Na wyjeździe #18

01 stycznia 2015 10:26 / 1 osobie podoba się ten post
Mam tu kablówkę -37 kanałów i same niemieckie:(
Odrabiam jak zwykle serialowe zaległosci na ipli i starczy:)
01 stycznia 2015 10:27
ania52

ja na weebie ogladam poska tv i jest wszystko

O właśnie!!!!
 
Udało Ci się z tym VOD?
01 stycznia 2015 10:28
basiaim

O właśnie!!!!
 
Udało Ci się z tym VOD?

nie dalam rady.ale weeb wystarczy duzo kanalow jest a ja i tak nachetniej radia zlote przeboje slucham.szkoda,ze tvn nie ma
01 stycznia 2015 10:35
basiaim

Nie mam polskich programów :/

No to Ci Basieńko nie żal ;))))
 
Mam satelitę - do tej pory było 6 polskich kanałów ....rzadko ogladałam, ale zawsze to wygoda, szczególnie w Święta czy NR, polska msza św.,  lub jak coś ważnego się wydarza w PL. 
Coś wczesniej mi sie obiło o oczy, że od 1.01.2015 trzeba na nowo ustawiać satelitę. Chyba nie będę już kombinować, do poniedziałku się obejdę, ale szkoda  :(((
01 stycznia 2015 10:40
Ja tez nie mam polskich programów ... parę dni temu był komunikat , że zmiana anteny z Astra na Hot Birt ..czy coś takiego
01 stycznia 2015 10:43
Damessa

Ja tez nie mam polskich programów ... parę dni temu był komunikat , że zmiana anteny z Astra na Hot Birt ..czy coś takiego

tak - dzięki :)))
już znalazłam informację w necie.
01 stycznia 2015 10:55
kasia63

To dokładnie taka sama cierpliwośc, tylko pampersy i ich zawartośc innych rozmiarów.....i tego to Ty ,Joleczku jeszcze nie wiesz:)
Zaś co do jęczenia -no tak...nie spodziewałam się własciwie ,że będziesz mnie chciała pocieszyć.....Cała Ty.He he
 

No popatrz :))))))))))))))))))
 
Cos czuje, ze jestes ironiczna w stosunku do mnie ;))))))))))))))))) ale co tam :)))
01 stycznia 2015 10:56 / 1 osobie podoba się ten post
Edi

Jestem ugodowa i to za bardzo nieraz. 6/6 to dośc fajne rozwiązanie, tylko że ja nie z firmy, a przydałoby się cosik takiego załapać. hi hi hi

Ja mam nadzieje, ze uda mi sie takie cos wykminic :D sie zobaczyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
01 stycznia 2015 11:07 / 2 osobom podoba się ten post
Wam tez tak ciezko sie dzis wstawalo? Ledwie sie zwloklam z lozka:), no ale niedziela coraz blizej i do domku!!!
01 stycznia 2015 11:12
Jolek

No popatrz :))))))))))))))))))
 
Cos czuje, ze jestes ironiczna w stosunku do mnie ;))))))))))))))))) ale co tam :)))

Nieee:)Narazie nie:)hi hi hi
01 stycznia 2015 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nieee:)Narazie nie:)hi hi hi

hahahahhahahaha.
Dzieki za ostrzezenie :))) hahahahah.
 
OMG dzieki Bogu jeszcze tylko 18 dni :))
01 stycznia 2015 11:32
kasia63

Mam tu kablówkę -37 kanałów i same niemieckie:(
Odrabiam jak zwykle serialowe zaległosci na ipli i starczy:)

Ja siedzę na cda i zalukaj, też już mnie gały bolą , ale w domu nigdy nie mam czasu patrzeć , to też tutaj nadrabiam. Coś pomieszałam w czytniku i nie mogę czytać, córki mi podsyłają książki , ale na laptopie żle mi się czyta.
01 stycznia 2015 11:35
Kur...cze a ja przeczytalam ma tu kiblowke hihi
01 stycznia 2015 11:37 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Ja siedzę na cda i zalukaj, też już mnie gały bolą , ale w domu nigdy nie mam czasu patrzeć , to też tutaj nadrabiam. Coś pomieszałam w czytniku i nie mogę czytać, córki mi podsyłają książki , ale na laptopie żle mi się czyta.

Od dłuższego czasu nie mam niestety książek:(Moja biblioteka nieczynna.Czytnik jakos do mnie nie przemawia,wole papierową książkę.Mam dużo książek w pdf na kompie/Lili mi wysłała kiedyś/ i jak juz naprawde nie ma co to te czytam ,ale tez jakoś tak dziwnie:(Mam za to spory zapasik gazet skrzetnie gromadzonych dla mnie przez ciotkę/Duzy Format,Ale historia/ i zawsze na wyjazd kupuje kilka świezychz tzw,babskiej prasy kolorowej:)Biore tyle, ile dni bedę i styknie:)Musze coś przed snem poczytać :)
01 stycznia 2015 11:40 / 2 osobom podoba się ten post
Agamor,nic się nie martw.Sama tu nie zostaniesz.Damy radę.
Za to potem spotkanie ponowne sprawi nam radość wielką.
Ania52 musi zajazd szykować na spotkanie.Nie wiem,może Basiaim musi jej pomagać(temu już się tak martwi tym zjazdem do domu!-innego powodu nie widzę:) ).

A tak na poważnie,to kiedyś pracowałam w takim krótkim systemie-to nawet bywało 4/4-różnie,zależało od potrzeb finansowych opiekunki głównej,że tak to nazwę.
Nawet to niezłe było,bo ledwo co człowiek przyjechał,wpadł w trans pracy,a tu już wracać czas.
Tylko jakoś nie wiem,czy to finansowo dobre jest.Na życie naturalnie starczy,ale na jakieś poważniejsze inwestycje to już długo trzeba zbierać w takim systemie.