Wyłowione z sieci 2

21 listopada 2015 17:12 / 3 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Wichurrko tu nie o regulamin chodzi. ;-) Dyskusja o polityce zawsze się kończy awanturą - na każdym forum.

Szanowny Moderatorze ,nie mozna "wyciszac" osoby tj.Wichury jak ma w 100% racje .
21 listopada 2015 18:21 / 3 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Wichurrko tu nie o regulamin chodzi. ;-) Dyskusja o polityce zawsze się kończy awanturą - na każdym forum.

Szanowny Moderatorze.....chętnie czytam różne poglądy.......przez takie dyskusje można się wiele dowiedzieć.....i nie są to awanury tylko wymiana zdań.
Osobiście znam kilka osób które mają inne poglądy niż ja, ale dalej są moimy dj. przyjaciółmi..... bo w innych dziedzinach jesteśmy po tej samej stronie.....
Bardzo dużo się nauczyłam od Wichurki....choć czasami się z nią do końca nie zgadzam........inni którzy są jakby po innej stronie też , mogą mieć swoje racje..........wymiana zdań jest zawsze b. ciekawa jak się nie uzywa wulgaryzmów.......itd.
21 listopada 2015 18:38 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra2

Nie - godzi w niezawisłość sądów, zmienia sobie tak ustawę, żeby podporządkować sobie TK. 
Najbardziej to mnie uniewinnienie Kamińskiego oburza. A raczej ułaskawienie. Jak można ułaskawić kogoś, kto nie jest skazany prawomocnym wyrokiem i mówić, że się umarza postępowanie w tej sprawie? Prezydent nie ma władzy sądowniczej i nie może ingerować w pracę sądu. Może jedynie ułaskawić kogoś, kto już jest skazany. Jeżeli sprawa dotyczy ministra, to jest to jeszcze bardziej bezczelne. Jaki to daje przykład? Że można nadużywać władzy, a w razie czego swój prezydent ułaskawi i po sprawie. Również sposób powołania szefów rożnych słóżb i sposób przepchnięcia zmian do ustawy o TK (nocą, rozumiem po to, żeby media nie mogły transmitować i obserwować) jest niepokojący. 

21 listopada 2015 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
zosia_samosia

Szanowny Moderatorze ,nie mozna "wyciszac" osoby tj.Wichury jak ma w 100% racje .

Szanowna Zosiu_samosiu ja nie wyciszam Wichurry, tylko staram się zdusić problem w zarodku. Już kilka razy były tutaj dyskusje polityczne i zawsze kończyły się tak samo. Bynajmniej też nie zwracam uwagi Wichurze, ale ogólnie wszystkim.
21 listopada 2015 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
Słowo harcerza ,że Wichurra nie jest autorka załącznika . Ja tez nie. Może to Orim ?
21 listopada 2015 19:54 / 3 osobom podoba się ten post
Kurde. Ale błąd strzeliłam. Oczywiście zamiast slóżb powinno być służb. Wstyd i hańba:)
21 listopada 2015 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Słowo harcerza ,że Wichurra nie jest autorka załącznika . Ja tez nie. Może to Orim ?:-):-)

Ale leżę i kwiczę :)
21 listopada 2015 20:02 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/329889,Wpadka-prezydenta-Kaczynski-nie-zrobil-bledu-ortograficznego-Jest-dowod

Wkleiłam Ci Wichurra żebys spała spokojnie. 
21 listopada 2015 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
Kwiaciareczka:)
21 listopada 2015 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko1

Słowo harcerza ,że Wichurra nie jest autorka załącznika . Ja tez nie. Może to Orim ?:-):-)

 Marszałek miał swoją Kasztankę a Jarosław ma kota ! .....jak widać na kocie też wierzchem można jeździć  
21 listopada 2015 20:14 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum1

Wichurrko tu nie o regulamin chodzi. ;-) Dyskusja o polityce zawsze się kończy awanturą - na każdym forum.

All right - pamiętam, jak to ostatnio zaraz po wyborach się skończyło:)
21 listopada 2015 20:16
anerik

Szanowny Moderatorze.....chętnie czytam różne poglądy.......przez takie dyskusje można się wiele dowiedzieć.....i nie są to awanury tylko wymiana zdań.
Osobiście znam kilka osób które mają inne poglądy niż ja, ale dalej są moimy dj. przyjaciółmi..... bo w innych dziedzinach jesteśmy po tej samej stronie.....
Bardzo dużo się nauczyłam od Wichurki....choć czasami się z nią do końca nie zgadzam........inni którzy są jakby po innej stronie też , mogą mieć swoje racje..........wymiana zdań jest zawsze b. ciekawa jak się nie uzywa wulgaryzmów.......itd.

Ode mnie to tylko niemieckiego można się nauczyć - w reszcie nie czuję się kompetentna, no ale co myślę, lub wiem to napiszę:)
21 listopada 2015 20:31 / 4 osobom podoba się ten post
wichurra2

Ode mnie to tylko niemieckiego można się nauczyć - w reszcie nie czuję się kompetentna, no ale co myślę, lub wiem to napiszę:)

Można ...... masz wiedzę....jesteś oczytana......patrzysz na problem z wielu perspektyw.....nie dajesz się wmanipulować ......piszesz co myślisz....
Czasami tylko niepotrzebnie starasz sie podkreślić, że masz rację....po co ....masz prawo mieć własne zdanie...jesteś wolna....
bykami się nie przejmuj strzelam i jaaaa...
21 listopada 2015 20:39 / 4 osobom podoba się ten post
wichurra2

Ode mnie to tylko niemieckiego można się nauczyć - w reszcie nie czuję się kompetentna, no ale co myślę, lub wiem to napiszę:)

Nie mów tak Wichura. Twoja postawa uczy, możesz być pewna. Dobrze, że jesteś uparta i nie zrażasz się szybko.