Dla tych co maja doła 2

06 lipca 2017 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nagadali się wszystkie to teraz moja kolej:)Rozwód czy rozstanie to zawsze jest albo żal albo ulga ,albo po trosze tego i tego.Ale cóż,zdarza się i prędzej czy później człowiek się po tym zbiera do kupy.Zwłaszcza jak ma dzieci.A dla dziecka w ostatecznym rozrachunku lepszy rodzic samotny,ale szczęśliwy i uśmiechnięty.Jak ma się być razem na siłę to to nigdy ani nie ma sensu ,ani się nie udaje.Lepiej więc się rozstać ,zanim powie się sobie za dużo,za ostro,zanim na noże.Świadoma,samodzielna decyzja świadczy o dojrzałości ,nie o porażce!Życiowe błędy popełniamy wszyscy i wciąż,ważne ,żeby wyciągnąć z nich bezbłędne wnioski:)Pozbiera się Twoja córka Alasko szybciej niż myślisz:)Życzę jej,żeby trafiła na Pana Właściwego:)

13 sierpnia 2017 13:02 / 5 osobom podoba się ten post
Załapałam doła.Chyba nic więcej w tym temacie dodać nie dam rady.
A pogoda piękna.Idę w p..du.
13 sierpnia 2017 13:05 / 7 osobom podoba się ten post
Nie podoba mi się, że złapałaś doła ale mogę Ciebie Przejdzie. Jeszcze trochę.
13 sierpnia 2017 14:03 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

Załapałam doła.Chyba nic więcej w tym temacie dodać nie dam rady.
A pogoda piękna.Idę w p..du.

13 sierpnia 2017 14:28 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Załapałam doła.Chyba nic więcej w tym temacie dodać nie dam rady.
A pogoda piękna.Idę w p..du.

Dla Ciebie.

Nie martw się Tereniu, będzie dobrze,
szkoda życia na smutki,,,,,,,,,
13 sierpnia 2017 14:42 / 8 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dla Ciebie.

Nie martw się Tereniu, będzie dobrze,
szkoda życia na smutki,,,,,,,,,:aniolki:

A ode mnie zamiast kwiatów przydatny zestaw łopatek 
13 sierpnia 2017 14:44 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Załapałam doła.Chyba nic więcej w tym temacie dodać nie dam rady.
A pogoda piękna.Idę w p..du.

Szkoda ,że jest unwetter bo mogłabyś pójść nad jezioro i oczywiści nie zabrać kostiumu.... 
Tak poważnie to nie ty jedna łapiesz doła...witaj w klubie.
13 sierpnia 2017 14:50 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Szkoda ,że jest unwetter bo mogłabyś pójść nad jezioro i oczywiści nie zabrać kostiumu....:hihi: 
Tak poważnie to nie ty jedna łapiesz doła...witaj w klubie.

A u mnie słoneczko wychodzi. Może pójdziemy do jakieś restauracji na ciacho 
13 sierpnia 2017 14:53 / 6 osobom podoba się ten post
MeryKy

A ode mnie zamiast kwiatów przydatny zestaw łopatek :buziaczki:

Meryjka no co Ty !!  Przecież te łopatki to trzeba właśnie odebrac !!  a nie wręczać 
13 sierpnia 2017 14:54 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Meryjka no co Ty !!  Przecież te łopatki to trzeba właśnie odebrac !!  a nie wręczać :boi sie:

Ale zakopać musi. Przecież gołymi rękami nie będzie w ziemi grzebać 
13 sierpnia 2017 14:58 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

A u mnie słoneczko wychodzi. Może pójdziemy do jakieś restauracji na ciacho :bravo:

Zawsze gdzieś daleko ode mnie cię wywieje.... Jakbyś była bliżej to nawet w deszcz nie odpuściłabym ci tego ciacha :)
13 sierpnia 2017 15:22 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Zawsze gdzieś daleko ode mnie cię wywieje...:-). Jakbyś była bliżej to nawet w deszcz nie odpuściłabym ci tego ciacha :)

Kiedyś byłam bliżej ale nam się nie udało spotkać. W tej okolicy mi się bardziej podoba. Teraz to nawet doła nie łapię bo nie mam kiedy. Nowe miejsce, całe piątki wolne a w tygodniu ciągle gdzieś jeżdżę z pdp. I codziennie spacery obowiązkowe.. Przez cały  tydzień obmyślam gdzie uderzę. Już poprzegladałam mapy i Wikipedię i mam na dwa całodniowe wypady plan. W ten piątek polecę na nogach do Francji żeby w Simply jakieś winko kupić. A następny piątek przejadę się Sbanką, zeby most przyjażni niemiecko-francuskiej zobaczyć. A dzisiaj jak się pogoda nie spsuje to "Historische Tabaksmühle" odwiedzimy z podopieczną 
13 sierpnia 2017 15:27 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Załapałam doła.Chyba nic więcej w tym temacie dodać nie dam rady.
A pogoda piękna.Idę w p..du.

I po coś go goniła,tego doła przebrzydłego.Było mu dac zwiać gdzie pieprz rośnie!:)Przerwa się skończyła to juz chyba z p....du wróciłaś?I mam nadzieję ,bez doła jako towarzysza.Nu nu nu.Już my Ci tu nie pozwolimy ganiać za dołami.Meryjka takie ładne łopatki ma na zbyciu.Ciepnij że doła przez łeb ,niech spada:):):)
13 sierpnia 2017 16:03 / 6 osobom podoba się ten post
MeryKy

A ode mnie zamiast kwiatów przydatny zestaw łopatek :buziaczki:

To mam te kwiaty zakopać?, czy co?
13 sierpnia 2017 16:45 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Załapałam doła.Chyba nic więcej w tym temacie dodać nie dam rady.
A pogoda piękna.Idę w p..du.

może to pomoże ...