Wyłowione z sieci 2

21 listopada 2015 20:44 / 6 osobom podoba się ten post
Dziękuję Wam Kóleżanki, że takie dobre macie o mnie zdanie:)
Chociaż nie czuję, żebym szczególnie zasłużyła, to jednak miło:)
21 listopada 2015 22:02 / 8 osobom podoba się ten post
margolcia

Ach Wichura, Ty jak zwykle naczytasz sie bzdur w Gazecie Gównianej  sponsorowanej przez tylko słuszną partie(na szczęście już nie)i powielasz je na forum. PO noca chciało przegłosować prywatyzacje Lasów Panstwowych, jakos nie byłaś tym oburzona. Myślałam , że Ty jako osoba inteligentna szukasz wiadomości u różnych źródeł, a Ty bełkoczesz identycznie jak antypolskie media. Poczytaj trochę kto zacz ten pan sędzia, ktory skazał Kamińskiego, o jego poglądach i dlaczego po kilku uniewinnieniach Kamińskiego on własnie wydał wyrok. A nie tylko bla, bla, bla, bla.

Ooo Margolcia się ujawniła!! I od razu " jako osoba inteligentna" w "gównianej" gazecie przeczytała co chciała, Ale to nic szanowne opiekunowo. Wracamy do Polski:  na 2 ie dziecko 500 zł- zwala mnie z nóg, 12 zł za godzinę- już wsiadam w busa i wracam, emerytura w wysokości ? - bliżej nie określonej!!!! Bajdurzenie i tyle. Z pustego i ja sobie nie naleję. :-0 
21 listopada 2015 22:10 / 9 osobom podoba się ten post
Co do Gazety Wyborczej, to nie raz na forum mówiłam, że czytam. Mam nawet prenumeratę do 22 lutego - polecam prenumeratę na czytniki - za 3 miesiące tylko 45 zł i gazetka codziennie rano na czytniku jest:)
Nie mam zamiaru się wstydzić, że ją czytam. Kształtuje w jakimś stopniu moje opinie, ale nie jest tak, że ona mnie określa. Czytam ją, bo po prostu moje poglądy i wartości idą w parze z tymi w niej prezentowanymi.
Czytuję też Politykę, Newsweeka, Rzeczpospolitą, ale to jak w domu jestem - tutaj nie mam czasu na wertowanie innych gazet. Ale już jak Wprost otwieram, to mnie odrzuca, więc nie czytuję. Tak samo te nacjonalistyczne portale - wSieci, wPolityce itp. Po pierwsze treści mi tam nie odpowiadają, ale też prostacki język.
21 listopada 2015 23:32
wyłowione z sieci obejrzyjcie, takie tam tańce wygibańce na Jamajce



21 listopada 2015 23:48
IWA

Ooo Margolcia się ujawniła!! I od razu " jako osoba inteligentna" w "gównianej" gazecie przeczytała co chciała, Ale to nic szanowne opiekunowo. Wracamy do Polski:  na 2 ie dziecko 500 zł- zwala mnie z nóg, 12 zł za godzinę- już wsiadam w busa i wracam, emerytura w wysokości ? - bliżej nie określonej!!!! Bajdurzenie i tyle. Z pustego i ja sobie nie naleję. :-0 

Nikt kto głosował na PIS nie głosował z powodu tychże obietnic, każde dziecko to wie.
21 listopada 2015 23:50 / 1 osobie podoba się ten post
Nieprawda - moja teściowa głosowała z powodu obietnicy obniżenia wieku emerytalnego.
21 listopada 2015 23:57
wichurra2

Co do Gazety Wyborczej, to nie raz na forum mówiłam, że czytam. Mam nawet prenumeratę do 22 lutego - polecam prenumeratę na czytniki - za 3 miesiące tylko 45 zł i gazetka codziennie rano na czytniku jest:)
Nie mam zamiaru się wstydzić, że ją czytam. Kształtuje w jakimś stopniu moje opinie, ale nie jest tak, że ona mnie określa. Czytam ją, bo po prostu moje poglądy i wartości idą w parze z tymi w niej prezentowanymi.
Czytuję też Politykę, Newsweeka, Rzeczpospolitą, ale to jak w domu jestem - tutaj nie mam czasu na wertowanie innych gazet. Ale już jak Wprost otwieram, to mnie odrzuca, więc nie czytuję. Tak samo te nacjonalistyczne portale - wSieci, wPolityce itp. Po pierwsze treści mi tam nie odpowiadają, ale też prostacki język.

Nie odniosłaś się Wichura do mojej odpowiedzi na Twoje zarzuty że w nocy ze łamią prawo itd... Uczyli sie od samych mistrzów jak widzisz:) A wyborczej to ja bym za darmo nie chciała.

Od razu zaznaczę PIS nigdy nie dostał mojego głosu, w przeciwieństwie do PO nad czym ogromnie ubolewam.
22 listopada 2015 00:01
wichurra2

Nieprawda - moja teściowa głosowała z powodu obietnicy obniżenia wieku emerytalnego.

nikt świadomy, żadna partia nie spełnia obietnic, ludzie głosowali na PIS bo mieli dość złodziejstwa i afer zamiatanych pod dywan
22 listopada 2015 00:15 / 1 osobie podoba się ten post
sas-anka

Nie odniosłaś się Wichura do mojej odpowiedzi na Twoje zarzuty że w nocy ze łamią prawo itd... Uczyli sie od samych mistrzów jak widzisz:) A wyborczej to ja bym za darmo nie chciała.

Od razu zaznaczę PIS nigdy nie dostał mojego głosu, w przeciwieństwie do PO nad czym ogromnie ubolewam.

Nie napisałam ze w nocy łamią prawo. Poza tym nie noc jest tutaj meritum sprawy.
22 listopada 2015 00:21
wichurra2

Nie - godzi w niezawisłość sądów, zmienia sobie tak ustawę, żeby podporządkować sobie TK. 
Najbardziej to mnie uniewinnienie Kamińskiego oburza. A raczej ułaskawienie. Jak można ułaskawić kogoś, kto nie jest skazany prawomocnym wyrokiem i mówić, że się umarza postępowanie w tej sprawie? Prezydent nie ma władzy sądowniczej i nie może ingerować w pracę sądu. Może jedynie ułaskawić kogoś, kto już jest skazany. Jeżeli sprawa dotyczy ministra, to jest to jeszcze bardziej bezczelne. Jaki to daje przykład? Że można nadużywać władzy, a w razie czego swój prezydent ułaskawi i po sprawie. Również sposób powołania szefów rożnych słóżb i sposób przepchnięcia zmian do ustawy o TK (nocą, rozumiem po to, żeby media nie mogły transmitować i obserwować) jest niepokojący. 

Ostatnie zdanie w nawiasie.
22 listopada 2015 00:25
A meritum sprawy odnośnie pierwszej części Twojej wypowiedzi jest w linku, który pozwolę sobie wkleić raz jeszcze

http://niezalezna.pl/68006-skok-platformy-obywatelskiej-na-trybunal-konstytucyjny-nocna-zmiana-w-senacie


niestety linkiem z wyborczej nie dysponuję, a jak się domyslam taki link równiez nie istnieje
22 listopada 2015 00:29 / 1 osobie podoba się ten post
sas-anka

Ostatnie zdanie w nawiasie.

No i gdzie tam jest, że w nocy łamane jest prawo?
22 listopada 2015 00:33 / 1 osobie podoba się ten post
Niezależnej również nie czytuję. Ale ten link przejrzałam juz wcześniej i mam na ten temat zdanie, ale po prośbie Modiego nie będę piany biła. Jakie jest moje zdanie wiesz. Ja znam Twoje i na tym poprzestanmy.
Aha. W Wyborczej tez pisano o tym, co jest w Twoim linku.
22 listopada 2015 00:50 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

No i gdzie tam jest, że w nocy łamane jest prawo?

pociągnę juz tę gre słów, nie wiem jak to nazwać do końca

napisałam że w nocy że łamią prawo,a nie w nocy łamią prawo

mała różnica a jednak zmienia sens

Co do Pana Kamińskiego znów przedstawiasz stanowisko tylko i wyłącznie jedno jedyne i słusznie poprawne. Zdania prawników co do tego czy Pan Prezydent mógł czy nie mógł są podzielone. A najważniejszą sprawą jest to że Pan Kamiński w ogóle nie powinien zostać skazany.

22 listopada 2015 08:23 / 3 osobom podoba się ten post
Tutaj krótka lista afer i jeden z głównych powodów dla których tak bardzo chcą "usadzić" Kamińskiego   http://witamy-w-polsce.pl/1684/Kr zwyczajnie, na złodzieju czapka gore, dlatego robią taki rwetes.