Na wyjeździe #18

17 grudnia 2014 14:32 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

A bo jak wiem ile mi zostało? hi,hi Niby do soboty,ale może się przeciągnąć,wolę się nie denerwować jeszcze i tym :)))))

Wyjeżdżam w piątek o 14.
Przynajmniej taką pierwszą wersję dziś usłyszałam.
48h mam jeszcze :D
trala la la :)))))))))))))
17 grudnia 2014 14:32 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

To może skorzystaj z tego zaproszenia od proboszcza ? :):):)

Godziny mi nie pasują :))
17 grudnia 2014 14:33 / 3 osobom podoba się ten post
lena.siedem

Wyjeżdżam w piątek o 14.
Przynajmniej taką pierwszą wersję dziś usłyszałam.
48h mam jeszcze :D
trala la la :)))))))))))))

Nareszcie wstawiłaś mój ulubiony avatar,przynajmniej jak Lena 7 wygladasz...:))))
17 grudnia 2014 15:00 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Godziny mi nie pasują :))

a moze protestant,kawaler i latwiej sie dogadac ha ha OKAZJA !!! hihi pozniej znow bedziesz sie skarzyc ze cie chcieli za dziada wydac
17 grudnia 2014 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Godziny mi nie pasują :))

Jak to , nie pasują? Idz na rozważania indywidualne, wtedy jak Ci będzie pasowało.
17 grudnia 2014 18:39 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Jak to , nie pasują? Idz na rozważania indywidualne, wtedy jak Ci będzie pasowało.

Najbardziej to by mi Kompeta pasowała,ale wiesz...wiek juz nie ten ,spać się wcześnie chce....:)))))
 
Córka pdp wreszcie dopadła koordynatorkę i dowiedziała się,ze mam miejsce w busie na sobotę,czyli mogę odliczać . Z agencji oczywiście nikt nie zadzwonił,bo po co....
17 grudnia 2014 18:57 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nareszcie wstawiłaś mój ulubiony avatar,przynajmniej jak Lena 7 wygladasz...:))))

Ha! ale jakie ja mam zdjęcie własne w nowej kiecce na tańce!
Ha! aż taki jeden tego samego wieczora przylecial jak to zdjecie zobaczył :P
 
17 grudnia 2014 19:05 / 4 osobom podoba się ten post
lena.siedem

Ha! ale jakie ja mam zdjęcie własne w nowej kiecce na tańce!
Ha! aż taki jeden tego samego wieczora przylecial jak to zdjecie zobaczył :P
 

My do Ciebie nie przylecimy bo za daleko mamy możesz śmiało fotkę w kiecce wstawić :)) Pochwal się ,niech zzieleniejemy z zazdrości :))))
17 grudnia 2014 19:07 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

My do Ciebie nie przylecimy bo za daleko mamy możesz śmiało fotkę w kiecce wstawić :)) Pochwal się ,niech zzieleniejemy z zazdrości :))))

to jest niemożliwe :/
Na zlocie u mnie w styczniu będzie premiera :)
17 grudnia 2014 19:11 / 1 osobie podoba się ten post
lena.siedem

to jest niemożliwe :/
Na zlocie u mnie w styczniu będzie premiera :)

No ale przeciez nie wszyscy się do Ciebie zlecą,te pracowite nie zobaczą debiutu.:)
17 grudnia 2014 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

No ale przeciez nie wszyscy się do Ciebie zlecą,te pracowite nie zobaczą debiutu.:)

nie-e. noooooo weeeeeeź ;)
a poważnie to nie da rady tera!
w styczniu po zlocie wrzuce.
17 grudnia 2014 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
lena.siedem

nie-e. noooooo weeeeeeź ;)
a poważnie to nie da rady tera!
w styczniu po zlocie wrzuce.

No oki,tylko pamiętaj,tak wrzuć żeby nas cholera wzięła :)))))
17 grudnia 2014 19:36 / 2 osobom podoba się ten post
Właśnie skończyłam wstepne negocjacje w sprawie wstawania w nocy tzn tylko jeden raz ale jest. Będą płacić -sami wyszli z tą propozycją . Córka mnie się tylko spytała ,dlaczego nie zaczęłam sama rozmowy -ja na to ,ze czekałam na ich decyzję -czy mam wstawac czy tez nie i dałam i czas na przemyślenia. Wiedząc ,że kiedyś taka sytuacja może nastąpić przez 3 lata bombardowałam ich informacjami na ten i inne tematy związane z dodatkowymi opłatami -opłaciło się.
17 grudnia 2014 19:45
lena.siedem

Ha! ale jakie ja mam zdjęcie własne w nowej kiecce na tańce!
Ha! aż taki jeden tego samego wieczora przylecial jak to zdjecie zobaczył :P
 

przylecial i pozostał?:))) czy uciekł w sina dal:P
17 grudnia 2014 19:58 / 5 osobom podoba się ten post
didusia

Właśnie skończyłam wstepne negocjacje w sprawie wstawania w nocy tzn tylko jeden raz ale jest. Będą płacić -sami wyszli z tą propozycją . Córka mnie się tylko spytała ,dlaczego nie zaczęłam sama rozmowy -ja na to ,ze czekałam na ich decyzję -czy mam wstawac czy tez nie i dałam i czas na przemyślenia. Wiedząc ,że kiedyś taka sytuacja może nastąpić przez 3 lata bombardowałam ich informacjami na ten i inne tematy związane z dodatkowymi opłatami -opłaciło się.

Ale się chwalisz , że ojejciu ! Myślisz , że tylko Ciebie doceniają za nocne wstawanie ? ....U mnie też doceniają , że ho , ho !.... Zmienniczka za to , że po nocach wstawała to tak została doceniona , że na odjezdne - pożegnalne aż 20 ( słownie ; dwadzieścia ) ojrasków dostała ! .... To się nazywa szczodrość zamożnych ludzi !.... Tylko mi teraz Didusiu z zazdrości nie zzieleniej -:))))))))))))))))