Andrzejkowy wieczór

30 listopada 2014 12:56 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Gosia - jeszcze zadnej miłosci milion nie zaszkodził.A i kochankow może przyspozyć :):):)

Co do pierwszego to nie byłabym aż taka pewna :) A co do kochanków to masz racje...drzwiami i oknami ...
 
Mój dawny sąsiad wygrał w lotto niecałe 100 tysiecy i juz po pół roku zmienił zone na nowszy model :)
30 listopada 2014 19:28 / 1 osobie podoba się ten post
Andrzejki,Andrzejki i po Andrzejkach ... Tak samo Gwiazdka i Sylwester zleci ...
30 listopada 2014 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
Dla wszystkich Andrzejów na koniec dnia:))
30 listopada 2014 19:46 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dla wszystkich Andrzejów na koniec dnia:))

To bardziej dla Andrzejowych żon - załatwiłas mnie:) podejmuje kroki w nauce śpiewu :):):)
30 listopada 2014 19:48 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

To bardziej dla Andrzejowych żon - załatwiłas mnie:) podejmuje kroki w nauce śpiewu :):):)

Ja już próbowałam :) Kołaczkowska jest nie do podrobienia:)
30 listopada 2014 19:49 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dla wszystkich Andrzejów na koniec dnia:))

Jak się słucha mojego ulubionego kabaretu to pozucenie przez " lajdaaaaka" nie jest już takie smutne - uśmiałam się do łez. Dziękuję .
30 listopada 2014 20:57 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dla wszystkich Andrzejów na koniec dnia:))

O rety , rety, jeju , jaka ona jest świetna !
01 grudnia 2014 10:00 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja już próbowałam :) Kołaczkowska jest nie do podrobienia:)

Nie wzięłas pod uwage,że ja zdolna jestem,ach jaka zdolna :):):)
01 grudnia 2014 17:11
a szkoda,że ja już jestem za stara na takie andrzejkowe zabawy;) jak się było nieco młodszym to się faktycznie bawiło w takie akcje;) a ile zawsze przy tym śmiechu było;) teraz młodzi też się tak bawią?;)
18 listopada 2015 09:25 / 4 osobom podoba się ten post
Dziewczyny zostało  nie wiele czasu do Andrzeja - jak sobie zorganizujemy "ostatki" czy lampka wina nie zaszkodzi na powitanie ADWENTU ? Zostanie nam już tylko oczekiwanie na najpiekniejsze swięta jakie sa na świecie . W grudniu już zaczyna szybciej serce bić i nastrój sie  po prawia układamy menu , kupujemy prezenty . Przeciez tak jest co rok , a jednak te świeta wprowadzają specyficzny klimat.Ja robię ostatki teraz jestem na takiej szteli , że i domownicy sie dołączą.
18 listopada 2015 09:38 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Dziewczyny zostało  nie wiele czasu do Andrzeja - jak sobie zorganizujemy "ostatki" czy lampka wina nie zaszkodzi na powitanie ADWENTU ? Zostanie nam już tylko oczekiwanie na najpiekniejsze swięta jakie sa na świecie . W grudniu już zaczyna szybciej serce bić i nastrój sie  po prawia :-) układamy menu , kupujemy prezenty . Przeciez tak jest co rok , a jednak te świeta wprowadzają specyficzny klimat.Ja robię ostatki teraz jestem na takiej szteli , że i domownicy sie dołączą.

Iiiii, tam :) Jednemu zaszkodzi, drugiemu nie, ale znikomy jest odstetek takich osób, którzy się mogą lampką wina urżnąć:). Pomijam osoby z dolegliwościami układu trawiennego, no ale ich też jest pewnie niewiele, bo dobre wytrawne wino wspomaga trawienie:).
18 listopada 2015 09:40 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Iiiii, tam :) Jednemu zaszkodzi, drugiemu nie, ale znikomy jest odstetek takich osób, którzy się mogą lampką wina urżnąć:). Pomijam osoby z dolegliwościami układu trawiennego, no ale ich też jest pewnie niewiele, bo dobre wytrawne wino wspomaga trawienie:).

Tylko , że nie o wspomaganie trawienne tu chodzi a o głowę żeby na obroty weszła jedna lampka nie zaszkodzi.
18 listopada 2015 09:42 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Tylko , że nie o wspomaganie trawienne tu chodzi a o głowę :-) żeby na obroty weszła :-):-):-) jedna lampka nie zaszkodzi.

Nooo, jedna nie zaszkodzi i nie pomoże w wejściu na obroty- tu już trza 2 lampki  A i potem wrózby idą lepiej i wizję można mieć 
18 listopada 2015 09:48 / 1 osobie podoba się ten post
Robimy Andrzejki???
18 listopada 2015 10:00 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Robimy Andrzejki??? :-) :-)

Jasne u Ciebie