Uważaj na nieuczciwych pośredników!

19 lipca 2017 10:15 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A'lasko ...tytuł wątku mówi sam za siebie . Tutaj się ostrzegamy przed nieuczciwymi pośrednikami ..agencjami . Jeśli by się okazało , że ktoś wystawi fałszywe świadectwo to znajdzie się ktoś , kto temu zaprzeczy ...bedzie bronił ... Robercika to nie wiem , czy ktoś odważy się bronić , bo wielokrotnie na jaw wychodziły jego oszustwa .....Skubany jednak mocny jest , że dalej działa i zawsze trafi mu się jakaś opiekunka , która mu zaufa a on ją w bambuko zrobi ... Ma cholernie przekonywujący głos przez telefon . Gdybym nie robiła sobie jaj w celu sprawdzenia to kto wie , czy bym nie uwierzyła .

Firma Center, to była świeżutka wiadomość z wczoraj z godziny 18 , ponoć Niemcy u których pracowała ta opiekunka mają zgłosić na policję.Oni wysłali pieniądze na konto pana ...i słuch o nim zaginął,nie pisze,nie dzwoni
19 lipca 2017 10:24 / 3 osobom podoba się ten post
Do mnie też zgłaszają się opiekunki nabite w butelkę przez Roberta S. Patrzcie ,że szelma dalej działa,chętne są ,interes się kręci.Ponoć Aneta spłaca dalej jego wierzycielki.Musi go mocno kochać.
19 lipca 2017 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Do mnie też zgłaszają się opiekunki nabite w butelkę przez Roberta S. Patrzcie ,że szelma dalej działa,chętne są ,interes się kręci.Ponoć Aneta spłaca dalej jego wierzycielki.Musi go mocno kochać.

Może nie kocha ? ...Wystarczy , że prowadząc z nim agencję złożyła swój podpis i chce być w miarę uczciwa dla oszukanych . Jesli Aneta spłaca to według mnie jest uczciwe , że poczuwa się do odpowiedzialności . Nie znałam jej wcześniej . Poznałam trochę jak miłość kwitła ...pierścionki zaręczynowe ..wycieczki i te inne bzdety . W sumie to szkoda mi dziewczyny , że tak dała się zaslepić a teraz cierpi , bo spłaca , opinia zszargana .... Myślę , że ten łobuz , bo inaczej go nazwać nie można , jest pozbawiony resztek człowieczeństwa albo bardzo , bardzo chory psychicznie . 
27 lipca 2017 09:44 / 1 osobie podoba się ten post
OSZUSCI!!! Witam wszystkie Panie i zycze milego i spokojnego dnia. Mam pytanie czy ktoras z Pan spotkala sie z nazwiskiem Nowicki ------ to jest pan ktory ma firme gdzies w okolicach Dortmundu.Wysyla kobitki do pracy w miejsca tragiczne i nie placi pensji.Zalezy mi na dokladnym adresie Firmy tego oszusta, chcialabym pomoc bardzo milej Pani , krora padla ofiara tego drania.

Przeniesione. O.
27 lipca 2017 10:29 / 3 osobom podoba się ten post
niunka64

OSZUSCI!!! Witam wszystkie Panie i zycze milego i spokojnego dnia. Mam pytanie czy ktoras z Pan spotkala sie z nazwiskiem Nowicki ------ to jest pan ktory ma firme gdzies w okolicach Dortmundu.Wysyla kobitki do pracy w miejsca tragiczne i nie placi pensji.Zalezy mi na dokladnym adresie Firmy tego oszusta, chcialabym pomoc bardzo milej Pani , krora padla ofiara tego drania.

Przeniesione. O.

 A ta miła Pani to kto ? Czerwony Kapturek ? Nikt Ci i miłej Pani nie pomoże jesli nie bedzie konkretów ! Mówiąc inaczej dowodow na to że ktoś został oszukany i adresu badz nazwy firmy Pana N. Jeśli pojechała na czarno to powinna skalkulować takie ryzyko.
Jest dużo legalnie działających firm.Trzeba bylo zwrocic sie do ktorejs z nich,a nie do firmy dziaajacej w okolicach Dortmundu.Okolice Dortmundu to jednak troche hektarów do zwiedzania 
27 lipca 2017 19:43
Witam! Faktycznie moze wydac sie dziwne ale Pani Danusia ( to ona zostala nabita w butelke przez P.Nowickiego) podpisywala umowe w niemczech , umowa byla w jeezyku niemieckim i chociaz Pani zna jezyk nie doczytala wszystkiego.Ja wiem tyle co mi przekazala w rozmowie(ona ma przyjechac na zastepstwo za mnie do mojej babci).Pracowala w Lingen 9 dni warunki jak w sredniowieczu - porazka.Wracala do domu na swoj koszt.A teraz ten pan nie odbiera wogole telefonow.Dlatego zapytalam sie tu Kobiet czy nie slyszaly moze o tym oszuscie.pozdrawiam
27 lipca 2017 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
niunka64

Witam! Faktycznie moze wydac sie dziwne ale Pani Danusia ( to ona zostala nabita w butelke przez P.Nowickiego) podpisywala umowe w niemczech , umowa byla w jeezyku niemieckim i chociaz Pani zna jezyk nie doczytala wszystkiego.Ja wiem tyle co mi przekazala w rozmowie(ona ma przyjechac na zastepstwo za mnie do mojej babci).Pracowala w Lingen 9 dni warunki jak w sredniowieczu - porazka.Wracala do domu na swoj koszt.A teraz ten pan nie odbiera wogole telefonow.Dlatego zapytalam sie tu Kobiet czy nie slyszaly moze o tym oszuscie.pozdrawiam

No tak ale adres na umowie byl tego pana czy jaki???
29 sierpnia 2017 22:28
Na Facebooku ostra dyskusje o Firmie Bravecare_nie ma wpisu do KRAZ, ktoś coś ? Czyli oszukują ile wlezie ?
27 października 2017 13:16 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie, dawno mnie tutaj nie bylo. Mam pytanie, gdzie moge tutaj dodac zla stele.
27 października 2017 13:17 / 2 osobom podoba się ten post
Kasia00744

Witajcie, dawno mnie tutaj nie bylo. Mam pytanie, gdzie moge tutaj dodac zla stele.

Baaaaaardzo dawno.Witaj zgubo:)W Poskarżyjkach chyba się nada.
27 października 2017 13:27 / 3 osobom podoba się ten post
Kasia00744

Witajcie, dawno mnie tutaj nie bylo. Mam pytanie, gdzie moge tutaj dodac zla stele.

Masz charakterystycznego avatarka i też przypomniałam sobie Ciebie, ale to dawno było. Szkoda, że to poskarżyli są powodem
27 października 2017 13:41 / 9 osobom podoba się ten post
Chcę ostrzec przed miejscem w Essen na Birkenstrase. Moja firma wczoraj wypowiedziała w trybie natychmiastowym kontrakt rodzinie. Oni już ponoć nową znaleźli. PDP nie szanuje opiekunki ubliża, traktuje jak służkę. Koleżanka jej się bardziej stawiala, to ją o kradzież oskarżyła i w nocy miała nalotkę policji. Kobieta jest straszna. Uważajcie.
27 października 2017 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
Kasia00744

Chcę ostrzec przed miejscem w Essen na Birkenstrase. Moja firma wczoraj wypowiedziała w trybie natychmiastowym kontrakt rodzinie. Oni już ponoć nową znaleźli. PDP nie szanuje opiekunki ubliża, traktuje jak służkę. Koleżanka jej się bardziej stawiala, to ją o kradzież oskarżyła i w nocy miała nalotkę policji. Kobieta jest straszna. Uważajcie.

Kasiu ...z ogromniastym sercem ....gdzieś Ty się tyle czasu  ukrywała ?
27 października 2017 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
Kasia00744

Chcę ostrzec przed miejscem w Essen na Birkenstrase. Moja firma wczoraj wypowiedziała w trybie natychmiastowym kontrakt rodzinie. Oni już ponoć nową znaleźli. PDP nie szanuje opiekunki ubliża, traktuje jak służkę. Koleżanka jej się bardziej stawiala, to ją o kradzież oskarżyła i w nocy miała nalotkę policji. Kobieta jest straszna. Uważajcie.

Brawo Kasiu, że ostrzegasz 
27 października 2017 15:03 / 3 osobom podoba się ten post
Kasia00744

Chcę ostrzec przed miejscem w Essen na Birkenstrase. Moja firma wczoraj wypowiedziała w trybie natychmiastowym kontrakt rodzinie. Oni już ponoć nową znaleźli. PDP nie szanuje opiekunki ubliża, traktuje jak służkę. Koleżanka jej się bardziej stawiala, to ją o kradzież oskarżyła i w nocy miała nalotkę policji. Kobieta jest straszna. Uważajcie.

A jaka to jest Firma?