Na wyjeździe #17

27 listopada 2014 12:47
nianta

No nie wiem, może wydałam się podejrzana siedząc na ławce przed domem i paląc papierosa. Siedzę, przejechali raz, a za chwilę zawrócili,podjeżdżają pod dom, jeden z panów opuścił szybę i pyta czy tu mieszkam, no to odpowiedziałam ,że teraz tak, bo tu pracuję. No i obaj panowie postanowili wysiąść z auta , po czym zaczęła się seria pytań... Musiałam przynieść polecenie wyjazdu od firmy i dowód osobisty. W między czasie Cycek zdążył otworzyć okno i z ogromną ciekawością zapytać o co chodzi... Pytają go czy ja tu pracuję itd. A ta niemota zamiast powiedzieć żeby kontaktowali się z organizatorem , zaczął się tłumaczyć ,że on jest niepełnosprawny i nic nie wie...jak już zeszlam z papierami zapytałam czemu taka kontrola, to usłyszałam,że to rutynowo... Wzięli kontakt do organizatora , bo chcieliby jeszcze z nim porozmawiać i z niemieckim przedstawicielem firmy. Masakra ,się zestresowałam, ale panowie mili byli i nawet jak gość oddawał mi dowód, powiedział po polsku "dziękuję" .

No to chyba jestes pierwsza na forum ,skontrolowana:)
Dzis w skrzynce znalazłam takie cuś:
Ulotka od policji
 
VERDACHT RUF AN!
 
Gemeinsam gegen Einbrecher
 
Nie chce mi się całego przepisywac i umlautów nie mam.Dalej ostrzezenie przed kradzieżami,podziękowanie za pomoc i zrozumienie i zapowiedx wizyty-26ego,a to wczoraj było i nie było pana policjanta:) 
27 listopada 2014 12:56 / 3 osobom podoba się ten post
A ja od dzis ma wspanialy powod aby zostac w DE do stycznia 2015 r. Dzis bylem u niemieckiego fryzjera ha ha.Wystarczajacy powód ! Prawda ?
27 listopada 2014 12:57
oczywiscie Orim podsumował Cie dokladnie tyle ile trzeba:)))
27 listopada 2014 12:58
ORIM

A ja od dzis ma wspanialy powod aby zostac w DE do stycznia 2015 r. Dzis bylem u niemieckiego fryzjera ha ha.Wystarczajacy powód ! Prawda ?

po co twoje wlosy rosna tak szybko hahahah
27 listopada 2014 13:02 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

po co twoje wlosy rosna tak szybko hahahah

takie geny ha ha teraz troszke potrwa az odrosna ha ha
27 listopada 2014 13:09
kasia63

No to chyba jestes pierwsza na forum ,skontrolowana:)
Dzis w skrzynce znalazłam takie cuś:
Ulotka od policji
 
VERDACHT RUF AN!
 
Gemeinsam gegen Einbrecher
 
Nie chce mi się całego przepisywac i umlautów nie mam.Dalej ostrzezenie przed kradzieżami,podziękowanie za pomoc i zrozumienie i zapowiedx wizyty-26ego,a to wczoraj było i nie było pana policjanta:) 

Trochę,ba! Bardzo mnie to dziwi...
27 listopada 2014 15:51 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

No to chyba jestes pierwsza na forum ,skontrolowana:)
Dzis w skrzynce znalazłam takie cuś:
Ulotka od policji
 
VERDACHT RUF AN!
 
Gemeinsam gegen Einbrecher
 
Nie chce mi się całego przepisywac i umlautów nie mam.Dalej ostrzezenie przed kradzieżami,podziękowanie za pomoc i zrozumienie i zapowiedx wizyty-26ego,a to wczoraj było i nie było pana policjanta:) 

 och pierwsza ? Pewnie nie  ja latam poi calych DE  policja to tam nic nie ma  do naszej pracy , kiedys jak bylam na czarno to spotkali mnie z babunia -demencyjną  i prawdopodobnie baaardzo podejrzanie wygladałysmy  babcia usiadla nasrodku jedzni i wstacnie chciala  dopiero interwencja owych panow z policji zmobilizowala babcie do powstania i dalszego marszu  wiem ze nic nie maja do pracy na czarno bo bylam tak wystrachana ze ze smiechem jeden z nich -Polak  powiedzial ,,prosze sie nas nie obawiac -, obawiac to sie trzeba zielonych nie nas  oczywiscie wie pani o co mi chodzi? Naturalnie maja prawo wylegitymowac i podpytac co pani turobi ,gdzie pani mieszka itd . ale to moze nawet nasza polska policja  a Zoll -owszem 2 razy robil juz najazd na mnie  hahahaha -chyba mam jakegos pecha  
27 listopada 2014 17:29 / 6 osobom podoba się ten post
Tak sobie chodzę po tym Freibyrgu i widze sporo pan w słuszny wieku z długimi rozpuszczonymi włosami. Takie topielice. No nie podoba mi się to i już. Młode dziewczyny maja siłą rzeczy ( a właściwie siłą wieku ) ładne, lśniące włosy. Panie, które już dawno przekroczyły 50 lat niekoniecznie. A najgorzej wyglądają siwe, długie włosy. Rozpuszczone ;-/// No nie mam przekonania. Podobają mi się długie włosy ale nie każde wyglądają ładnie jak są rozpuszczone.
27 listopada 2014 18:06
wisienka

Ja wstaję juz o 5.45, sZybki prysznic, sniadanie i kawa i do pracy. Kłade się spać krótko po 22. w nocy obowiązkowo jedno wstawanie. Nie jestem śpiochem, ale brak mi tu trochę snu, tym bardziej , ze nie potrafię spac w dzień ( mam 2 godz. przerwy po obiedzie) . Ale dam radę, już leci z górki.Tylko do 5 stycznia , brrrr.

Matko jedyna jak ty dajesz rade ja wstaje o 6 30 a  20  nauczylam mojego pdp ze pomagam mu zakladac pizame pytam czy czegos potrzebuje jeszcze i mowie ze ide do siebie spac na szczescie odpukac nie wstaje w nocy wystarczy ze w dzien daje mi popalic.
27 listopada 2014 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
beata

:-) :-) :-)  och pierwsza ? Pewnie nie :-)  ja latam poi calych DE :-)  policja to tam nic nie ma  do naszej pracy , kiedys jak bylam na czarno to spotkali mnie z babunia -demencyjną :-)  i prawdopodobnie baaardzo podejrzanie wygladałysmy:-) :-) :-)  babcia usiadla nasrodku jedzni i wstacnie chciala:-) :-) :-) :-) :-)  dopiero interwencja owych panow z policji zmobilizowala babcie do powstania i dalszego marszu :-)  wiem ze nic nie maja do pracy na czarno bo bylam tak wystrachana ze ze smiechem jeden z nich -Polak:-) :-) :-) :-)  powiedzial ,,prosze sie nas nie obawiac :-) :-) -, obawiac to sie trzeba zielonych nie nas :-)  oczywiscie wie pani o co mi chodzi? Naturalnie maja prawo wylegitymowac i podpytac co pani turobi ,gdzie pani mieszka itd . ale to moze nawet nasza polska policja :-)  a Zoll -owszem 2 razy robil juz najazd na mnie :-)  hahahaha -chyba mam jakegos pecha:-) :-) :-)  

moze zielony mundur ci do wlosow pasuje ha ha i dlatego tak ich przyciagasz
27 listopada 2014 18:18 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich z wieczorka,dzien pomimo deszczowej pogody przelecial piorunem,do poludnia standart sniadanko,obiadek,pauza,po polulniu znalazlam karty do gry -gralam w wojne z pdp-walka nie skonczona,smiechu przy tym bylo.........,melduje ze czuje sie troszke lepiej,georginio to chyba zasluga tej herbatki z rum-pisze powaznie,wypijam ja przed snem i w bety,pozastal jeszcze katar....wiec chyba bede zyc,a teraz nadrobie zaleglosci w czytaniu;-;-;-;-;-
27 listopada 2014 18:21 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

moze zielony mundur ci do wlosow pasuje ha ha i dlatego tak ich przyciagasz

 no wiesz  a wlasnie odswierzylam kolorek kur......a wyszedl nie rudy tylko zaje......e czerwoniasty wrrrrr  
27 listopada 2014 18:23 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Tak sobie chodzę po tym Freibyrgu i widze sporo pan w słuszny wieku z długimi rozpuszczonymi włosami. Takie topielice. No nie podoba mi się to i już. Młode dziewczyny maja siłą rzeczy ( a właściwie siłą wieku ) ładne, lśniące włosy. Panie, które już dawno przekroczyły 50 lat niekoniecznie. A najgorzej wyglądają siwe, długie włosy. Rozpuszczone ;-/// No nie mam przekonania. Podobają mi się długie włosy ale nie każde wyglądają ładnie jak są rozpuszczone.

Co racja to racja  do 50 tki zapuszczam a po  obetne  
27 listopada 2014 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
beata

Co racja to racja:-)  do 50 tki zapuszczam a po :-)  obetne:-) :-) :-) :-) 

No to bedziesz miala takie z 1,5 m długości:):)
27 listopada 2014 18:28 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Tak sobie chodzę po tym Freibyrgu i widze sporo pan w słuszny wieku z długimi rozpuszczonymi włosami. Takie topielice. No nie podoba mi się to i już. Młode dziewczyny maja siłą rzeczy ( a właściwie siłą wieku ) ładne, lśniące włosy. Panie, które już dawno przekroczyły 50 lat niekoniecznie. A najgorzej wyglądają siwe, długie włosy. Rozpuszczone ;-/// No nie mam przekonania. Podobają mi się długie włosy ale nie każde wyglądają ładnie jak są rozpuszczone.

Też mi sie nie podobają długie, zwłaszcza jak twarz - muzeum.....Do 30tki miałam warkocz za tyłek ,potem ścięłam na krótko i tak mam do dziś:)Bardzo to wygodne i prędko schną,I takie mam ,ze nie musze nic układać,gęste,palcami przeczochram ,wysuszę i gotowe:)Na dobra sprawe nawet grzebienia nie muszę używać:)