Tanie prefixy do Polski

23 listopada 2011 21:27

Czy ma ktoś wiedze na bezpłatne dzwonienie z Niemiec do Polski.Jest taka usługa w T-mobile ale moja rodzina "niemiecka"nic na ten temat nie wie i daja mi prefixy do Polski 1cent pro minute.

23 listopada 2011 21:37
Jak podopieczna posiada telefon stacjonarny to niech założą linie na polskę za 3,99 za miesiąc i możesz dzwonić do woli,właśnie taką posiadam i dzwonie ile chcę oczywiście do Polski na telefony stacjonarne. Myślę że to dobra opcja bo nikt mi nie liczy minut a ja naprawdę dużo dzwonie.
24 listopada 2011 06:48

Asia jak zwykle specjalistka od komunikacji. Ja Tobie Tereso mogę polecić program Skype.

24 listopada 2011 14:52
Dzięki! Specjalistką nie jestem tylko wiem to z życia.

A tak na marginesie to dawno temu skończyłam Technikum Łączności w Krakowie i długo pracowałam na centrali telefonicznej,ale technika pozbawiła mnie zawodu,dlatego teraz jestem opiekunką.

A co do Skypa to racja też polecam!
16 lutego 2012 21:57
ja kiedyś miałam taką sytuację, że syn pacjenta nie założył tych darmowych rozmów bo, jak mi powiedział, to jest bardzo skomplikowane ale założył coś takiego, że miałam 300 minut miesięcznie.
25 lutego 2012 10:09
Aska , inne dziewczyny też - Lebara mobile - korzysta ktoś? A może znaleźliście ich stronę po polsku? Nie wiem, czy dobrze wszystko zrozumiałam z niemieckiej strony, więc byłabym wdzięczna za Wasze spostrzeżenia.
11 maja 2012 15:31
Tak sie zastanawiam, czy to mozliwe, ze Orange nie ma zasiegu tutaj gdzie jestem (poludnie Niemiec, kolo Ulm). Z poczatku myslalam, ze to telefon mi sie zepsul, ze nie wylapuje zasiegu, ale wlasnie skombinowalam sobie drugi aparat i ta sama sytuacja. Dziwne, bo przez pierwsze dwa tygodnie mojego pobytu tutaj, wszystko dzialalo, jak nalezy...wysylalam sms-y, do mnie tez wszystko docieralo... A teraz kontakt ze mna jedynie za posrednictwem internetu, albo na stacjonarny... Mial ktos podobna sytuacje?
11 maja 2012 17:35
Giunta - ale roaming masz włączony ?
11 maja 2012 18:31
no wlasnie jest wlaczony...
11 maja 2012 20:54
... no to więcej madrości nie mam. Mój telefon też w Orange, też jestem na południu Nimiec - i nie mam żadnych problemów, a jestem tu dłuuuuuuuugo.
11 maja 2012 23:57
Hm..moze cos z karta sim sie stalo, skoro nie z telefonem i nie wina Orange. Uszkodzila sie, albo cos... No nic :) Przezyje :)
12 maja 2012 07:57
Giunta, idź do punktu z telefonami komórkowymi, sklepu lub tp jeśli masz w okolicy i poproś o pomoc. Może wiedząc więcej jako fachowcy, coś wymyślą. Mi pomagali i to za darmo. W grę wchodzi też zablokowanie usług, jeśli w Polsce nie zapłacono za rachunek, ale Ty masz chyba aparat na kartę, więc kontrolujesz sytuację.
12 maja 2012 14:15
Mam na abonament. Place przez internet... sprawdze, moze mi jakis miesiac umknal... chociaz kiedys mialam zablokowany telefon ze wzgledu na nieoplacony rachunek i troche inaczej to wygladalo (zasieg pokazywalo, do mnie tez ludzie dzwonili, tylko ja nie moglam i slyszalam w sluchawce, ze moje "uslugi zostaly chwilowo zablokowane"). Przejrze rachunki :) Jak okaze sie, ze wszystko uregulowane, zrobie tak jak mowisz Romana. Dzieki :)
12 maja 2012 17:28
Milalam juz tez takie problemy z Orange,okazalo sie,ze czasem,gdy przejmie Cie na terenie Niemiec,tutejszy operator,to z niektorymi np.w moim przypadku o2,byl problem.Musialam/bo tak orange mi polecilo/najpierw nacisnac *123*0048numer telefonu,np.5xxxxxxxx# Zatwierdzenie zielona sluchawka,polaczenie jest zrywane i oddzwania 0048501999999,to polaczenie trzeba odebrac,a wtedy zostanie ono przekierowane na wczesniej podany numer.

Jak powiedzialam,ta komplikacja dotyczy tylko niektorych operatorow,a nie ma sie wplywu na to,czyj impuls w danym momencie bedzie silniejszy i cie przejmie.
11 czerwca 2012 16:43
x