W domu #4

02 lutego 2015 15:07 / 3 osobom podoba się ten post
No co Ty? Skala mojego działania w tej kwestii jest długa w wyobrażni, a nie w działaniu. Bardzo mi sie takie rzeczy podobają i nawet potrafiłabym , ale... no nie mam czasu. 
02 lutego 2015 15:09 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

ja dopiero raczkuje w robotkach recznych,odkrylam dla siebie szydelko bo na drutach to tylko szliki robilam..............teraz mam juz fajne rzeczy i to mnie motywuje a sweterkiem sie napewno pochwale....

To sie pochwal koniecznie, może to mnie też zmotywuje?
02 lutego 2015 15:45 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie. Dzien dobry
Jezu, jak mi dobrze jest w domu, w swoim łóżeczku,
Dużo załatwian mam, trochę bieganiny,,hee dam rade, ciesze się Urlopek cudowny uuu,,
Pozdrawiam Was wszystkie, kochani, będe pisac. A teraz czetam, nadrabiam zaległosci.
02 lutego 2015 15:46 / 1 osobie podoba się ten post
jak tylko uda mi sie ten sweterek stworzyc dla siebie obiecuje ze postaram sie dla Ciebie zrobic :) bede zdawaz sprawozdanie na skype:)
02 lutego 2015 19:02 / 4 osobom podoba się ten post
Hallooo proszę pani proszę się nie pchac ja pierwsza byłam w kolecje do magdaleny z zamówieniem,co to za czasy człowiek tylko na chwile się odwróci :))))
02 lutego 2015 20:02 / 1 osobie podoba się ten post
Hej Jolek !!.!!, kiedy Ty do pracy ,chyba na dniach ????
02 lutego 2015 20:23 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich )
W domu jak to w domu.... brak czasu na wszystko :-D
02 lutego 2015 20:25
Pyza

Witam wszystkich :-))
W domu jak to w domu.... brak czasu na wszystko :-D

Znajdź czas na jedno: odpoczynek, reszta - robota nie zając, poczeka ;))))))
02 lutego 2015 20:39
witajcie ,ja zeby w polsce ogarnac urlop to sobie list na steli robieco tam mam rzobic bo wiem ze jak zajade to nie wyrobie na zakrecie ,gdzie sie zaklada nowy temyt na blogu cos nie kumam a mamnowy temat,,czy zagladacie na inne forum do dziewczyn ?
02 lutego 2015 21:27
kasiachodziez

Hallooo proszę pani proszę się nie pchac ja pierwsza byłam w kolecje do magdaleny z zamówieniem,co to za czasy człowiek tylko na chwile się odwróci :))))

Kasia, a co byś chciała? Może ja Ci zrobię, jak będę miała duuuużo wolnego?
02 lutego 2015 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Kasia, a co byś chciała? Może ja Ci zrobię, jak będę miała duuuużo wolnego?

Oh Malgi witaj kochana chyba milion lat cię nie widziałam:))Ja chciałam taki szydełkowy koszyczek wielkanocny:) a tak w ogóle to kiedy ty się do pracy wybierasz z kim mam darmowe rozmowy prowadzic???
02 lutego 2015 21:48
kasiachodziez

Oh Malgi witaj kochana chyba milion lat cię nie widziałam:))Ja chciałam taki szydełkowy koszyczek wielkanocny:) a tak w ogóle to kiedy ty się do pracy wybierasz z kim mam darmowe rozmowy prowadzic???

Kasiunia  to i ja moge Ci zdzialac taki koszyk szydelkowany i co tam jeszcz bys chciala .
02 lutego 2015 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Oh Malgi witaj kochana chyba milion lat cię nie widziałam:))Ja chciałam taki szydełkowy koszyczek wielkanocny:) a tak w ogóle to kiedy ty się do pracy wybierasz z kim mam darmowe rozmowy prowadzic???

Kasiu, już niedługo, jak granicę przekroczę to się zamelduję!
Koszyczków nie robiłam nigdy, wolałam jakieś bardziej garderobiane wyroby, chociaż dawno nie miałam na to czasu.
Może tym razem, bo chyba na dłużej wyjadę. Aż 2 miesiące - to dla mnie wieczność, przecież? ;-)
02 lutego 2015 21:54
Malgi

Kasiu, już niedługo, jak granicę przekroczę to się zamelduję! :-)
Koszyczków nie robiłam nigdy, wolałam jakieś bardziej garderobiane wyroby, chociaż dawno nie miałam na to czasu.
Może tym razem, bo chyba na dłużej wyjadę. Aż 2 miesiące - to dla mnie wieczność, przecież? ;-)

Oj milo Cie widziec na forum . No to na dlugo tym razem sie wybierasz .
02 lutego 2015 23:07 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea ja jeszcze jestem, włóczkę kupię / mam tu sklepik duzy wybór/ skład włóczki, kolor, wzór, rozmiar a najlepiej zdjecie sweterka i Twoje,Mówisz i masz!!! le na drutach. Co nieco mam na swoim blogu, który prowadziłam a zaniechałam, bo " opiekunką się stałam "a to nie w tym temacie.