Nebenjob - dodatkowe prace na wyjeździe

01 lutego 2015 22:33 / 10 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Muszę sie do czegoś przyznać : jak otwieram ten wątek , za każdym razem wydaje mi się , że w tytule jest : " Pucki , nieroby , etc " .....czyżby SKS ???!!! -;))))))))

Basiu! Ze mną chyba jest jeszcze gorzej. Za pierwszym razem przeczytałam " Pucki, niedojeby, etc" . Mam nadzieję, że Moderator przymknie oko i mnie nie wyrzuci za używanie wulgaryzmów ale wyobraż sobie moje zdziwienie po zapoznaniu się z takim tytułem wątku.
01 lutego 2015 23:19 / 8 osobom podoba się ten post
IGGA

Jeśli pisze pani do IGGi to Igga odpowie.
Na wszystko w życiu jest pora, tak ten świat jest skonstruowany. Życie powinno byc uporządkowane. Była pora szcześliwego dzieciństwa, zabawy, beztroski. Przyszła pora na naukę, na pierwsze miłości. Czas studiów, wielka miłość, ślub, dziecko.
Praca, wielkie szczęście jeśli praca przynosiła satysfakcję
.Mnóstwo spraw toczyło sie obok. Tak, nastapił koniec ZSSR, nastąpił koniec epoki PRLu. A pracować trzeba było zawsze.  Ja mam to szczęscie, że w moim zawodzie mogłam odejśc juz w wieku 50 lat na emeryturę. Wiem ,  że nie jestem tu jedyną naucycielką, która z tego skorzystała. Pozdrawiam Panie nauczycielki na emeryturach, a ciągle jeszcze młode i piękne zarówno duchem jak i ciałem.
 Pisze pani do mnie: " nie wykorzystałaś swojej szansy?(do IGGI)"
Odpowiem pani, wykorzystałam na maksa i dalej korzystam z uroków życia. Bo to jest najpiękniejsze, dawać sobie każdego dnia wiele radości.
 
Pisze pani również:" Ty opiekunką jestes a p Sipińska dalej spiewa"
Do wymiany mysli nalezy sie przygotować, fakt, klawiatura wszystko przyjmie, ale ...
 Napiszę pani, że jest pani w błędzie, podałam przykład Urszuli Sipińskiej bo to dobry i celny przykład.  Pani Sipińska nie spiewa od wielu lat.
Artystka powróciła do swojego wyuczonego zawodu architekta wnętrz i prowadzi własne studio architektoniczne w Poznaniu. Zaprojektowała m.in. wnętrze  Collegium Polonicum w Słubicach, Centrum Prasowego Międzynarodowych Targów Poznańskich, a także licznych banków, supermarketów i hoteli.
Napisała także dwie książki: Hodowcy lalek (2005), w której opowiada historię kariery piosenkarki w czasach PRL u oraz Gdybym była aniołem. Historie prawdziwe, dziwne, śmieszne (2010).
Polecam, interesujaca lektura.
 
Czy pracowac na dodatkowe pieniądze w czasie przerwy to już zależy od nas samych, od tego kim jesteśmy, kim być chcemy i co chcemy w życiu osiągnąć, jakie mamy priorytety.

No nie wiem, ale ja mam chyba jakąś chorą słabość do takich wyważonych, spokojnych postów, do rozmowy na argumenty, ładnie i czytelnie sformułowane.
A już pasjami uwielbiam , jak ktoś nie daje się sprowokować. Kiedyś Alinka za to u mnie strasznie zaplusiła, teraz Igga.
Klasy i kultury wypowiedzi można albo się wyuczyć ( da radę, jak się ma trochę inteligencji) a niektórzy z tym sie rodzą. :)
Zalajkuję.  
01 lutego 2015 23:40 / 5 osobom podoba się ten post
Lawenda

No nie wiem, ale ja mam chyba jakąś chorą słabość do takich wyważonych, spokojnych postów, do rozmowy na argumenty, ładnie i czytelnie sformułowane.
A już pasjami uwielbiam , jak ktoś nie daje się sprowokować. Kiedyś Alinka za to u mnie strasznie zaplusiła, teraz Igga.
Klasy i kultury wypowiedzi można albo się wyuczyć ( da radę, jak się ma trochę inteligencji) a niektórzy z tym sie rodzą. :)
Zalajkuję.  

Noo
02 lutego 2015 00:02 / 3 osobom podoba się ten post
agamor

Noo

Agamor, tym jednym "nooo" rozbroiłaś mnie kompletnie.
A miałam się już dziś nie śmiać, bo ząb mnie boli. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
02 lutego 2015 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Agamor, tym jednym "nooo" rozbroiłaś mnie kompletnie.
A miałam się już dziś nie śmiać, bo ząb mnie boli. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

to było takie...... zadumane Noo
takie wiesz ... czytasz i przedłużając to mówisz nooooo  )))))))
 
dlaczego ona nie pisze częściej?
 
IGGA pisz!!!!!!!!!!!
02 lutego 2015 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

to było takie...... zadumane Noo
takie wiesz ... czytasz i przedłużając to mówisz nooooo  :-))))))))
 
dlaczego ona nie pisze częściej?
 
IGGA pisz!!!!!!!!!!!

Noooo, dobrze. :D
 
02 lutego 2015 22:11 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mozna też na czyms innym dorabiać !...... Boszszeeee , czemu mi uroda i młodosc tak szybko przeminęła ? przeca na forsie spać bym mogła jak tylko bym trochę ( ze 30 lat ) młodsza była ! Oj , nie ma sprawiedliwości , nie maaaaaa !!!! -:)))))))))))))

:) :) :)  masz rację - nie ma sprawiedliwości ! jak mi rozum z wiekiem dali ,to piękne ciałko odebrali .... a tym samym zubożał nieco mój ewentualny rynek pracy....
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  (   bo mogłabym być modelką , albo w reklamie robić ... ) hi hi hi
07 kwietnia 2015 13:39 / 3 osobom podoba się ten post
IGGA

Każdy temat na tym forum jest interesujący, ale ten topik jest bardzo interesujący.
Zawsze widzę tu Antośkę, bohaterkę filmu "Bilet powrotny" Petelskich. Film z 1978 roku. Tyle czasu minęło a takie Antośki dalej się spotyka.

Wczoraj przy pieknej pogodzie pojechałam zobaczyć gdzie to Antośki pieniądze, zarobione m.innymi na puckach.Tu jest część zarobionych pieniedzy a te budynki powyżej to sąsiada nasz domek jeszcze nie wykończony.
 
Co mi dała praca na "saksach" własnie to,że spełniłam swoje marzenia.A jeszcze większą mam satysfakcje,że to nie ja szukam teraz pracy tylko praca szuka mnie.
 
Warto wyjechać,warto pracować bo tylko w ten sposob możemy realizować swoje plany.
 
 
 
(to zdjęcie otoczenia chatki letniej)
07 kwietnia 2015 13:48 / 4 osobom podoba się ten post
A tak wyglada domek myśle,że w tym roku wykończymy i jesienne pieczenie ziemniaka odbedzie sie już we właściwym miejscu.
 
Dla tych co lubia przydomowe ogrody: te drzewka to sosny strzyżone w kształcie  kul.