Na wyjeździe #18

01 stycznia 2015 11:47
basiaim

Nie mam polskich programów :/

Ale to wkurzające było... chciałam sylwestra w TV obejrzeć a tu doooopa. 
01 stycznia 2015 11:49
Bożenka

Ale to wkurzające było... chciałam sylwestra w TV obejrzeć a tu doooopa. 

Ja oglądałam wczoraj ....prawie do północy - potem przerzuciłam na niemieckie kanały.
 
Dzisiaj włączam, a tu ....czerń !!
Jest tylko jakiś mocno przygłupawy kanał Hallo Polska :(
01 stycznia 2015 12:11
Gabrysia

Ja oglądałam wczoraj ....prawie do północy - potem przerzuciłam na niemieckie kanały.
 
Dzisiaj włączam, a tu ....czerń !!
Jest tylko jakiś mocno przygłupawy kanał Hallo Polska :(

Coś trzeba podziałać. Dziadek zdziwiony zapytał czy aby w Polsce telewizja nie strajkuje. Znając go bedzie grzebał w moim fernzejerze pół dnia i rozreguluje wszystko... Boziuuuuuuu.
01 stycznia 2015 12:23
Impala

Agamor,nic się nie martw.Sama tu nie zostaniesz.Damy radę.
Za to potem spotkanie ponowne sprawi nam radość wielką.
Ania52 musi zajazd szykować na spotkanie.Nie wiem,może Basiaim musi jej pomagać(temu już się tak martwi tym zjazdem do domu!-innego powodu nie widzę:) ).

A tak na poważnie,to kiedyś pracowałam w takim krótkim systemie-to nawet bywało 4/4-różnie,zależało od potrzeb finansowych opiekunki głównej,że tak to nazwę.
Nawet to niezłe było,bo ledwo co człowiek przyjechał,wpadł w trans pracy,a tu już wracać czas.
Tylko jakoś nie wiem,czy to finansowo dobre jest.Na życie naturalnie starczy,ale na jakieś poważniejsze inwestycje to już długo trzeba zbierać w takim systemie.

ja jezdze 4/4 i faktycznie tylko na zycie mi wystarcza.powazne inwestycje nie wchodza w rachube....ale narazie wystarcza mi to.moze kiedys zaczne jezdzic 2/1.
01 stycznia 2015 12:27 / 1 osobie podoba się ten post
Gabrysia

Ja oglądałam wczoraj ....prawie do północy - potem przerzuciłam na niemieckie kanały.
 
Dzisiaj włączam, a tu ....czerń !!
Jest tylko jakiś mocno przygłupawy kanał Hallo Polska :(

Gabrysiu w internecie masz duzo polskich stacji telewizyjnych na zywo...
 
P.S.
Znalazłam w tel. TV Polonie ...u mnie jest na 488
 a do wczoraj mialam na 151...
01 stycznia 2015 13:02
Krystynkaa

Gabrysiu w internecie masz duzo polskich stacji telewizyjnych na zywo...
 
P.S.
Znalazłam w tel. TV Polonie ...u mnie jest na 488
 a do wczoraj mialam na 151...

Dzięki :)))))
W wolnej chwili pogrzebię - jak nie to tv online
01 stycznia 2015 15:49 / 2 osobom podoba się ten post
Nastroje dzisiaj przecudne.
Darekr gotuje obiady i wywala.Doła ma,bo cos namieszał.
Najprościej wyjaśnia się wszystko podczas rzeczowej rozmowy.Do tego potrzeba 2 osób.Może jeszcze masz z kim ?
Baśiaim-złe wiadomości przychodzą i odchodzą.Jesli nie możesz na złą wiadomość zareagować-bo daleko jesteś-odsuń ją na potem.Czy negatywne myślenie rozwiązuje twój problem?
Ania52 te wampiry to tak z przymrużeniem oka,co?W przeności.Takie twoje określenie prywatne?

Nie mogę się rozwinąć,bo moje geldy dupsko ruszyły.
Leżała,ziegra zamknięte-to wyszłam.Ale jak nie siedzę obok-to ona wstaje natychmiast.
To jest wampir.(wampirzyca?)-i wściekła jest.PA.
01 stycznia 2015 16:19
Dziadka mieli jutro przywieźć ze szpitala,ale jednak nie,może w sobote moze w poniedziałek....dla mnie lepiej.Zawsze to zajmowanie się tylko jedną demencyjną osoba ,nie dwoma:)Podobno z nim lepiej ,ale dr sie jeszcze na powrót do domu nie zgodził.
01 stycznia 2015 16:28 / 1 osobie podoba się ten post
Impala

Nastroje dzisiaj przecudne.
Darekr gotuje obiady i wywala.Doła ma,bo cos namieszał.
Najprościej wyjaśnia się wszystko podczas rzeczowej rozmowy.Do tego potrzeba 2 osób.Może jeszcze masz z kim ?
Baśiaim-złe wiadomości przychodzą i odchodzą.Jesli nie możesz na złą wiadomość zareagować-bo daleko jesteś-odsuń ją na potem.Czy negatywne myślenie rozwiązuje twój problem?
Ania52 te wampiry to tak z przymrużeniem oka,co?W przeności.Takie twoje określenie prywatne?

Nie mogę się rozwinąć,bo moje geldy dupsko ruszyły.
Leżała,ziegra zamknięte-to wyszłam.Ale jak nie siedzę obok-to ona wstaje natychmiast.
To jest wampir.(wampirzyca?)-i wściekła jest.PA.

moje geldy to prawdziwe wampiry energetyczne sa....ale ja nuczona zyciowo gusla na ta okolicznosc znam....moglyby twoje geldy posiedziec w samotnosci,cobys chwike tutaj sie udzielila.Agamor zas ucikl,Basiaim pojawia sie...a ja wypatruje was i gania,po forum calym aby ustalic gdzie wy sa....
01 stycznia 2015 17:00
ania52

moje geldy to prawdziwe wampiry energetyczne sa....ale ja nuczona zyciowo gusla na ta okolicznosc znam....moglyby twoje geldy posiedziec w samotnosci,cobys chwike tutaj sie udzielila.Agamor zas ucikl,Basiaim pojawia sie...a ja wypatruje was i gania,po forum calym aby ustalic gdzie wy sa....

Ja jestem prawie cały czas ...juz mnie doopa boli od siedzenia