Zmienniczki 2

09 listopada 2017 14:06 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Szukam zmienniczki za siebie do mojej leżącej Pdp.Od 10 grudnia na cztery tygodnie.
Przez firmę.Cisza , spokój.

Jak my  mamy dobrze ,że nie musimy zostawać na Święta.Od czterech lat święta w domu:::)))
09 listopada 2017 16:16
Poszukuje zminniczki od konca listopada na 3 tyg ?? Pdp chodzaca priv
09 listopada 2017 23:06 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Przeczytałam właśnie połowę tego tematu i na ostatniej stronie znalazłam coś na temat, który mnie interesuje... Wozicie coś w prezencie podopiecznym i zmienniczce, tak jak np. Alaska słodycze (ale nie zmienniczce?)?. Nie kontaktujecie się wcześniej, jeśli pierwszy raz jedziecie w jakieś miejsce?

A po czemu zmienniczce, jak ona zaraz do domu pojedzie??
Razu jednego pani, która za mnie przyjechała, ku mojemu zdumieniu wręczyła mi w prezencie wyrób czekoladopodobny.
Cichaczem zakopałem głęboko w pojemniku na śmieci. 
09 listopada 2017 23:10 / 8 osobom podoba się ten post
Knorr

A po czemu zmienniczce, jak ona zaraz do domu pojedzie??
Razu jednego pani, która za mnie przyjechała, ku mojemu zdumieniu wręczyła mi w prezencie wyrób czekoladopodobny.
Cichaczem zakopałem głęboko w pojemniku na śmieci. 

To już prawdziwej czekolady nie było?Ze stanem wojennym taki wyrób czekoladopodobny mi się kojarzy.
A może to z tamtych czasów zapasy były.
09 listopada 2017 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

To już prawdziwej czekolady nie było?Ze stanem wojennym taki wyrób czekoladopodobny mi się kojarzy.
A może to z tamtych czasów zapasy były.:lol3:

11 listopada 2017 13:23
Post grzecznościowy.
http://www.opiekunki24.eu/oferty-pracy-niemcy-1
Proszę dzwonić i samemy dopytać.
01 grudnia 2017 17:33
moge ktoras z pan podmienic na swieta
08 grudnia 2017 13:42
henrietta

moge ktoras z pan podmienic na swieta

Potrzebuje na 13 grudnia na 6 tygodni.Mój email w profilu.
11 grudnia 2017 16:21 / 11 osobom podoba się ten post
Może to powinno byc w pochwalijkach...
Właśnie się dowiedziałam że mam zmienniczkę. Młoda dziewczyna 27 lat ,słabo mówi po niemiecku ale jest nam wszystko jedno, odetchnęłyśmy z ulgą z corką Pdp. Ważne że jest. 
Przyjedzie kilka dni wcześniej to ją we wszystko wprowadzę.
20 grudnia 2017 11:47
Dzień dobry Drogie Panie! Tak jak w temacie :) od lat pracuję jako opiekunka z jedną firmą u jednej podopcznej (z drobną przerwą na opiekę przy wnusi). Od czerwca jak wróciłam to nie mogę znaleźć odpowiedniej opiekunki, z którą nie bałabym się zostawić swojej podopiecznej na dłuższy czas. Podopieczna ma drobne problemy z sercem i nadciśnieniem, ma 75 lat, a 20 lat temu miała nowotwór. Praca jest w Bielefeldzie (domek, ogródek). Pani jest bardzo kontaktowa, rozmowna, więc dobrze byłby gdyby zmienniczka znała język niemiecki przynajmniej komunikatywnie. Rodzina mieszka dość daleko i rzadko bywają, więc liczę na odpowiedzalne Panie . Ja planowo jestem tutaj do 18 stycznia, jednak możemy się jeszcze dogadać:) Tak jak wspomniałam powyżej jest to praca legalna (gowork), więc tylko osoby chcące tak pracować proszę o kontakt przez wiadmość prywatną - podam wszelkie szczegóły :)  
20 grudnia 2017 12:08 / 6 osobom podoba się ten post
MalPie64

Dzień dobry Drogie Panie! Tak jak w temacie :) od lat pracuję jako opiekunka z jedną firmą u jednej podopcznej (z drobną przerwą na opiekę przy wnusi). Od czerwca jak wróciłam to nie mogę znaleźć odpowiedniej opiekunki, z którą nie bałabym się zostawić swojej podopiecznej na dłuższy czas. Podopieczna ma drobne problemy z sercem i nadciśnieniem, ma 75 lat, a 20 lat temu miała nowotwór. Praca jest w Bielefeldzie (domek, ogródek). Pani jest bardzo kontaktowa, rozmowna, więc dobrze byłby gdyby zmienniczka znała język niemiecki przynajmniej komunikatywnie. Rodzina mieszka dość daleko i rzadko bywają, więc liczę na odpowiedzalne Panie . Ja planowo jestem tutaj do 18 stycznia, jednak możemy się jeszcze dogadać:) Tak jak wspomniałam powyżej jest to praca legalna (gowork), więc tylko osoby chcące tak pracować proszę o kontakt przez wiadmość prywatną - podam wszelkie szczegóły :)  

" Od czerwca jak wróciłam to nie mogę znaleźć odpowiedniej opiekunki, z którą nie bałabym się zostawić swojej podopiecznej na dłuższy czas. "
Toś pojechała koleżanko......po takim zdanku  uroczym raczej ciężko o ochotniczki będzie:(Bo to tak jak z mamusią jedynaka,dla której żadna kandydatka nie jest "odpowiednia"
20 grudnia 2017 12:29
kasia63

" Od czerwca jak wróciłam to nie mogę znaleźć odpowiedniej opiekunki, z którą nie bałabym się zostawić swojej podopiecznej na dłuższy czas. "
Toś pojechała koleżanko......po takim zdanku  uroczym raczej ciężko o ochotniczki będzie:(Bo to tak jak z mamusią jedynaka,dla której żadna kandydatka nie jest "odpowiednia"

Ty planujesz od końca stycznia zawitac do De? Po dłuższym bczasie opieki to trudno przeciąć pepowine ja sama po dwóch latach u jednej PDP to miałam czarne myśli na widok urlopowego zastępstwa.
20 grudnia 2017 12:39 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

" Od czerwca jak wróciłam to nie mogę znaleźć odpowiedniej opiekunki, z którą nie bałabym się zostawić swojej podopiecznej na dłuższy czas. "
Toś pojechała koleżanko......po takim zdanku  uroczym raczej ciężko o ochotniczki będzie:(Bo to tak jak z mamusią jedynaka,dla której żadna kandydatka nie jest "odpowiednia"

No tutaj się nie zgodzę, bo dwie Panie które mnie zastępywały piły na zleceniu i to wcale nie małe ilości, gdzie bardziej traktowały wyjazd jako odskocznię od Polski. Mogłabym się rozpisać, ale nie widzę sensu. Wydaje mi się, że to normalnie, kiedy jesteśmy stałymi opiekunki to chcemy, aby nasza podopieczna miała zapewnine bezpieczeństwo i wcalenie nie mówię tutaj o opiekunce idealnej.


Dyskusja w "nielojalna zmienniczka". https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/48/wygadaj-sie/nielojalna-zmienniczka/page/36


 

20 grudnia 2017 12:48 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ty planujesz od końca stycznia zawitac do De?:kwiaty_serca: Po dłuższym bczasie opieki to trudno przeciąć pepowine:bzy_bzy: ja sama po dwóch latach u jednej PDP to miałam czarne myśli na widok urlopowego zastępstwa.

Wróciłam do pracy w czerwcu (po dłuższej przerwie), w miedzyczasie byłam dwa razy w Polsce na kilka tygodni, więc pępowina dawno przecięta :) 
20 grudnia 2017 13:03 / 3 osobom podoba się ten post
MalPie64

Wróciłam do pracy w czerwcu (po dłuższej przerwie), w miedzyczasie byłam dwa razy w Polsce na kilka tygodni, więc pępowina dawno przecięta :) 

Pisalam o własnym doświadczeniu, teraz prawie jako skoczek tylko, pozdrawiam z Steinhagen alkohol to skresla opiekunkę, nie dzieje się.