Gry komputerowe PS3 i PS4

06 lutego 2015 20:11
Annika

Właśnie gry mnie odstresowują, na chwilę zaglądam w inny świat :-). A co do wyjazdu, to takie odstresowanie mi jest bardzo potrzebne, cieszę się, że to jeszcze 3 tygodnie i do domku

Annika dzisiaj trwa Lan-Party z Bartoshem na yt, wczesniej podalam link ale aktualnie jest na Hitbox, bo na twiterze cos sie zacielo. dzisiaj podejrzewam, ze bedzie trwalo do poznej n ocy, spojrz na niego, czyz on nie jest genialny!
19 października 2015 18:16
Gra ktoś w Triviador pl?
Syn mi polecił a ja nie mogę się wykazać wiedza bo mi polaczenie sie urywa
A stałe łacze mam.Moze coś źle robie?
Gdyby ktoś coś mógł podpowiedziec to z góry dziekuję.
19 października 2015 19:22 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Gra ktoś w Triviador pl?
Syn mi polecił a ja nie mogę się wykazać wiedza bo mi polaczenie sie urywa :-(
A stałe łacze mam.Moze coś źle robie?
Gdyby ktoś coś mógł podpowiedziec to z góry dziekuję.

Przykro, nie moge pomoc, moze Izanami lub Annika zajrza i podpowiedza. Obecnie gram w Witcher 3 - Wild Hunt, Jest to komputerowa wersja powiesci A.Sapkowskiego Wiedzimin, gra cieszy sie w Niemczech duza popularnoscia.Agama powodzenia w rozpracowaniu Triviadora:)))
19 października 2015 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
Muszę się rozejrzeć w tym topiku. Może coś innego ogarnę bo ja tylko karciane, w kurniku siedzę i najczęściej brydża albo kanaste młócę. Już mi obrzydło. Poczytam, drogowskazy może znajdę.
19 października 2015 21:49
Gosiap

Muszę się rozejrzeć w tym topiku. Może coś innego ogarnę bo ja tylko karciane, w kurniku siedzę i najczęściej brydża albo kanaste młócę. Już mi obrzydło. Poczytam, drogowskazy może znajdę.

W kanastę nie grałam na kompie,za to na żywo bardzo dużo i chętnie.Tylko skąd cztery osoby wziąć do kanasty.
19 października 2015 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

W kanastę nie grałam na kompie,za to na żywo bardzo dużo i chętnie.Tylko skąd cztery osoby wziąć do kanasty.

Przecież we dwie możemy, takie same zasady.
19 października 2015 22:04
Gosiap

Przecież we dwie możemy, takie same zasady.

Matko Boska to przyjedziesz do mnie.?Żartuję  .Gosia bronię się od gier ,bo jak się wciągnę to wszystko leży.W domu gram ze znajomymi w kanastę i końca nie ma .A tu bronię się przed tym złodziejem czasu.Czytam książki .
19 października 2015 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Matko Boska to przyjedziesz do mnie.?Żartuję  .Gosia bronię się od gier ,bo jak się wciągnę to wszystko leży.W domu gram ze znajomymi w kanastę i końca nie ma .A tu bronię się przed tym złodziejem czasu.Czytam książki .

Ja się wciągam we wszystko, pewnie niedługo leczyć się trzeba będzie. Książki czytam namiętnie, brydż i kanasta bez opamiętania i to na pieniądze w internecie gram, w domu z rodzina dla przyjemności partyjki rozgrywamy do rana, jak rower to do utraty tchu, jak taniec to mało nie skonam na parkiecie i inne takie tam do spodu, jak bym się bała że jutra nie będzie. Ale mi dobrze z tym.
19 października 2015 23:28
Gosiap

Ja się wciągam we wszystko, pewnie niedługo leczyć się trzeba będzie. Książki czytam namiętnie, brydż i kanasta bez opamiętania i to na pieniądze w internecie gram, w domu z rodzina dla przyjemności partyjki rozgrywamy do rana, jak rower to do utraty tchu, jak taniec to mało nie skonam na parkiecie i inne takie tam do spodu, jak bym się bała że jutra nie będzie. Ale mi dobrze z tym.

O Boszżee.Szalona.A masz czas na pracę? Hi.hi
19 października 2015 23:32
teresadd

O Boszżee.Szalona.A masz czas na pracę? Hi.hi

A jak praca koleżanko to też do utraty tchu, wchodzę we wszystko jak w gów..,
i musze się bacznie przyglądać sobie czy już przeginam czy jeszcze trochę mogę. 
Póki co umiem sobie powiedzieć "dość".
19 października 2016 12:55 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Od trzech dni zajmuję się uśmiercaniem muszek -owocówek:(
Babcia zastosowała ''cudowna metodę''Do miseczki nalała octu jabkowego,do tego płynu do naczyń i postawiła na parapecie.Wtedy dopiero się zleciały!!!To tłukę sciera.Jak wszystkie padną umyję okno i gra.Dodam ,że nie mam w kuchni juz nawet kosza na smieci,żadnych owoców,otwartych soków-nic,A one (już w mniejszej ilosci )ale nadal są:(

Witaj;
 "Owocowki" juz myslalam, ze to nowa gra komputerowa;)

  Jesli ktos ma w swoim hobbistycznym repertuarze gry komputerowe, chcialabym tutaj w tym miejscu wymieniac sie wrazeniami.
Pokochalam soulsy, jestem w nich coraz lepsza, obserwuje je najpierw na YT, po czym sama wkraczam w ich swiat, nielatwo mi wczoraj bylo i po 1,5 godz. zrezygnowalam, nie zawsze jest sie w formie.
Dla grajacych; Dark Souls I, II, III i za moment dodatek. Bloodborn plus dodatek. Wiedzmin I, II, III - polska produkcja, wysmienicie zrealizowana gra, ktora zaliczana jest do najlepszych 10. gier na swiecie. Gra Wiedzmin jest oparta na ksiazce, ktorego autorem jest A.Sapkowski. Duze brawa dla polskiej produkcji!!!

W/w gry sa moimi podstawowymi grami, skupiam sie wylacznie na nich, ale jestem otwarta rowniez na inne.
Zalozylam watek o grach komputerowych, niestety nie moge go odnalezc. Izanami, Wstenga wowczas sie dolaczyly.

Dodam jeszcze, ze od tego roku gram na PS4.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do rozmow o grach komputerowych:)))
19 października 2016 15:49 / 2 osobom podoba się ten post
Serdecznie dziekuje Elfinko, calusy sle:)

...dla mnie "gry komputerowe" sa waznym elementem mojego zycia, sa odskocznia od trosk, smutku, zalu i tesknoty za Polska.
W pewnym okresie mojego zycia podjelam decyzje pozostania na stale w Niemczech, nie, nie zaluje tego kroku, ale "ckni" mi sie czasami, i wowczas zamiast lzami sie zalewac, siadam przy konsoli i gram zawziecie, niekiedy calymi dniami i nocami.

To tak tytulem wstepu a teraz przechodze do meritum tematu; prosze, prosze ktokolwiek kocha, lubi gry soulsowe, w szczegolnosci te ktore wymienilam w pierwszym z postow, niech tutaj zaglada i wymienia sie swoimi pogladami,odczuciami /tak, tak i w grach komputerowych mozna z roznymi uczuciami sie spotkac/. Na ten przyklad soulsy sa emocjonalne, pobudzajace, wkrecajace, sa pozeraczami czasu. O typowo strategicznych grach niewiele wiem, ale moze ktos dolaczy, kto wlasnie tego typu gry lubi. Zapraszam!!!
Czekam:)))
19 października 2016 18:16 / 3 osobom podoba się ten post
Lece pofarmic fiolki przedluzajace zycie podczas gry w Blodborne. Mam ciezka przeprawe na w Grobowcu Chorego Loran, na poziomie III Labiryntu. Ciezko bylo wczoraj, stracilam wszystkie fiolki, teraz jest czas na farmienie, czyli ladowanie magazynu.
19 października 2016 19:41 / 3 osobom podoba się ten post
Ja to lubie Syberie. Ale trzeciej czesci nie kupilam jeszcze Jakos tak mi z glowy wylecialo...A teraz zaluje. Nadrobie wszystko w grudniu dopiero.Lepiej pozno niz wcale;)))))
19 października 2016 20:37 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja to lubie Syberie. Ale trzeciej czesci nie kupilam jeszcze:-) Jakos tak mi z glowy wylecialo...A teraz zaluje. Nadrobie wszystko w grudniu dopiero.Lepiej pozno niz wcale;)))))

Ufff wrocilam z farmienia. Pamietam violeciku o _Twojej przygodzie z Syberia, grasz na PC czy PS?

Kika1 znalazłam Twój stary temat i połączyłam z nowym tutaj :)