Drogeria Dm - I love it!

15 stycznia 2015 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Co Ty...po zelazku nawet ceny nie było,bardzo żałuję bo przydałoby mi się....

Szkoda ,byłam tez dzis w Peny i zostały tylko te bez kablowe za to byly rolki za 10 € ok. to nie ten topik
15 stycznia 2015 19:34
teresadd

Gosia spać nie mogłaś że w lapku siedziałaś o 3 .30Buuuuuuuu.A nóżki se oglądałaś.?.

A naspałam się w dzień i w nocy nie wiedziałam co ze sobą robić machnęłam manikiur, pedikiur i przeczytałam jeden z piękniejszych blogów na tym forum.
Dzisiaj już nie spałam w dzień więc myślę, że jak normalny człowiek pośpię w nocy. Pozdrawiam cię.
15 stycznia 2015 19:40
Gosiap

A naspałam się w dzień i w nocy nie wiedziałam co ze sobą robić machnęłam manikiur, pedikiur i przeczytałam jeden z piękniejszych blogów na tym forum.
Dzisiaj już nie spałam w dzień więc myślę, że jak normalny człowiek pośpię w nocy. Pozdrawiam cię.

Co z tym pięknym blogiem ?dawaj namiary na ten blog .? będę czytać jak mówisz że piękny bo jestem jeszcze w domu
i nie regularnie na forum.
15 stycznia 2015 19:46
teresadd

Co z tym pięknym blogiem ?dawaj namiary na ten blog .? będę czytać jak mówisz że piękny bo jestem jeszcze w domu
i nie regularnie na forum.

Tereska, ja przeczytałam na razie kilka ale ten jest .............
a przeczytaj sama http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/1384
 
15 stycznia 2015 19:59 / 1 osobie podoba się ten post
Byłam dziś w polskim Kauflandzie i przechodząc między regałami zauważyłam żelazka .Zelmer -100zł , Bosch-99zł.Gwarancja 2lata.Czy jest sens kupować w DE? Może i lepsze , ale bagaż itp.
15 stycznia 2015 20:05
Gosiap

Tereska, ja przeczytałam na razie kilka ale ten jest .............
a przeczytaj sama http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/1384
 

Dzięki.
15 stycznia 2015 20:11
ivetta

Byłam dziś w polskim Kauflandzie i przechodząc między regałami zauważyłam żelazka .Zelmer -100zł , Bosch-99zł.Gwarancja 2lata.Czy jest sens kupować w DE? Może i lepsze , ale bagaż itp.

Masz oczywiście racje, osobiście nie wożę do domu.Jadę z jedną torbą, laptopem i aparatem forograficznym i tak wracam.A jesli chodzi o żelazka czy inny sprzęt to u nas jest tez wybór.Kilka lat temu kupiłam sobie takie z baniakiem super,musze go dobrze trzymac zeby z rozpędu z deski nie spadło.I odprasowane wszystko na lux.U nas nie gorsze a i gwarancje mam chociaz co do sprzetu to mam szczęscie.
15 stycznia 2015 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Byłam dziś w polskim Kauflandzie i przechodząc między regałami zauważyłam żelazka .Zelmer -100zł , Bosch-99zł.Gwarancja 2lata.Czy jest sens kupować w DE? Może i lepsze , ale bagaż itp.

Jeśli w Polsce są żelażka tych marek w takich niskich cenach to faktycznie nie warto wozić,tylko że ja bywam w Polsce rzadko i chyba już się nie orientuję ,co można za ile kupić. Nadrobię jednak na urlopie zaległości zakupowe :)
19 października 2016 11:31 / 4 osobom podoba się ten post
Oto co przyholowałam wczoraj z dmu. Dla siebie tylko podkład Maybelline, żel bezbarwny do brwi Alverde, lakiery (matowe Trend it up - do d.py bo już pomalowałam paznokcie; pędzelek smuży, kolor 030 - nie polecam), balsam migdałowy i krem dla dzieci (używam go do wszystkiego). Reszta idzie w dobre ręce.
19 października 2016 11:36 / 2 osobom podoba się ten post
Lena.Siedem

Oto co przyholowałam wczoraj z dmu. Dla siebie tylko podkład Maybelline, żel bezbarwny do brwi Alverde, lakiery (matowe Trend it up - do d.py bo już pomalowałam paznokcie; pędzelek smuży, kolor 030 - nie polecam), balsam migdałowy i krem dla dzieci (używam go do wszystkiego). Reszta idzie w dobre ręce.

A ten krem dla dzieci to w Rossmanie chyba też jest? Muszę kupić jakiś dobry krem? A co możecie zaproponować dobrego na starszą pupę w pieluszce?
19 października 2016 11:40 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba jest w Rossmannie, bo to nie marka własna dm.
Moja babcia teraz na Po ma... krem do stóp. Serio. Lekarka kazała kupić w aptece Hirschtalg Fusscreme mit Rosmarin u. Salbeioel firmy Allcura. No działa.
19 października 2016 11:42 / 1 osobie podoba się ten post
Lena.Siedem

Chyba jest w Rossmannie, bo to nie marka własna dm.
Moja babcia teraz na Po ma... krem do stóp. Serio. Lekarka kazała kupić w aptece Hirschtalg Fusscreme mit Rosmarin u. Salbeioel firmy Allcura. No działa.

A to bez recepty jest?
19 października 2016 11:46
MeryKy

A to bez recepty jest?

Wydaje mi się że tak. Tylko, że ja tego nie kupowałam a syn babci więc nie wiem do końca.
19 października 2016 11:48 / 2 osobom podoba się ten post
Lena.Siedem

Wydaje mi się że tak. Tylko, że ja tego nie kupowałam a syn babci więc nie wiem do końca.

Dzięki 
19 października 2016 18:48 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Dzięki :-)

Ten krem jest bardzo tłusty,nadaje się do bardzo suchej skóry. Mnie nie podoba się zapach,ale dziala dobrze