Produkcja filmu fabularnego - Karol Starnawski, Joanna Rybus

12 stycznia 2015 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

No wówczas z więzienia trudno byłoby reżyserować taki film :-)).
Dobry lub bardzo dobry aktor, wcielając się w rolę, którą gra, potrafi nawet i w więzieniu przesiedzieć. /dla roli schudnąć, przytyć itp./.
Jego dusza artysty wówczas i widzi i czuje tak, jak człowiek zza krat. 
Ale to już zupełnie inna bajka, chociaż przykład należy brać z najlepszych-podobno ;-))

Ale to reżyser jest i napewno ma juz koncepcje.Az sie boję jak trafię później na taką Stelle :) Musze cyknąć do Pana Karola.
12 stycznia 2015 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ale ja od tego kroku bym zaczeła,nie ujawniając sie kim jestem -posmakowałabym na własnej skórze /zarobiła przy okazji:)/ i dopiero zaczęłabym własciwe działania w kierunku realizacji filmu.To zreszta może być ciekawe doświadczenie dla takiego młodego człowieka ,troszke z innego swiata:)

Naturalnie, że tak. Zgadzam się z Tobą. Tak dokładnie bym postąpiła.
12 stycznia 2015 21:13
mleczko47

Ale to reżyser jest i napewno ma juz koncepcje.Az sie boję jak trafię później na taką Stelle :) Musze cyknąć do Pana Karola.

No ma koncepcję. 
Można przeczytać.
12 stycznia 2015 21:21
amelka

No ma koncepcję. 
Można przeczytać.

Musi mieć skoro od jakiegoś czasu przymiarke robi.Potrzebuje tylko więcej informacji na ten temat i to u źródeł.Zamiast pisać do niego to piszemy o nim.
12 stycznia 2015 21:23 / 3 osobom podoba się ten post
Bellanna

.....łatwizny i jeszcze paru innych rzeczy, które powinny cechować kogoś o otwartym umyśle........

.....Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
12 stycznia 2015 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Musi mieć skoro od jakiegoś czasu przymiarke robi.Potrzebuje tylko więcej informacji na ten temat i to u źródeł.Zamiast pisać do niego to piszemy o nim.

Zamiast pisać-idę spać. 
Dobrej nocy )
12 stycznia 2015 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Może teraz obsade z forumowiczek obmyśla.Muszę awatar zmienić:-) Oby tylko nie w roli pdp:((((

A ja np. w roli kozy w ogrodzie Pdp hahahahah