Na wyjeździe #18

01 stycznia 2015 09:48 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

A ja niewyspana mimo,że ok 23ej sie połozyłąm,fajerwerki wybiły mnie ze snu i do 2iej zasnąc nie mogłam:(Myslę tylko o tym kiedy będzie po obiedzie i pójdziemy z babcią pospać:)

Miałam dokładnie tak samo, Zyśka lata jak poparzona , jak tylko trochę mgła opadnie to idziemy , muszę ją przegonić , bo inaczej to z drzemki nici. ŁO ,Matko opiekunowska,ale bym zaległa, choć pół godzinki z kółkami do góry :)
01 stycznia 2015 09:52 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

matuchno ania koniec stycznia albo początek lutego, tak muszę być

dlugo jeszcze,ale jak mus to mus....ja od 15.02 bede szukala nowej roboty na miesiac
01 stycznia 2015 09:55
kasia63

A tak  moja panno!!!Wraz ze starym rokiem wygasł był Twoj monopol na nieustanne jęczenie:):):) Koniec!!Teraz my wszystkie bedziemy jęczeć ,marudzić i narzekac a Ty masz nas skutecznie na duchu podnosić :)  W koncu jesteś młoda, to i siły masz więcej a cierpliwośc też sumiennie ćwiczyc powinnaś:)Przyda sie w pracy i w wychowywaniu syna:):):):)
Marudzę,że mnie śpik bierze,głowa cmi i zupę przepieprzyłam z tego niewyspania:(:(:(:( Codziennie tak będę miauczała i narzekaął-całe 23 dni do zjazdu!!!!Se nie mysl,ze to tylko dziś!

A czy Ty kasia nie wiesz, ze cierpliwosc co dziecka, a do pdp to dwie rozne sprawy ? :))))))))))))))))))
 
A miaucz sobie ile masz tylko ochote :)))))))))))))))))))))))))))))
 
01 stycznia 2015 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

dlugo jeszcze,ale jak mus to mus....ja od 15.02 bede szukala nowej roboty na miesiac

Jednak nie zgadzają się na zmiany miesiąc/miesiąc?
 
 
Ja mam nadzieje max odpocząć w domu i myślę,ze za tą moją terrorystką zatesknie ;)
 
Nie jest tu najgorzej. U mnie po prostu juz zmęczenie materiału.
Krotki pobyt w domu ostatnio,teraz 10 tygodni przy tak absorbującej babce.... Ale mam nadzieję, ze zmienniczka zgodzi sie na stale zmiany 6 tyg/6 tyg lub max 8/8,to dam radę.
01 stycznia 2015 10:02
basiaim

Jednak nie zgadzają się na zmiany miesiąc/miesiąc?
 
 
Ja mam nadzieje max odpocząć w domu i myślę,ze za tą moją terrorystką zatesknie ;)
 
Nie jest tu najgorzej. U mnie po prostu juz zmęczenie materiału.
Krotki pobyt w domu ostatnio,teraz 10 tygodni przy tak absorbującej babce.... Ale mam nadzieję, ze zmienniczka zgodzi sie na stale zmiany 6 tyg/6 tyg lub max 8/8,to dam radę.

za drogo podroz geldow kosztuje i dlatego nie chca..a ja max 6 tyg daje rade ito za dlugo.Odpoczniesz Basiunia w domku....
01 stycznia 2015 10:06 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

za drogo podroz geldow kosztuje i dlatego nie chca..a ja max 6 tyg daje rade ito za dlugo.Odpoczniesz Basiunia w domku....

Albo wpadne z deszczu pod rynnę ;)))))
01 stycznia 2015 10:08
basiaim

Albo wpadne z deszczu pod rynnę ;)))))

Ja tez marze o zmianach 6/6, ale ciezko rodziny nie chca sie zgadzac po koszty podrozy i znajdz se taka zmienniczke. Ciezko ciezko.
01 stycznia 2015 10:16
Jolek

Ja tez marze o zmianach 6/6, ale ciezko rodziny nie chca sie zgadzac po koszty podrozy i znajdz se taka zmienniczke. Ciezko ciezko.

Jestem ugodowa i to za bardzo nieraz. 6/6 to dośc fajne rozwiązanie, tylko że ja nie z firmy, a przydałoby się cosik takiego załapać. hi hi hi
01 stycznia 2015 10:17
basiaim

Albo wpadne z deszczu pod rynnę ;)))))

Basiunia....co tobie.....
01 stycznia 2015 10:18 / 4 osobom podoba się ten post
Jolek

A czy Ty kasia nie wiesz, ze cierpliwosc co dziecka, a do pdp to dwie rozne sprawy ? :))))))))))))))))))
 
A miaucz sobie ile masz tylko ochote :)))))))))))))))))))))))))))))
 

To dokładnie taka sama cierpliwośc, tylko pampersy i ich zawartośc innych rozmiarów.....i tego to Ty ,Joleczku jeszcze nie wiesz:)
Zaś co do jęczenia -no tak...nie spodziewałam się własciwie ,że będziesz mnie chciała pocieszyć.....Cała Ty.He he
 
01 stycznia 2015 10:18
ania52

Basiunia....co tobie.....

Ech.....
01 stycznia 2015 10:22 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Ech.....

rozumiem...nieraz tez tak mam....
01 stycznia 2015 10:23
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 21015 !!
 
Aby od Sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały i zdrówka, zdrówka ....i jeszcze raz zdrówka :))
 
Ale prezent noworoczny mi się trafił :(( - włączam TV .....a tu żadne polskie kanały nie działają - też tak macie ?
01 stycznia 2015 10:24
Gabrysia

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 21015 !!
 
Aby od Sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały i zdrówka, zdrówka ....i jeszcze raz zdrówka :))
 
Ale prezent noworoczny mi się trafił :(( - włączam TV .....a tu żadne polskie kanały nie działają - też tak macie ?

Nie mam polskich programów :/
01 stycznia 2015 10:24
Gabrysia

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 21015 !!
 
Aby od Sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały i zdrówka, zdrówka ....i jeszcze raz zdrówka :))
 
Ale prezent noworoczny mi się trafił :(( - włączam TV .....a tu żadne polskie kanały nie działają - też tak macie ?

ja na weebie ogladam poska tv i jest wszystko