Na wyjeździe #17

27 listopada 2014 07:33

Proszę kontynuować tutaj.

27 listopada 2014 07:44 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Proszę kontynuować tutaj.

Tak jest ;)
 
 
 
Nie wiem,czy mam omamy,czy co.....
 
Od 7-ej stoi pod domem auto córki PDP,ale jej nie ma......
Być może poszła do któregoś z mieszkań w kamienicy,ale wydawało mi się, ze wszystkie klucze są u nas na miejscu......
 
Dziwne.....
27 listopada 2014 07:46 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Tak jest ;)
 
 
 
Nie wiem,czy mam omamy,czy co.....
 
Od 7-ej stoi pod domem auto córki PDP,ale jej nie ma......
Być może poszła do któregoś z mieszkań w kamienicy,ale wydawało mi się, ze wszystkie klucze są u nas na miejscu......
 
Dziwne.....

dla niepoznaki???
ma kogoś?????
 
27 listopada 2014 07:48 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

dla niepoznaki???
ma kogoś?????
 

E tam....prędzej się czai na śniadanie......
 
Nie podnosze rolet,niech myśli,ze nas nie ma ;)))))))))
27 listopada 2014 07:49 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

dla niepoznaki???
ma kogoś?????
 

Ma ! na imię mu Helmut , ma 30 lat , dla " niepoznaki " przebiera sie za mleczarza !!! -:)))))))
27 listopada 2014 07:55 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

E tam....prędzej się czai na śniadanie......
 
Nie podnosze rolet,niech myśli,ze nas nie ma ;)))))))))

basiaim podnieś te rolety,  matko taki bunkier
te rolety mnie najgorzej wkur...y!!!!
jak można tak się zaszyć!!  okno to okno ma wchodzić światło, dzień, życie...
27 listopada 2014 08:00 / 1 osobie podoba się ten post
No i co dziewczyny z moimi wczorajszym cwiczeniami????? D...pa miałam ćwiczyć po kolacji a tu mąż zadzwonił na Skype i godzina fr... zlecial a później mi się nie chcialo... słaba jestem i tyle :( musze sobie chyba obrać inna porę na re cwiczenia, ale co jak w dzień nie mam czasu??? Hehe
27 listopada 2014 08:09
patka

No i co dziewczyny z moimi wczorajszym cwiczeniami????? D...pa miałam ćwiczyć po kolacji a tu mąż zadzwonił na Skype i godzina fr... zlecial a później mi się nie chcialo... słaba jestem i tyle :( musze sobie chyba obrać inna porę na re cwiczenia, ale co jak w dzień nie mam czasu??? Hehe

a co robisz jak masz pauzę?
ja mam zamiar ćwiczyć jak będzie pauza, ale czy to sie uda....???/ hmmmm......oj nie wiem
bo wieczorem nie ma szans, mam z babka oglądac telewzję
27 listopada 2014 08:11 / 2 osobom podoba się ten post
patka

No i co dziewczyny z moimi wczorajszym cwiczeniami????? D...pa miałam ćwiczyć po kolacji a tu mąż zadzwonił na Skype i godzina fr... zlecial a później mi się nie chcialo... słaba jestem i tyle :( musze sobie chyba obrać inna porę na re cwiczenia, ale co jak w dzień nie mam czasu??? Hehe

Najlepiej rano zaraz jak wstaniesz!!!Pozniej juz sie nie chce lub nie ma czasu!!Dzien doberek  wszystkim :))))))))))Miłego dzinka :)
27 listopada 2014 08:12
Zakręcona Mamuela

Najlepiej rano zaraz jak wstaniesz!!!Pozniej juz sie nie chce lub nie ma czasu!!Dzien doberek  wszystkim :))))))))))Miłego dzinka :)

noooo rano tak, jak będę miała silną wolę i chęci to będę wstawać, ale moja babcia o 7 rano już je śniadanie
27 listopada 2014 08:15
Ja mam taką pauza ze idę z babcia do jej kolezanki tam też jest polka. I wtedy albo myk Amy na zakup ki albo siedzimy i kawkę pijemy, gadamy ot moja przerwa...ale nie na zek am fajnie jest. I tak co dziennie do niej chodzimy tylko co poniedziałki babcie zabiera pielęgniarka na jakieś 4 godz to zostaje sama, i co tu wtedy robic? W pobliżu nie ma nawet po żadnego sklepu, wszędzie rowerem trzeba jechać a jak zimno to wiadomo nie chce sie.
27 listopada 2014 08:15 / 5 osobom podoba się ten post
Pierwsza rzecz jak wstaje rano to powrót pod ciepłą kołderkę,ewentualnie papierosek i kawa ale ćwiczenia?Ooooo,żadne takie:)Nie mam siły nawet myslec o gimnastyce:)Musze miec spokojny czas na rozruch:)Powolny rozruch,baaaaaaaaaaaaardzo powolny:):):):)
27 listopada 2014 08:16 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

noooo rano tak, jak będę miała silną wolę i chęci to będę wstawać, ale moja babcia o 7 rano już je śniadanie

Tak właśnie rano? Hm się człowiek upoci, z meczy a tu jeszcze cały dzień przed nim ;)
27 listopada 2014 08:23
agamor

noooo rano tak, jak będę miała silną wolę i chęci to będę wstawać, ale moja babcia o 7 rano już je śniadanie

O rany ja o 8-ej wstaje bo nie moge sie zmobilizowac wczesniej u mnie jak o 9 pdp sniadanko je to jest oki czasem pozniej nie budze go ekstra a jego zona spi do 10-ej potem sniadanie zanim zje to za poł godzinki jest juz obiadek heheeh:))
27 listopada 2014 08:34 / 4 osobom podoba się ten post
Ja wstaję juz o 5.45, sZybki prysznic, sniadanie i kawa i do pracy. Kłade się spać krótko po 22. w nocy obowiązkowo jedno wstawanie. Nie jestem śpiochem, ale brak mi tu trochę snu, tym bardziej , ze nie potrafię spac w dzień ( mam 2 godz. przerwy po obiedzie) . Ale dam radę, już leci z górki.Tylko do 5 stycznia , brrrr.