Tanie prefixy do Polski

11 czerwca 2012 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd said:

Czy ma ktoś wiedze na bezpłatne dzwonienie z Niemiec do Polski.Jest taka usługa w T-mobile ale moja rodzina "niemiecka"nic na ten temat nie wie i daja mi prefixy do Polski 1cent pro minute.




Pytanie już stare, ale może odpowiedź komuś pomoże 

Dla abonentów Telecom jest coś takiego jak CountryFlat 1 -czyli nieograniczone bezpłatne rozmowy na tel.stacjonarne do krajów sąsiedzkich +UE + USA, Kanada, Australia.

http://www.telekom.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/EKI-PK-Site/de_DE/-/EUR/ViewProductDetails-Start?StageProductRefID=0100001000331_0003%40EKI-PK&ProductRefID=0110001000539%40EKI-aniczone PK&CatalogCategoryID=VDgFC7ITUyQAAAEd2lQm7tO5

Kosztuje to: 3,94 E (dodatek do abonamentu).

Sprawa b.opłacalna -mnie sie udało załatwić prawie w kazdym domu.

Nawet w jednym wypadku dostałam podziekowania, bo rachunki dziadków mocno spadły. Mieli sporo znajomych i kuzynów zagranicą i teraz mogli mogli się nagadać do woli i to za darmo. Ja również .

Załatwienie tego jest na prawdę łatwe (można też przez internet), ale musi zrobić to abonent, albo osoba z pełnomocnictwem.

Największa trudność to przekonanie dziadków/rodziny -wielu nie tego nie zna i nie wierzy.....

W takim wypadku trzeba im pokazać tą stronę internetową, albo niech zadzwonią na informacje do Telekomu.

Jak nadal nie byli przekonani, ja zobowiązywałam sie pokryć te 3,94 (+ewent. moje rozmowy z tego tytułu) -jeszcze sie nie zdarzyło, żebym musiała płacić.

Jest jeden ogranicznik: ta opcja nie działa przy taryfie Call Plus -trzeba przejśc chociażby na Call Start albo Call Basic.

Na jakie kraje to działa?

Belgien, Dänemark, Frankreich, Luxemburg, Niederlande, Österreich, Polen, Schweiz, Tschechien, Italien, Kanada, Norwegen, Portugal, Schweden, Spanien, Vereinigte Staaten von Amerika, Australien, Großbritannien (inkl. Nordirland, Kanalinseln, Isle of Man), Griechenland, Irland, Andorra, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Vatikanstadt (ausgenommen Mobilfunk- und Onlineverbindungen sowie Sonderrufnummern).

 

Odnośnie korzystnych połaczeń komórkowych napiszę osobno w wolnej chwili

11 czerwca 2012 18:52
Giunta ja tez kiedyś byłam koło Ulm, mam tel w orange i wszystko mi działało
12 czerwca 2012 23:48
Ja nie mogę się doprosić o CountryFlat 1, dzwonie przez prefixy... obecnie 0100 88 kosztuje 1.39 eurocentów za minutę :))
13 czerwca 2012 08:57
010091 to kosztuje 1 cent za min
13 czerwca 2012 12:21
wiewiorka said:
010091 to kosztuje 1 cent za min

Wiewiórka, a mówią po sygnale, ile kosztuje połączenie?
13 czerwca 2012 12:21
andrea said:
tylko na stacjonarne ,czy na kom.tez,bo ja szukam taniego na kom.

http://www.tarif4you.de/tarife/004839.html proszę Andrea
13 czerwca 2012 17:09
prefix 010091-1 cent/stacjonarne/ 5 centow-komorka.Po sygnale mowia jaki jest koszt rozmowy
13 czerwca 2012 17:40
jezu wiewioka jestes boska ja tyle na komorki wydaje masakra
13 czerwca 2012 19:30
W kazdym wiekszym miescie,np.na dworcachi i innych kioskach,mozna kupic polska gazete InfoTips.Co tydzien podana jest tabela z numerami tanich,wszelkich polaczen/bo to sprawa zmienna/.Jest tam tez rowniez mnostwo innych informacji,porad ,ogloszen-dla polakow w Niemczech.
13 czerwca 2012 19:36
do uslug! ciesze sie ,ze pomoglam.Mialam jeszcze zapisane inne,tylko musze poszukac.Ale ten chybajest najtanszy.
13 czerwca 2012 19:41
Do Giunty-wrocilam niedawno z poludnia,mam tel.w Orange i dzialal bez zarzutu
14 czerwca 2012 08:17
Do Fryderyki.ja tez kupowałam Info-Tips,jest tam naprawdę dużo porad,ogloszeń no i te tanie prefiksydo Polski.Kosztuje 1,50 cent.
22 listopada 2012 18:42
ja kupilam w e-plusie karte na doladowania np. ortel i za 9,90euro miesiecznie jest 500 minut na stacjonarne
26 lutego 2013 16:16 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny, kupilam karte lebara, musze podzwonic troche na polskie komorki, karte juz aktywowalam, i co dalej ? po tej aktywacji numeru, moge juz dzwonic za 5 cent do Polski? Pisza cos tu na str internetowej, o jakims wyslaniu esemesa, nic nie rozumiem, POMOCY !!!!
POMOCY!!!
26 lutego 2013 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
Pomozcie prosze, przeciez, ktoras musi miec ta lebare. PLIIISSSS