Zmienniczki 2

20 grudnia 2017 13:34
dorotee

Pisalam o własnym doświadczeniu, teraz prawie jako skoczek tylko, pozdrawiam z Steinhagen:chaplin: alkohol to skresla opiekunkę, nie dzieje się.

to dzieli nas kilkanaście kilometrów - ja pozdrawiam z Bielefeldu 
20 grudnia 2017 13:53 / 1 osobie podoba się ten post
MalPie64

to dzieli nas kilkanaście kilometrów - ja pozdrawiam z Bielefeldu :buziaki2:

Też niedaleko- Hiddenhausen...
20 grudnia 2017 16:16 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietki - potrzebuję kogoś na wymianę do pani w styczniu! oferta sprawdzona więc jak któraś zainteresowana to piszcie mi na privkaa. Dość pilne ;/
20 grudnia 2017 16:21 / 9 osobom podoba się ten post
dorotee

Ty planujesz od końca stycznia zawitac do De?:kwiaty_serca: Po dłuższym bczasie opieki to trudno przeciąć pepowine:bzy_bzy: ja sama po dwóch latach u jednej PDP to miałam czarne myśli na widok urlopowego zastępstwa.

Od połowy stycznia najprawdopodobniej.
Pracowałam już dłużej w jednym miejscu i nigdy między PDP a mną nie było żadnej pępowiny.Ani czarnych myśli co do zastępstwa.Zastępczyni zostawiam porządny rozkład jazdy i jadę na urlop.Nie dzwonię ,nie pytam i ukracam odwrotne dzwonienie.Urlop rzecz święta,chyba że  się dzieje coś ważnego.Poza tym skąd mnie wiedzieć czy ktoś na mój widok nie ma czarnych myśli?:)Mam nadzieję,że nie:)
21 grudnia 2017 10:27 / 2 osobom podoba się ten post
Witajcie,
Szukam już wszędzie więc zapytam też tutaj. Potrzebuje zmienniczki na styczeń do Pana, który jest częściowo sparaliżowany, ale nie sprawia kłopotów. Rodzina mieszka w innej miejscowości i odwiedza go raz na dwa tygodnie. Są bardzo pomocni i można do nich w każdej chwili zadzwonić. Sam podopieczny jest pogodną osobą więc z przyjemnością przebywa się jego towarzystwie. Pomaga mi też w nauce języka niemieckiego, twierdzi że to nie tyle dla mnie co dla niego by nie zapominał słów jak to sie zdarza osobom starszym. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt
21 grudnia 2017 15:18 / 1 osobie podoba się ten post
owczarekm

Witajcie,
Szukam już wszędzie więc zapytam też tutaj. Potrzebuje zmienniczki na styczeń do Pana, który jest częściowo sparaliżowany, ale nie sprawia kłopotów. Rodzina mieszka w innej miejscowości i odwiedza go raz na dwa tygodnie. Są bardzo pomocni i można do nich w każdej chwili zadzwonić. Sam podopieczny jest pogodną osobą więc z przyjemnością przebywa się jego towarzystwie. Pomaga mi też w nauce języka niemieckiego, twierdzi że to nie tyle dla mnie co dla niego by nie zapominał słów jak to sie zdarza osobom starszym. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt

Zapisz w profilu swoj adres mailowy to ktos sie z Toba skontaktuje.
27 grudnia 2017 11:58
Szukam zmienniczki, gdzie na naszym forum najlepiej zamieścić taki wpis ? Zależy mi na tym zleceniu ale muszę załatwić kilka spraw.
27 grudnia 2017 12:09
Anna56

Szukam zmienniczki, gdzie na naszym forum najlepiej zamieścić taki wpis ? Zależy mi na tym zleceniu ale muszę załatwić kilka spraw.

Na jak długo potrzebujesz i od kiedy? Może napisz do mnie na priv.?:)
27 grudnia 2017 21:50 / 3 osobom podoba się ten post
Anna56

Szukam zmienniczki, gdzie na naszym forum najlepiej zamieścić taki wpis ? Zależy mi na tym zleceniu ale muszę załatwić kilka spraw.

hm, odpowiedziałam na Twój anons...i chyba błąd:( Zero odpowiedzi a Twój profil bardzo dziewiczy:), zero , null informacji:( Tylko chciałam pomóc....
 
28 grudnia 2017 15:12
Dziękuję za odpowiedź. Jakoś nie było czasu aby uzupełnić profil ale masz racje dziwnie to wygląda .
28 grudnia 2017 15:19 / 1 osobie podoba się ten post
A i jeszcze jedno jak się pisze na priv ?
28 grudnia 2017 15:25 / 2 osobom podoba się ten post
Anna56

A i jeszcze jedno jak się pisze na priv ?

Tak samo jak na ogolny, tylko w nawiasie(priv).
28 grudnia 2017 15:32
Anna56

A i jeszcze jedno jak się pisze na priv ?

Możesz napisac mi na e-meila. Jest w moim profilu..
28 grudnia 2017 15:34 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Tak samo jak na ogolny, tylko w nawiasie(priv).


 
24 stycznia 2018 08:58
Witam, jeśli któraś z Pań potrzebuje zmienniczki uczciwej, bez nałogów - prosze o kontakt 601 615 496