Andrzejkowy wieczór

18 listopada 2015 10:11
Dobra,zaraz zapytam dziadka co on na to
18 listopada 2015 10:28 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Dobra,zaraz zapytam dziadka co on na to:lol3:

ty sie dziadka nie pytaj tylko zagladaj w portfel czy ci starczy na taka impreze
rachunek jak na wesele  pol litra na twarz,przekaski,cos na goraco (2 X podane),ciasto,kawa,napoje itp to wszystko pomnoz przez jakies 30 - 40 osob nie wiecej - bo kameralnie ma byc
18 listopada 2015 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Nooo, jedna nie zaszkodzi i nie pomoże w wejściu na obroty- tu już trza 2 lampki :-) A i potem wrózby idą lepiej i wizję można mieć :-)

Nie przesadzaj , po dwoch lampkach? wypróbuje
18 listopada 2015 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ty sie dziadka nie pytaj tylko zagladaj w portfel czy ci starczy na taka impreze:-)
rachunek jak na wesele :-) pol litra na twarz,przekaski,cos na goraco (2 X podane),ciasto,kawa,napoje itp to wszystko pomnoz przez jakies 30 - 40 osob nie wiecej - bo kameralnie ma byc :-)

Nie zła impreza Ci się marzy.Wirtualnie to może byc,ja sie tez piszę i coś z soba mogę przynieś.
18 listopada 2015 10:43
mleczko1

Nie przesadzaj , po dwoch lampkach? :-) wypróbuje :-)

machnij sobie dwie lampki ( radzieckie - sztakan) ichniego trunku to zobaczymy jak daleko przejdziesz
18 listopada 2015 10:49 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Nie zła impreza Ci się marzy.Wirtualnie to może byc,ja sie tez piszę i coś z soba mogę przynieś.

wirtualnie to mnie jakos nie kreci 
Wez wosk 
18 listopada 2015 10:51 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

wirtualnie to mnie jakos nie kreci :-)
Wez wosk :-)

Swiece wezmę
18 listopada 2015 10:57 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ty sie dziadka nie pytaj tylko zagladaj w portfel czy ci starczy na taka impreze:-)
rachunek jak na wesele :-) pol litra na twarz,przekaski,cos na goraco (2 X podane),ciasto,kawa,napoje itp to wszystko pomnoz przez jakies 30 - 40 osob nie wiecej - bo kameralnie ma byc :-)

Zajrzałam do portfela a tam....50 złotych polskichTak więc chyba do ciebie te imprezę przeniesiemy Ja mogę wszystkim powróżyć - za darmo!
18 listopada 2015 10:58 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Swiece wezmę :-)

myslisz ze impreza az tak sie rozkreci 
18 listopada 2015 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

myslisz ze impreza az tak sie rozkreci :lol1:

A, jak !!!!
18 listopada 2015 10:59
Marta

Zajrzałam do portfela a tam....50 złotych polskich:-)Tak więc chyba do ciebie te imprezę przeniesiemy:-) Ja mogę wszystkim powróżyć - za darmo!

nie powtarzaj tego wszystkim ze masz tylko 5 dych Postaw sie a zastaw sie jak staropolska tradycja kaze 
18 listopada 2015 11:05 / 1 osobie podoba się ten post
Ale ja teraz w D jestem więc tu staroniemiecka tradycja panuje
Przyjeżdżajcie,słone precelki i mineralną mam!
18 listopada 2015 12:25 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

machnij sobie dwie lampki ( radzieckie - sztakan) ichniego trunku to zobaczymy jak daleko przejdziesz :lol1: