Zmienniczki 2

03 marca 2015 13:05 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

pewnie że nie ma.
Jeszcze się nie spotkałam z ogrzewaną piwnicą ;]

Ja tak, bywają i takie.
Natomiast w tej sytuacji jak twoja rozdarłabym buzię na cały regulator i zapytała pań z firmy, czy przy 5 stopniach temperatury kąpią się u siebie w domu.
Sam prysznic w piwnicy to nie jest coś niespotykanego ( znam, znam...) ale nie bez ogrzewania. A masz chociaż farelkę?
 
03 marca 2015 13:08 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Ja tak, bywają i takie.
Natomiast w tej sytuacji jak twoja rozdarłabym buzię na cały regulator i zapytała pań z firmy, czy przy 5 stopniach temperatury kąpią się u siebie w domu.
Sam prysznic w piwnicy to nie jest coś niespotykanego ( znam, znam...) ale nie bez ogrzewania. A masz chociaż farelkę?
 

już wylałam żale firmie, która ponoć nic nie wiedziała o prysznicu w piwnicy... więc dobra, miskę znalazłam, więc jakoś to przeżyje, ale gorsza sprawa corka i jej skapstwo zakupowe i fakt, ze kase na biezace wydatki trzyma babka, ktora tez jest skapa, ale na fryzjera za 100e ma i na cotygodniową kawusię z koleżankami też. 
Farela ni ma.  
PS, ciekawe jak będzie z pralką i praniem, bo zmienniczka prała sobie wszystko w rękach -_-
bo babka jej nie pozwoliła raz wyprać dzinsow.... bo sie pralka zepsuje.
03 marca 2015 13:10
mzap88

pewnie że nie ma.
Jeszcze się nie spotkałam z ogrzewaną piwnicą ;]

Ja mam swoją łazienkę własnie na poziomie pralni i piwnicy. Ale moja jest w kafelkach i w pelni ogrzewana. Wlasnie w piątek ma przyjść firma i wymienic całą armaturę bo córka PDP uznała, że jest stara. Wymienią mi również prysznic. Ale tutaj to podziałały chyba zdjęcia z mojego domu. Pokazałam po urlopie i na jednym z nich była moja łazienka, trochę im się głupio zrobiło chyba bo po tygodniu przyszli z firmy robić oględziny do remontu ;)))))
Faktem jest, że w porównaniu z łazienką przy mojej sypialni w domu nie ma porównania. Ale nie narzekam, mam ciepło, a w rogu stoi dodatkowy grzejnik gdybym potrzebowała.
03 marca 2015 13:11
mzap88

już wylałam żale firmie, która ponoć nic nie wiedziała o prysznicu w piwnicy... więc dobra, miskę znalazłam, więc jakoś to przeżyje, ale gorsza sprawa corka i jej skapstwo zakupowe i fakt, ze kase na biezace wydatki trzyma babka, ktora tez jest skapa, ale na fryzjera za 100e ma i na cotygodniową kawusię z koleżankami też. 
Farela ni ma.  
PS, ciekawe jak będzie z pralką i praniem, bo zmienniczka prała sobie wszystko w rękach -_-
bo babka jej nie pozwoliła raz wyprać dzinsow.... bo sie pralka zepsuje.

No wiesz, miska jest ok., ja też często korzystam z miski,jak mam gorsze miejsce pracy albo wspólną łazienkę z zagrzybionym podopiecznym, no ale raz na kilka dni trzeba się gruntownie oczyścić. :)
No cóż , kiepsko trafiłaś, spróbuj wytrzymać, ile się da,żeby coś zarobić.
 
03 marca 2015 13:11 / 5 osobom podoba się ten post
mzap88

już wylałam żale firmie, która ponoć nic nie wiedziała o prysznicu w piwnicy... więc dobra, miskę znalazłam, więc jakoś to przeżyje, ale gorsza sprawa corka i jej skapstwo zakupowe i fakt, ze kase na biezace wydatki trzyma babka, ktora tez jest skapa, ale na fryzjera za 100e ma i na cotygodniową kawusię z koleżankami też. 
Farela ni ma.  
PS, ciekawe jak będzie z pralką i praniem, bo zmienniczka prała sobie wszystko w rękach -_-
bo babka jej nie pozwoliła raz wyprać dzinsow.... bo sie pralka zepsuje.

Coraz bardziej mi się podoba twoja stella......już siebie widze tam oczami wyobraźni........jak mówie dowidzenia.......
03 marca 2015 13:11 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Ja mam swoją łazienkę własnie na poziomie pralni i piwnicy. Ale moja jest w kafelkach i w pelni ogrzewana. Wlasnie w piątek ma przyjść firma i wymienic całą armaturę bo córka PDP uznała, że jest stara. Wymienią mi również prysznic. Ale tutaj to podziałały chyba zdjęcia z mojego domu. Pokazałam po urlopie i na jednym z nich była moja łazienka, trochę im się głupio zrobiło chyba bo po tygodniu przyszli z firmy robić oględziny do remontu ;)))))
Faktem jest, że w porównaniu z łazienką przy mojej sypialni w domu nie ma porównania. Ale nie narzekam, mam ciepło, a w rogu stoi dodatkowy grzejnik gdybym potrzebowała.

ale mnie zazdrość zżera...
03 marca 2015 13:13 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Ja mam swoją łazienkę własnie na poziomie pralni i piwnicy. Ale moja jest w kafelkach i w pelni ogrzewana. Wlasnie w piątek ma przyjść firma i wymienic całą armaturę bo córka PDP uznała, że jest stara. Wymienią mi również prysznic. Ale tutaj to podziałały chyba zdjęcia z mojego domu. Pokazałam po urlopie i na jednym z nich była moja łazienka, trochę im się głupio zrobiło chyba bo po tygodniu przyszli z firmy robić oględziny do remontu ;)))))
Faktem jest, że w porównaniu z łazienką przy mojej sypialni w domu nie ma porównania. Ale nie narzekam, mam ciepło, a w rogu stoi dodatkowy grzejnik gdybym potrzebowała.

Można?
Można!
:)
 
03 marca 2015 13:14 / 3 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Coraz bardziej mi się podoba twoja stella......już siebie widze tam oczami wyobraźni........jak mówie dowidzenia.......

Ja też powiem "do  widzenia" jak nie dojdziemy do jakiegoś porozumienia....
bo nie tak to miało wyglądać....
A firma mówi, że jak ja się nie dogadam z córką, to oni będą interweniować, dobre sobie- co one mogą? zanim one coś wskórają, ja już będę się pakować.
03 marca 2015 13:16
mzap88

ale mnie zazdrość zżera...

Własna łazienka to fajna sprawa, bo ja raczej nie lubię kąpać się w "publicznych", nawet z ubikacją mam problem. A tutaj łazienkę sobie wypucowałam i tylko ja tam sadzam swoje 4 litery. To dla mnie ważne bo "łapię"wszystko, dlatego nie korzystam z łazienki PDP mimo, że mnie zachęca uporczywie.
03 marca 2015 13:19 / 4 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Ja mam swoją łazienkę własnie na poziomie pralni i piwnicy. Ale moja jest w kafelkach i w pelni ogrzewana. Wlasnie w piątek ma przyjść firma i wymienic całą armaturę bo córka PDP uznała, że jest stara. Wymienią mi również prysznic. Ale tutaj to podziałały chyba zdjęcia z mojego domu. Pokazałam po urlopie i na jednym z nich była moja łazienka, trochę im się głupio zrobiło chyba bo po tygodniu przyszli z firmy robić oględziny do remontu ;)))))
Faktem jest, że w porównaniu z łazienką przy mojej sypialni w domu nie ma porównania. Ale nie narzekam, mam ciepło, a w rogu stoi dodatkowy grzejnik gdybym potrzebowała.

Kurcze przed chwilą wpakowałam się w związek z Benitką bo ma dużo sztućców w domu....ale ty masz łazienke przy sypialni......
hmmm i teraz problem....... boję się że jak ją porzuce to mi cała porcelane wybije :)))))))
03 marca 2015 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Kurcze przed chwilą wpakowałam się w związek z Benitką bo ma dużo sztućców w domu....ale ty masz łazienke przy sypialni......
hmmm i teraz problem....... boję się że jak ją porzuce to mi cała porcelane wybije :)))))))

A może ze mna się zwiążesz?
Ja mam własne mieszkanie u pdp, 2 pokoje, łazienka, kuchnia.
03 marca 2015 13:22 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

już wylałam żale firmie, która ponoć nic nie wiedziała o prysznicu w piwnicy... więc dobra, miskę znalazłam, więc jakoś to przeżyje, ale gorsza sprawa corka i jej skapstwo zakupowe i fakt, ze kase na biezace wydatki trzyma babka, ktora tez jest skapa, ale na fryzjera za 100e ma i na cotygodniową kawusię z koleżankami też. 
Farela ni ma.  
PS, ciekawe jak będzie z pralką i praniem, bo zmienniczka prała sobie wszystko w rękach -_-
bo babka jej nie pozwoliła raz wyprać dzinsow.... bo sie pralka zepsuje.

Dobrze,ze rzadko sie udzielam na forum,bo jak czytam to mnie zaraz choinka:) bierze,czy my do jasnej ciasnej jeżdzimy tam za kare czy do pracy,gdzie powinny być zagwarantowane podstawowe,normalne warunki ,jak do tej pory,to spotkałam jedna firme tylko,która faktycznie interesowała sie przed podpisaniem umowy z rodzina niemiecka tym ,jakie warunki ma opiekunka i zawsze trafiałam do odpowiednio przygotowanego pokoju,odnowionego,czystego,z jakims oknem na swiat w postaci telewizora na przyklad,raz trafiłam na dom zapuszczony ale pokoj opiekunki swiezo wyremontowany,bo takie byly wytyczne i rodzina niemiecka dostosowała,czyli mozna?mozna:)to była ta z tych najwiekszych:)
03 marca 2015 13:22 / 2 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Kurcze przed chwilą wpakowałam się w związek z Benitką bo ma dużo sztućców w domu....ale ty masz łazienke przy sypialni......
hmmm i teraz problem....... boję się że jak ją porzuce to mi cała porcelane wybije :)))))))

Chałupę wyremontowałam, a teraz zarabiam na spłatę i nie mam kiedy się cieszyć tą moją piękną sypialnia i łazienką :(((
Pewnie na emeryturze dopiero, ale wtedy pewnie nie dam rady wdrapać się na piętro i będzie stała pusta ;->
03 marca 2015 13:23 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

A może ze mna się zwiążesz?
Ja mam własne mieszkanie u pdp, 2 pokoje, łazienka, kuchnia.

Ojeny ale mam dzisiaj branie:))))) zaraz Moduś mnie stąd wyrzuci że tak wybrzydzam i skacze z kwiatka na kwiatek :))))
03 marca 2015 13:37 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Ojeny ale mam dzisiaj branie:))))) zaraz Moduś mnie stąd wyrzuci że tak wybrzydzam i skacze z kwiatka na kwiatek :))))

te kolezanko a Ty nie zapomnialas ze Ty juz zajeta jestes..............no ja nie wiem na moment sie czyms zajac a Ona juz sie za innymi oglada no........