Drogeria Dm - I love it!

19 października 2016 20:15 / 4 osobom podoba się ten post
Zazdroszczę Wam ,ze możecie kupować.Ja tu nie mam żadnego sklepu. Mogę sobie wyobrazić siebie pomiędzy regałami w Dm.
19 października 2016 20:19 / 4 osobom podoba się ten post
ivetta

Zazdroszczę Wam ,ze możecie kupować.Ja tu nie mam żadnego sklepu. Mogę sobie wyobrazić siebie pomiędzy regałami w Dm.

Dasz radę kochana,taki odwyk czasem dobrze robi,gorzej potem,będziesz się rzucać na każdą wystawę sklepową ,jak ja miałam po powrocie ze wsi.
19 października 2016 22:26 / 4 osobom podoba się ten post
Też się pochwalę zakupami z DM. Chociaż nie mam lekko - muszę do niego jechać 5 km przez pola, a pogoda nie zawsze sprzyja, to w poniedziałek się udało. Najbardziej cieszę się z balsamów do ciała ginger morning. Kupiłam już wiosną żel pod prysznic z tej serii i wtedy nigdzie nie mogłam znaleźć balsamu. A teraz się pokazał. Szkoda, że na jesień, bo to zapach typowo wiosenno-letni. 
21 października 2016 18:53
wichurra2

Też się pochwalę zakupami z DM. Chociaż nie mam lekko - muszę do niego jechać 5 km przez pola, a pogoda nie zawsze sprzyja, to w poniedziałek się udało. Najbardziej cieszę się z balsamów do ciała ginger morning. Kupiłam już wiosną żel pod prysznic z tej serii i wtedy nigdzie nie mogłam znaleźć balsamu. A teraz się pokazał. Szkoda, że na jesień, bo to zapach typowo wiosenno-letni. 

Widzę że też kochasz te balsamy Balea :)
Kupuje je regularnie również choć bardziej odpowiada mi zapach migdałowego w tubce (limitowana edycja). 
21 października 2016 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczyny Wy na prawdę jesteście zadowolone z kosmetyków Balea??
Pytam,bo dla mnie to trochę nie możliwością jest,że coś tak taniego może być dobrym kosmetykiem:)
Ale to nie znaczy,że nie wierzę....pytam bom ciekawa:)
21 października 2016 19:01 / 2 osobom podoba się ten post
Tak choć nie wszystko. Te balsamy powyżej tak i pianki do mycia twarzy. Reszty nie kupuje bo używam tylko polskich kremów tonikow serum itp. Żelu p. prysznic balea nie lubię bo wysuszaja skórę.
21 października 2016 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
Gesichtswasser VITAL Sanftes GesichtswasserKupiłam przedwczoraj i narazie nie spuchłam . Po przetarciu skóry robi się różowa i nagrzewa się. W ulotce napisane ,że pobudza i tak się dzieje. Niestety pory bardziej widoczne
21 października 2016 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Dziewczyny Wy na prawdę jesteście zadowolone z kosmetyków Balea??
Pytam,bo dla mnie to trochę nie możliwością jest,że coś tak taniego może być dobrym kosmetykiem:)
Ale to nie znaczy,że nie wierzę....pytam bom ciekawa:)

Na temat kremów nie wiem bo nie używam ale jeśli chodzi o balsamy do ciała żele pod prysznic specyfiki do stóp,to na mojej skórze się sprawdza,teraz mam trochę po opalaniu wysuszoną skórę i mam body lotion w tubie z balea jest świetny,kremy do rąk kupuje bo świetnie się wchłaniają.Dla mnie te kosmetyki są ok
21 października 2016 19:20 / 4 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Dziewczyny Wy na prawdę jesteście zadowolone z kosmetyków Balea??
Pytam,bo dla mnie to trochę nie możliwością jest,że coś tak taniego może być dobrym kosmetykiem:)
Ale to nie znaczy,że nie wierzę....pytam bom ciekawa:)

Ten szampon , który Wichurra umieściła na zdjęciu jest dobry, mam też maskę do włosów z tej samej serii i jest super.
Mam taki sam balsam , fajny i jego lżejszą wersję na dzień- fajnie się wchłania. Kremy do rąk są ok, żele pod prysznic też mi odpowiadają, ale kosmetyki do twarzy nie- bardzo mi podrażniają skórę.

21 października 2016 19:28 / 2 osobom podoba się ten post
Bardzo dobra, wg mojej córki, jest ta pianka oczyszczająca z Alverde. Zawsze ją u mnie zamawiała, jak w DE pracowałam. Oprócz tego - szczotka do włosów Tangle Teezer - jak była nowością. Ale teraz można ją kupić (oryginalną) w PL za połowę ceny
21 października 2016 19:35 / 2 osobom podoba się ten post
Lena.Siedem

Tak choć nie wszystko. Te balsamy powyżej tak i pianki do mycia twarzy. Reszty nie kupuje bo używam tylko polskich kremów tonikow serum itp. Żelu p. prysznic balea nie lubię bo wysuszaja skórę.

Właśnie tak sobie wyobraziłam te kosmetyki.....jakoś tak wysuszająco je widzę kiedy na nie patrzę....przez co nigdy ich nie kupowałam.
Zaskoczyło mnie to co ty czytam....więc może spróbuję....
21 października 2016 21:12 / 3 osobom podoba się ten post
Lena.Siedem

Widzę że też kochasz te balsamy Balea :)
Kupuje je regularnie również choć bardziej odpowiada mi zapach migdałowego w tubce (limitowana edycja). 

Tak, bardzo lubię te balsamy, a razem ze mną moja siostra, mama i chrzestna:)
Uważam, że fantastycznie nawilża, skóra jest po nim miękka i zapach też mi się bardzo podoba, bo przypomina mi o podróży do Maroka, gdzie go przez cały wyjazd używałam. 
21 października 2016 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Dziewczyny Wy na prawdę jesteście zadowolone z kosmetyków Balea??
Pytam,bo dla mnie to trochę nie możliwością jest,że coś tak taniego może być dobrym kosmetykiem:)
Ale to nie znaczy,że nie wierzę....pytam bom ciekawa:)

Z Balei to te balsamy, co mam ich na zdjęciu kilka uważam za fantastyczne. Używałam balsamów z wielu firm i żaden mi nie przypadł do gustu tak jak ten. No jeszcze czerwony Garniera parę lat używałam, aż mi się zbrzydł. 
Reszta z Balei jest taka sobie. Używam mydeł w płynie do rąk, bo są tanie, a obojętne mi czym myję ręce. Tak samo szampony i żele pod prysznic - nic szczególnego, ale są tanie, to czasami kupię, bo ani nie są jakieś super, ale też nie szkodzą mi. 
21 października 2016 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
Teraz nie mam dostępu, ale kremy do rąk i do stóp - uważam za bardzo dobre. Mam zapas Hirschtalg Fusscreme z ekstraktem z rumianku i olejkiem rozmarynu. Przeznaczony dla skóry lubiącej pękać i wysuszonej. Jest też dobry z ekstraktem zielonej herbaty.
21 października 2016 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
O właśnie - zapomniałam o kremach do rąk i stóp. Też uważam je za dobre, chociaż używam inne, bo lubię fajne zapachy, a te kremy z Balei to tak średnio pachną. Ale działają bardzo dobrze.