Nauka j. niemieckiego na wesoło

02 grudnia 2014 07:25
Guten Appetit,Filip=przez dwa "p".:))))
02 grudnia 2014 17:18 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Bardzo lubię Steffana , chyba przeczytam jego ksiązkę,przynajmniej jedną,podobają mi się jego spostrzeżenia,bardzo trafne np. z tą kanapką hahahha

No, sympatyczny gość, nie tylko w TV. Mialam przyjemność poznać go w realu. Kiedyś przed laty trafiłam w Piasecznie koło W-wy na nagranie M jak miłość. Spacerowałam tam z koleżanką i weszłam do knajpki, gdzie były nagrania. Po skończonej pracy przysiadł się do nas Stefan, pogadał z nami trochę, dał nam autografy na zdjęciu swojego pieska. Było bardzo miło.
02 grudnia 2014 17:31 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

No, sympatyczny gość, nie tylko w TV. Mialam przyjemność poznać go w realu. Kiedyś przed laty trafiłam w Piasecznie koło W-wy na nagranie M jak miłość. Spacerowałam tam z koleżanką i weszłam do knajpki, gdzie były nagrania. Po skończonej pracy przysiadł się do nas Stefan, pogadał z nami trochę, dał nam autografy na zdjęciu swojego pieska. Było bardzo miło.

 Stefan nosi zdjęcie swojego psa w portfelu?  to ja go tez lubię:)
02 grudnia 2014 17:53 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

No, sympatyczny gość, nie tylko w TV. Mialam przyjemność poznać go w realu. Kiedyś przed laty trafiłam w Piasecznie koło W-wy na nagranie M jak miłość. Spacerowałam tam z koleżanką i weszłam do knajpki, gdzie były nagrania. Po skończonej pracy przysiadł się do nas Stefan, pogadał z nami trochę, dał nam autografy na zdjęciu swojego pieska. Było bardzo miło.

Fajnie, to może wiesz co on teraz porabia.
02 grudnia 2014 18:57
Niestety nie, jak zniknął z polskiej wizji, pozostał mi tylko jego autograf na zdjęcia jego psa :):):)
02 grudnia 2014 19:39 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

 Stefan nosi zdjęcie swojego psa w portfelu?  to ja go tez lubię:)

I ja:) On ma taką minę jakby miał psa,podejrzewałam to:))
02 grudnia 2014 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

I ja:) On ma taką minę jakby miał psa,podejrzewałam to:))

Juz wczoraj to wiedzialam:) dlatego Cie lubię.
02 grudnia 2014 20:53
To ja może coś dorzucę z tych zeszycików niem. dzieci. Przepraszamże nadal nie mam liter niem.
 
 
 
Bei Grossmuttern sind die Busen doppelt sichtbar.
Und zwar, weil sie so Viele Familienmitglieder gemolken haben.
 
H 6 Jahre
02 grudnia 2014 20:57 / 1 osobie podoba się ten post
teraz o skórze
 
Die Haut ist eine Art Lederbeutel, der die Knochen im Kórper festhalt.
nina 8 J
02 grudnia 2014 21:00
Die Haut ist eine Art Schlangenhaut, die aussieht wie ein Mensch.
K 7 Jahre
02 grudnia 2014 21:59
Wenn wir uns ein Stuck Haut abreissen, sitzt darunter zum Gluck nneur Pelz.
Linn 7 Jahre
02 grudnia 2014 22:04 / 1 osobie podoba się ten post
Es gipt viele Hauttypen. Vorhaut zum Beispiel, das ist Haut, die wir virne haben, und Hinterhaut ist die Haut am Hintern.
 
hege 6 j
 
02 grudnia 2014 22:09
Rothaut ist auch Hauttyp, den Indianer und Weisse als Maske nehmen, wenn sie eine Bank uberfallen wollen.
 5 Jahre
02 grudnia 2014 22:13
Teraz dobre na dobranoc.
 
Ein Skelett sieht aus wie ein Weinachtsbaum ohne Nadeln.
 
Anita 6 Jahre
05 grudnia 2014 18:50
Liebe geht durch den Magen, Pils durch die Blase.
 
 
Teraz to czego się nauczyłam od pewnego PDP
 
Hab Sonne im Herzen und Zwiebeln im Bauch, dann kannst du gut scherzen, und Luft hast du auch.