Andrzejkowy wieczór

30 listopada 2014 11:00 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Pomocy!!!
Kto wymyślił nagie spanie niech mi podpowie. Bo ja tu szukam i szukam, obiadu w końcu nie będzie. Jacy wy płodni jesteście, nie idzie nic znaleźć.

czy o to ci chodzilo;-;-;-;-
Niemcy.W Niemczech Andrzejki [Die Andreasnacht] obchodzone są w tym samym czasie co w Polsce. Panuje tam przekonanie, że samotne kobiety, które chcą wyjść za mąż powinny poprosić o pomoc świętego Andrzeja. Uważa się, że jeśli noc z 29. na 30. listopada prześpią nago zobaczą we śnie swojego przyszłego męża. Młode kobiety powinny również uważać na to gdzie i skąd tej nocy szczekają na nie psy, ponieważ to właśnie z tego kierunku przybędzie do nich ich przyszły mąż.
30 listopada 2014 11:13 / 3 osobom podoba się ten post
reanata

czy o to ci chodzilo;-;-;-;-
Niemcy.W Niemczech Andrzejki [Die Andreasnacht] obchodzone są w tym samym czasie co w Polsce. Panuje tam przekonanie, że samotne kobiety, które chcą wyjść za mąż powinny poprosić o pomoc świętego Andrzeja. Uważa się, że jeśli noc z 29. na 30. listopada prześpią nago zobaczą we śnie swojego przyszłego męża. Młode kobiety powinny również uważać na to gdzie i skąd tej nocy szczekają na nie psy, ponieważ to właśnie z tego kierunku przybędzie do nich ich przyszły mąż.

Renata - jak nie weźmiesz sprawy w swoje ręce to na nic spanie na golasa:)chyba,że ktoś chce się przeziębić:):):)
30 listopada 2014 11:15 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Renata - jak nie weźmiesz sprawy w swoje ręce to na nic spanie na golasa:)chyba,że ktoś chce się przeziębić:):):)

Moze to spanie na golasa to trzeba z jakims Andrzejem uskutecznic hahahaha
30 listopada 2014 11:20 / 2 osobom podoba się ten post
reanata

czy o to ci chodzilo;-;-;-;-
Niemcy.W Niemczech Andrzejki [Die Andreasnacht] obchodzone są w tym samym czasie co w Polsce. Panuje tam przekonanie, że samotne kobiety, które chcą wyjść za mąż powinny poprosić o pomoc świętego Andrzeja. Uważa się, że jeśli noc z 29. na 30. listopada prześpią nago zobaczą we śnie swojego przyszłego męża. Młode kobiety powinny również uważać na to gdzie i skąd tej nocy szczekają na nie psy, ponieważ to właśnie z tego kierunku przybędzie do nich ich przyszły mąż.

Nie dość,że jesteś pracowita Renatko to i cierplia:)
30 listopada 2014 11:24 / 2 osobom podoba się ten post
reanata

czy o to ci chodzilo;-;-;-;-
Niemcy.W Niemczech Andrzejki [Die Andreasnacht] obchodzone są w tym samym czasie co w Polsce. Panuje tam przekonanie, że samotne kobiety, które chcą wyjść za mąż powinny poprosić o pomoc świętego Andrzeja. Uważa się, że jeśli noc z 29. na 30. listopada prześpią nago zobaczą we śnie swojego przyszłego męża. Młode kobiety powinny również uważać na to gdzie i skąd tej nocy szczekają na nie psy, ponieważ to właśnie z tego kierunku przybędzie do nich ich przyszły mąż.

Dzięki. No tak, po tym poście zrodził mi się pomysł nagiego spania. Ale nic mi się nie przyśniło. Pies żaden nie zaszczekał, ach i nie mloda ci jam ......
30 listopada 2014 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
reanata

czy o to ci chodzilo;-;-;-;-
Niemcy.W Niemczech Andrzejki [Die Andreasnacht] obchodzone są w tym samym czasie co w Polsce. Panuje tam przekonanie, że samotne kobiety, które chcą wyjść za mąż powinny poprosić o pomoc świętego Andrzeja. Uważa się, że jeśli noc z 29. na 30. listopada prześpią nago zobaczą we śnie swojego przyszłego męża. Młode kobiety powinny również uważać na to gdzie i skąd tej nocy szczekają na nie psy, ponieważ to właśnie z tego kierunku przybędzie do nich ich przyszły mąż.

No i znowu przegapiłam.... następny rok bez Andrzeja?
30 listopada 2014 11:39 / 2 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Moze to spanie na golasa to trzeba z jakims Andrzejem uskutecznic hahahaha

he he , wszło mi z wrozby "M" to chyba nie tylko z Andrzejem można:)))
30 listopada 2014 11:46 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

a moze moderator ha ha Jednak mysle ze to nie imie tylko milion w lotto

Nie jestem pazerna wystarczy mi poł melona* :)
30 listopada 2014 11:49 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

W przypływie natchnienia oświadczam,że będziesz jeżdzić Mercedesem albo Mitsubischi:)

Takie to ja juz mam:) chce inny tez na M.
30 listopada 2014 11:58 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Takie to ja juz mam:) chce inny tez na M.

No to może ten ze stajni McLarena:)
30 listopada 2014 12:18 / 3 osobom podoba się ten post
Facetów z muskułami zostawiam tym co remonty robią przydadzą sie do wynoszenie gruzu. Ja wole intelektualistów, a jak już ma być M to tak jak Orim pisał. M - ma oznaczać milion:):):):):)
30 listopada 2014 12:23 / 4 osobom podoba się ten post
Kochani ...Andrzejki to wróza nam partnerów, kochanków i meżów.......a Wy zaraz o milionach i samochodach hahahaha

30 listopada 2014 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No to może ten ze stajni McLarena:)

Taki odpada, bo fryzura mi sie rozwichrzy:):):)
30 listopada 2014 12:25 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Kochani ...Andrzejki to wróza nam partnerów, kochanków i meżów.......a Wy zaraz o milionach i samochodach hahahaha

oj glodnemu chleb tylko na mysli ...............hai,hi,hi;-;-;-;-;-;-
30 listopada 2014 12:29 / 3 osobom podoba się ten post
Gosia 1234

Kochani ...Andrzejki to wróza nam partnerów, kochanków i meżów.......a Wy zaraz o milionach i samochodach hahahaha

Gosia - jeszcze zadnej miłosci milion nie zaszkodził.A i kochankow może przyspozyć :):):)