W domu #4

30 stycznia 2015 08:34

Proszę kontynuować tutaj.

31 stycznia 2015 14:47 / 7 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Proszę kontynuować tutaj.

Dobrze :)  
 
 
 
Pamietacie,jak skarżyłam się na zmienniczkę,że nie chce pójść na kompromis w sprawie terminów naszych zmian....?  
 
Własnie chwilę temu miałam telefon z agencji w związku z tym tematem. Zaproponowano mi dwa warianty dat,każdy -nie powiem sprawiedliwie ułozony- tak,by każda miała jedną połowę wakacji wolną. Kwestia Swiąt też poruszona.  
 
I ja dostałam je pierwsza do wyboru :)))))))
31 stycznia 2015 15:20 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Dobrze :)  
 
 
 
Pamietacie,jak skarżyłam się na zmienniczkę,że nie chce pójść na kompromis w sprawie terminów naszych zmian....?  
 
Własnie chwilę temu miałam telefon z agencji w związku z tym tematem. Zaproponowano mi dwa warianty dat,każdy -nie powiem sprawiedliwie ułozony- tak,by każda miała jedną połowę wakacji wolną. Kwestia Swiąt też poruszona.  
 
I ja dostałam je pierwsza do wyboru :)))))))

my ustalamy miedzy soba tak jak nam psuje informujac rodzine i agencje hahahahah bo swietnie sie miedzy soba doagujemy i rodzinka nie ma nic przeciwko ze same ustalamy wazne zeby ktoras byla............
 
 
 
 
a ja dzisiaj ide tany tany :)
31 stycznia 2015 15:22
magdalena_k

my ustalamy miedzy soba tak jak nam psuje informujac rodzine i agencje hahahahah bo swietnie sie miedzy soba doagujemy i rodzinka nie ma nic przeciwko ze same ustalamy wazne zeby ktoras byla............
 
 
 
 
a ja dzisiaj ide tany tany :)

Nam też agencja zostawia wolną rękę. Niestety,ta osoba ma trudny charakter i bardzo egoistyczne podejście do sprawy.Opisywałam to już :/
 
P.S. Nie "doniosłam" do agencji o naszym niedogadaniu....
31 stycznia 2015 15:25
basiaim

Nam też agencja zostawia wolną rękę. Niestety,ta osoba ma trudny charakter i bardzo egoistyczne podejście do sprawy.Opisywałam to już :/
 
P.S. Nie "doniosłam" do agencji o naszym niedogadaniu....

wiem czytalam dlatego dalej twierdze ze ,,dobra ,, zmienniczka to skarb............. a jeszcze jak reszta pasuje tzn miejsce i rodzina czego chciec wiecej :)))))
31 stycznia 2015 15:29 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

wiem czytalam dlatego dalej twierdze ze ,,dobra ,, zmienniczka to skarb............. a jeszcze jak reszta pasuje tzn miejsce i rodzina czego chciec wiecej :)))))

Dokładnie tak.
 
Dla mnie tu akurat jest dobre miejsce ze względu na moją rodzinę i przyjaciół-mam ich bliziutko. 
Pdp i jej rodzina...normalnie-czasem myślałam,że natychmiast sie spakuję i wyjadę,a czasem czułam się super.
 
 
31 stycznia 2015 15:33 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Dokładnie tak.
 
Dla mnie tu akurat jest dobre miejsce ze względu na moją rodzinę i przyjaciół-mam ich bliziutko. 
Pdp i jej rodzina...normalnie-czasem myślałam,że natychmiast sie spakuję i wyjadę,a czasem czułam się super.
 
 

na tym miejscu co jestem od roku jest super...... czuje sie jak w domu i takiej sytuacji zeby sie spakowac i wyjdsc nie mialam i mam nadzieje ze nie bede miala..... tym bardziej ze to juz bedzie moja ,,ostatnia,, rodzina...... oby dziadki zyly 100 lat :)
31 stycznia 2015 16:11
magdalena_k

na tym miejscu co jestem od roku jest super...... czuje sie jak w domu i takiej sytuacji zeby sie spakowac i wyjdsc nie mialam i mam nadzieje ze nie bede miala..... tym bardziej ze to juz bedzie moja ,,ostatnia,, rodzina...... oby dziadki zyly 100 lat :)

Planujesz opiekunkową emeryturę?
31 stycznia 2015 16:20 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Planujesz opiekunkową emeryturę?

wiesz co po tylu latach pracy chcialabym juz posiedziec na dupce moze tu cos znajde ale wiesz jak to jest........pewnie bedzie ciagnelo.................zobaczymy plan jest szczytny a czy wyjdzie inna sprawa :)
31 stycznia 2015 21:48 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystko co dobre, to się szybko kończy.
Autko spakowane, o 4 rano start na Stuttgart.
Nowe miejsce jak zwykle niewiadoma, jestem jednak pełna optymizmu.
Po drodze przystanek w A. i obiad z Opą, czeka na mnie z utęsknieniem.
Dobranoc kochani, odezwę się jak się ogarnę....
31 stycznia 2015 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Wszystko co dobre, to się szybko kończy.
Autko spakowane, o 4 rano start na Stuttgart.
Nowe miejsce jak zwykle niewiadoma, jestem jednak pełna optymizmu.
Po drodze przystanek w A. i obiad z Opą, czeka na mnie z utęsknieniem.
Dobranoc kochani, odezwę się jak się ogarnę....

U mnie start jutro 11.20 kierunek Düsseldorf. 
Nowa firma, więc i nowe miejsce. 
Jadę Sinbadem ((((( 
Okazuje się, że z tej samej firmy będzie jechać dziewczyna z mojego miasta (mam nadzieję, ze "odnajdziemy się"  )))
31 stycznia 2015 22:18 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

U mnie start jutro 11.20 kierunek Düsseldorf. 
Nowa firma, więc i nowe miejsce. 
Jadę Sinbadem ((((( 
Okazuje się, że z tej samej firmy będzie jechać dziewczyna z mojego miasta (mam nadzieję, ze "odnajdziemy się"  )))

Bieta ja dojechałam szczęśliwie Sinbadem, czego i Tobie życzę. 
31 stycznia 2015 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Bieta ja dojechałam szczęśliwie Sinbadem, czego i Tobie życzę. 

Pocieszające jest to, że pani X jedzie niemal do końca mojej podróży, więc będę głośno szukać Pani X,
 jeśli jednak zechce mnie zagadać przez 22 h, to ja wymiękam (noc jest dla mnie) :))))))
01 lutego 2015 20:14 / 6 osobom podoba się ten post
scarlet

Wszystko co dobre, to się szybko kończy.
Autko spakowane, o 4 rano start na Stuttgart.
Nowe miejsce jak zwykle niewiadoma, jestem jednak pełna optymizmu.
Po drodze przystanek w A. i obiad z Opą, czeka na mnie z utęsknieniem.
Dobranoc kochani, odezwę się jak się ogarnę....

 Melduję, że dojechaam szczęśliwie, narazie nie wygląda źle. idę spać.
Dobrej nocy wszystkim.
02 lutego 2015 09:17
Leżę jeszcze w łóżeczku ,na dziś kilka wizyt towarzyskich czyli Polska Służba Zdrowia a potem jeszcze nie wiem napewno przyjemnie.