Zmienniczki 2

03 marca 2015 13:45 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

te kolezanko a Ty nie zapomnialas ze Ty juz zajeta jestes..............no ja nie wiem na moment sie czyms zajac a Ona juz sie za innymi oglada no........

A co to sie tu za bezeceństwa w biały dzień na oczach 5 tysięcy innych ludzi odbywają?Zgrozo ty moja.......Żeby życie miało smaczek  raz....A potem krytykuja inni zazdrosnicy ,ze leniwe opiekunki nic tylko od rana do nocy na forum siedza a PDP porzuceni,zaniedbani ,głodni .......Straszne,straszne....
03 marca 2015 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A co to sie tu za bezeceństwa w biały dzień na oczach 5 tysięcy innych ludzi odbywają?Zgrozo ty moja.......Żeby życie miało smaczek  raz....A potem krytykuja inni zazdrosnicy ,ze leniwe opiekunki nic tylko od rana do nocy na forum siedza a PDP porzuceni,zaniedbani ,głodni .......Straszne,straszne....

No mi już niemiecka sprzątaczka dzisiaj zarzuciła lenistwo że ja nic nie robie...........a co kto zabroni bogatemu się lenić :)))))
03 marca 2015 13:50 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

A co to sie tu za bezeceństwa w biały dzień na oczach 5 tysięcy innych ludzi odbywają?Zgrozo ty moja.......Żeby życie miało smaczek  raz....A potem krytykuja inni zazdrosnicy ,ze leniwe opiekunki nic tylko od rana do nocy na forum siedza a PDP porzuceni,zaniedbani ,głodni .......Straszne,straszne....

no wlasnie a Ty jakbys zareagowala jakby cie na Twoich oczach zdradzano.......
03 marca 2015 13:55
magdalena_k

no wlasnie a Ty jakbys zareagowala jakby cie na Twoich oczach zdradzano.......

no wiesz już nie przesadzaj na jakich twoich oczach????? racuchy smażyłaś ....... :))))
03 marca 2015 13:56 / 2 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

no wiesz już nie przesadzaj na jakich twoich oczach????? racuchy smażyłaś ....... :))))

juz Ty sie tu nie tlumacz i nie zaslaniaj moimi racuchami no:(
03 marca 2015 14:06 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

no wlasnie a Ty jakbys zareagowala jakby cie na Twoich oczach zdradzano.......

Jak to co?Gardło bym poderżnęła ,ot co:)
03 marca 2015 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jak to co?Gardło bym poderżnęła ,ot co:)

Komu Kasiu, komu byś poderżnęła ;)?
03 marca 2015 14:17 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Komu Kasiu, komu byś poderżnęła ;)?

Zdrajcy!
03 marca 2015 17:03
WSTENGA

Ja mam swoją łazienkę własnie na poziomie pralni i piwnicy. Ale moja jest w kafelkach i w pelni ogrzewana. Wlasnie w piątek ma przyjść firma i wymienic całą armaturę bo córka PDP uznała, że jest stara. Wymienią mi również prysznic. Ale tutaj to podziałały chyba zdjęcia z mojego domu. Pokazałam po urlopie i na jednym z nich była moja łazienka, trochę im się głupio zrobiło chyba bo po tygodniu przyszli z firmy robić oględziny do remontu ;)))))
Faktem jest, że w porównaniu z łazienką przy mojej sypialni w domu nie ma porównania. Ale nie narzekam, mam ciepło, a w rogu stoi dodatkowy grzejnik gdybym potrzebowała.

Ja miałam podobnie jak Wstenga cały swój ''apartament'' na poziomie piwnicy. Pokój i łazienkę. Tyle, że było czysto, ładnie i cieplutko, oprócz kaloryferów, jeszcze grzanie podłogowe.   Jak córka pdp jest taka mądra, to niech sama spróbuje się tam wykąpać, zwłaszcza przy tych temperaturach, jakie teraz mamy. Czytam i nie dowierzam.
27 czerwca 2015 18:30 / 2 osobom podoba się ten post

Postów: 686
Lubianych postów: 1218
Przyjaciół: 100

27 czerwca 2015 18:06 / 3 osobom podoba się ten post
Nie mogę znalezc innego tematu to napisze tutaj chociaz na temat wymarzonej zmienniczki!
-lodówka zapełniona na kilka dni:sniadania,obiady i kolacje.Zeby mnie zadowolić skontaktowała się ze mna wczesniej i wypytała co jadam
-pokój przygotowany,reszta domu czysciutenka
-wspólny spacer-pokazała mi gdzie co jest:sklepy,parki,Polki:)
-wprowadziła mnie ze szczegółami w plan dnia,menu,zwyczaje,kogo się wystrzegac(i jak)
Generalnie jeszcze tak dobrze nie trafiłam


Aga - przeniosłam Ci ten wpis i powinnam tłustum drukiem. Więcej takich wpisów trzeba na forum.Dużo więcej. (nie gniewasz sie?)
27 czerwca 2015 18:46
Dziękuję
27 czerwca 2015 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Dziękuję:-)

Nie przypominam sobie, zebym Ciebie wymieniala.
Bo chyba napisalas o mnie.
Tak przygotowalam miejsce pracy i przyjelam osobe, ktora przyjechala mnie zastapic.
Wydawalo mi sie to jak najbardziej naturalne. Zawsze tak postepuje.
Po powrocie zastalam zmiany o 180 stopni i ze zdziwieniem stwierdzilam, ze dla drugich to tez naturalnym jest.


27 czerwca 2015 20:05
kasiachodziez

No mi już niemiecka sprzątaczka dzisiaj zarzuciła lenistwo że ja nic nie robie...........a co kto zabroni bogatemu się lenić :)))))

Niech zmieni profesje, tez bedzie sie lenic.
27 czerwca 2015 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Nie przypominam sobie, zebym Ciebie wymieniala.:-)
Bo chyba napisalas o mnie.
Tak przygotowalam miejsce pracy i przyjelam osobe, ktora przyjechala mnie zastapic.
Wydawalo mi sie to jak najbardziej naturalne. Zawsze tak postepuje.
Po powrocie zastalam zmiany o 180 stopni i ze zdziwieniem stwierdzilam, ze dla drugich to tez naturalnym jest.


Jak jeszcze jesteś w De to niestety nie Ty :(
Moze kiedyś się spotkamy...

Dziękuję w imieniu zadowolonych zmienniczek
27 czerwca 2015 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Jak jeszcze jesteś w De to niestety nie Ty :(
Moze kiedyś się spotkamy...

Dziękuję w imieniu zadowolonych zmienniczek :-)

To ja tez taka zmienniczke chce. .-((