Na wyjeździe #20

23 stycznia 2015 09:52

Proszę kontynuować tutaj.

23 stycznia 2015 12:52
Nom i obiadek zjedzony. Dziadek zadowolony oglada swoje reklamy szlagierów niemieckich, wiec ja uciekam na godzinke pouczyc sie niemieckiego z bussu :)
23 stycznia 2015 13:44
esmeralda

Nom i obiadek zjedzony. Dziadek zadowolony oglada swoje reklamy szlagierów niemieckich, wiec ja uciekam na godzinke pouczyc sie niemieckiego z bussu :)

Esmeralda Ty masz wykupione Premium w bussu
23 stycznia 2015 13:52 / 3 osobom podoba się ten post
Ja tez biore sie do czegoś........ tylko nie wiem co moge sobie wymyślic jakie zajęcie. Ogrodu jeszcze nie kopie a mam kawwwwwał,liscie wygrabione,sniegu nie ma,piwnica zamknieta na klucz (?) okna czyste,obiad zjedzony.  Wiem co zobie..............................ide pospać troche.
23 stycznia 2015 13:56
siwa

Esmeralda Ty masz wykupione Premium w bussu

Niestety nie, czekam az mi malzonek zasili peypala i dopiero wykupie
23 stycznia 2015 14:03 / 2 osobom podoba się ten post
Tak to dobry sposob Andrea ja ze wzgledu ze umiem zakładac je sobie no bo niestety trzeba wiec umie i jak była taka koniecznosc tu na stałej stelli przyznaje bez bicia robie to ale moja pani sama konczy nakładanie ja po prostu pomagam wsunac a ona je formuje na nogach jak zciagam to po prstu na lewas strone i ciagne i sie zsowaja gdy mi cos powiedziała ze to nie tak sama by sciagała!! 2 pary na rok sie naleza na recepte jedna na poł roku!!
23 stycznia 2015 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
moja PDP po praniu wiesza  je sobie na kaloryferek kladac je na cienkim reczniku zby nie bylo bezposredniej stycznosci i nic sie z nimi nie dzieje
23 stycznia 2015 14:20 / 1 osobie podoba się ten post
esmeralda

Nom i obiadek zjedzony. Dziadek zadowolony oglada swoje reklamy szlagierów niemieckich, wiec ja uciekam na godzinke pouczyc sie niemieckiego z bussu :)

Esmeraldo, bardzo prosze podaj nazwe programu ze szlagierami bo ja z babcią tylko jeden wałkuje i już bym chetnie cos zmieniła. Moja babcia ogląda Melodie TV (u nas to nr 721)
 
W PL to tyle tych stacji z disco polo, a tu mam tylko ten jeden. Moze ktoś coś jeszcze podpowie?
23 stycznia 2015 14:22
esmeralda

Niestety nie, czekam az mi malzonek zasili peypala i dopiero wykupie

to jak korzystasz bo ja mogę tylko do pewnego momentu i mam koniec jako darmowe
23 stycznia 2015 14:24 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Esmeraldo, bardzo prosze podaj nazwe programu ze szlagierami bo ja z babcią tylko jeden wałkuje i już bym chetnie cos zmieniła. Moja babcia ogląda Melodie TV (u nas to nr 721)
 
W PL to tyle tych stacji z disco polo, a tu mam tylko ten jeden. Moze ktoś coś jeszcze podpowie?

Kochana dziadek moj oglada regio tv i u nas to 25, ale to nie jest typowa stacja z piosenkami, to takie telesprzedaz i od 9.30 do 17 caly czas reklamuja kolekcje plyt z takimi szlagierami i ciagle w podkladzie leci muzyka. Niestety ja juz tez mam dosc ale nic innego nie ma a dziadek nic innego juz nie oglada (demencja) i tylko to mu sie podoba :)
23 stycznia 2015 14:27 / 1 osobie podoba się ten post
siwa

to jak korzystasz bo ja mogę tylko do pewnego momentu i mam koniec jako darmowe

Lece od początku, w każdej kategorii jest cos co nie jest zablokowane i to rozwiazuje, a ja dokupie premium to dokoncze. Zaczelam od pierwszego, wiec to podstawy ktore znam wiec raczej to na zasadzie przypomnienia. Wlazlam tam raptem pare dni temu i moze juz w poniedzialek bede miala kaske to premium wykupie :) a narazie lepsze to jak nic :)
23 stycznia 2015 14:34 / 1 osobie podoba się ten post
esmeralda

Kochana dziadek moj oglada regio tv i u nas to 25, ale to nie jest typowa stacja z piosenkami, to takie telesprzedaz i od 9.30 do 17 caly czas reklamuja kolekcje plyt z takimi szlagierami i ciagle w podkladzie leci muzyka. Niestety ja juz tez mam dosc ale nic innego nie ma a dziadek nic innego juz nie oglada (demencja) i tylko to mu sie podoba :)

Moja babcia tez już niczego innego nie rozumie, więc też te kolekcje płyt i przeglądy tyrolskich kapel. To się powtarza, codziennie to samo, ci sami wykonawc, ufff ..................
23 stycznia 2015 16:19 / 6 osobom podoba się ten post
I kto by pomyślał, że wywożenie do lasu i przepędzenie przez ów las paru kilometrów z kijkami, może mi sprawiać przyjemność?
Jednak dobrze mieć trenera, bo sama odpuściłabym po najdalej 2 km. A tak, no muszę być niepokonana ;))))
No to się sama pochwaliłam. Samochwała.....  :)))
23 stycznia 2015 16:52
Ja też :)  jestem ostatnim leniem, ale korzystam jak mam okazję. 
Podobno druga strona też ma przyjemność, kiedy biega w moim towarzystwie ;)
23 stycznia 2015 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
esmeralda

Kochana dziadek moj oglada regio tv i u nas to 25, ale to nie jest typowa stacja z piosenkami, to takie telesprzedaz i od 9.30 do 17 caly czas reklamuja kolekcje plyt z takimi szlagierami i ciagle w podkladzie leci muzyka. Niestety ja juz tez mam dosc ale nic innego nie ma a dziadek nic innego juz nie oglada (demencja) i tylko to mu sie podoba :)

To i tak fajnie, że coś ogląda...bo mój Pdp cały dzień patrzy przed siebie.....albo chodzi za mną.