Płacę za taki przejazd 55 euro około,zalezy z jakiej firmy transportowej korzystam .Jadą do Niemiec w różne dni tygodnia ,a firm przewozowych jest mnóstwo.
17 czerwca 2012 11:12
Ja też busami jezdze - za dowoz na adres w D biorą różnie ,raz to było 15euro w te i 15 z powrotem,teraz po 30 zł w obie strony.Czasem tez biorą za nadbagaz tzn za wiecej niz jedna torbe podrozna -10euro.Ale zawsze szukam takiego busa zeby mnie dowiozl pod sam dom w D i stamtąd odebrał.
17 czerwca 2012 14:47
nie nie - chodziło mi o to ile dopłaty biorą za dowóz na adres i odbiór z adresu - dodatkowo oczywiscie.Jezdze z Sianowa albo z Koszalina.Teraz do oberhausen placilam 410zł plus po 30zl za dowoz,razem 470.za 2 torby podrozne duza i mala zadnych doplat.
17 czerwca 2012 23:05
O Matko to strasznie dużo Kasiu płacisz.Ja ostatno Sindbadem z Bydgoszczy do Bonn i spowrotem OPEN płaciłam 248 zł.A rodzina mi oddała 150 euro.
18 czerwca 2012 00:36
cristina - sindbad jedzie czasem nawet 16godzin a ja jade 9,bez zadnego krazenia dookola Niemiec ,chcialam nawet bo w marcu jak jechalam promocja byla ale jak mi pani powiedziala ile trwa podroz to wolalam busa choc drozszy bilet

Aterima zwraca za droge w jedna strone/musisz miec bilet i nr konta to ci w ciagu tygodniu zwroca
18 czerwca 2012 06:45
Ja jeżdżę busami z adresu na adres od siedmiu lat i nie słyszałam o żadnej dopłacie za to,że dojeżdża pod adres,bo to jest właśnie domena busa.Jeżdżę z Dolnego Śląska i płacę 190-260 zł w jedną stronę.Jeżdżę z trzema różnymi przewoźnikami, dlatego ta różnica w cenie.