Tanie prefixy do Polski

06 czerwca 2014 15:05
gosia35

OD nowa- jak zamówisz przez internet kartę dostajesz tylko sim kartę.Wtedy pierwszy krok jaki musisz wykonać to zadzwonić pod 322 i uaktywnić kartę.ALE!!!  nie musisz jej ładować aby ktoś z Polski mógł zadzwonić do Ciebie .Owszem jeżeli chcesz choćby nawet strzałki puszczać to niestety konto mieć musisz załadowane

Gosia małe sprostowanie, żeby gadać z Pl i korzystać z promocji trzeba mieć co najmniej 1 złoty na koncie.
06 czerwca 2014 15:15
Czy piszecie o lycamobile? Korzystam z takiej w De.Jesli kupię druga w Pl to beziemy rozmawiać za darmo?
dodam że tą kupiłam i zarejestrowałam w De jeszcze jako GTMOBIL
06 czerwca 2014 15:17
agama

Czy piszecie o lycamobile? Korzystam z takiej w De.Jesli kupię druga w Pl to beziemy rozmawiać za darmo?
dodam że tą kupiłam i zarejestrowałam w De jeszcze jako GTMOBIL

Tak jeżeli kupisz drugą w PL to masz 3000 minut w miesiącu na rozmowy darmowe . Ja z niej korzystałam , ale miałam zasięg marny i często przerywało mi rozmowy . Nie mam pojecia czy to tylko u mnie tak było .
06 czerwca 2014 15:21
alinka1339

Tak jeżeli kupisz drugą w PL to masz 3000 minut w miesiącu na rozmowy darmowe . Ja z niej korzystałam , ale miałam zasięg marny i często przerywało mi rozmowy . Nie mam pojecia czy to tylko u mnie tak było .

Dziekuje.
U mnie jak na razie wszystko dobrze działa,ale dzwonie na stacjonarne w Pl i komórke do Nl
06 czerwca 2014 15:26 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

Tak jeżeli kupisz drugą w PL to masz 3000 minut w miesiącu na rozmowy darmowe . Ja z niej korzystałam , ale miałam zasięg marny i często przerywało mi rozmowy . Nie mam pojecia czy to tylko u mnie tak było .

Ja mam informację z infolinii, że rozmowy są nieograniczone. Fakt, że po 3 tygodniach i wygadanych 3000 minut mężowi zżarło kasę z konta. Ale zadzwonił na infolinię i w ciągu 48 godzin zwrócili mu pieniądze :)))
Nas też rozłącza, ale za darmo to możemy i dziesięć razy się łączyć :PPPPP
06 czerwca 2014 16:00
emi

Gosia małe sprostowanie, żeby gadać z Pl i korzystać z promocji trzeba mieć co najmniej 1 złoty na koncie.

Nie wiem ale jak do Ciebie dzwoniłam miałam kilka groszy tylko.
06 czerwca 2014 16:04
gosia35

Nie wiem ale jak do Ciebie dzwoniłam miałam kilka groszy tylko.

No to może ulitowali się nad Tobą :PPPPPP. W regulaminie coś o złotóweczce piszą :DDDDD
06 czerwca 2014 16:05 / 1 osobie podoba się ten post
emi

No to może ulitowali się nad Tobą :PPPPPP. W regulaminie coś o złotóweczce piszą :DDDDD

A widzisz ma się to coś........
25 czerwca 2014 06:37
Mam pytanko-zamówiłam przez neta karte sim LEBARA,za tydzien wyjezdzam do DE,co dalej,zeby z niej korzystać,czy mąż musi też mieć Lebare w Polsce,żebym mogła do niego dzwonić?Jestem zielna w tych tematach,pomóżcie!
25 czerwca 2014 12:24
Kruszynko
Polską lebare zostaw w domu mężowi. W DE musisz mieć niemiecką aby rozmawiać taniej.:)
25 czerwca 2014 12:48 / 1 osobie podoba się ten post
alexia

Kruszynko
Polską lebare zostaw w domu mężowi. W DE musisz mieć niemiecką aby rozmawiać taniej.:)

Dzięki Alexia
03 września 2014 22:42 / 2 osobom podoba się ten post
Lycamobile polska ma darmowe 3000 minut na polska Lycamobile,jezeli ktos ma niemiecka wysyla sms o tresci POL 48 na numer 1200 wtedy dostaniecie wirtualny polski numer,ktory podajecie rodzinie ,ktora dzwoni do was z darmowych minut:)  sprawdzone  na  sobie:)
21 kwietnia 2016 07:38 / 2 osobom podoba się ten post
Tu przydatne stronki podają, gdzie na bieżąco można sprawdzić.
http://forum.mypolacy.de/topic/16521-tani-prefiks/