Uważaj na nieuczciwych pośredników!

19 czerwca 2018 11:38

Niestety zawsze znajdą się nieuczciwi ludzie, dlatego trzeba uważać komu zaufać i z kim podpisuje się umowe. Ja szukając agencji natrafiłam na (usunięte) i dobrze, że tak się stało. Jestem bardzo zadowolona z współpracy jaką z nimi miałam. Wszystko odbywało się legalnie, popisałam jasny regulamin, miałam dobrą stawkę i najważniejsze dla mnie to przez cały okres trwania umowy miałam zagwarantowane ubepieczenie więc czułam się bezpiecznie na miejscu. Moja koleżanka miała znaczenie gorzej, bo właśnie ona przez inną agencją została oszukana dlatego nauczyłam się na jej błędach i podpisałam umowę ze sprawdzoną agencją.

18 lipca 2018 13:55

Moja ciocia wyjeżdża z (usunięte) już 3 rok i chyba na nic by to nie zmieniła. Tym bardziej, że miała jechać tylko na chwilę i tak jej zostało, bo wsyztsko było super :D

20 września 2018 14:12 / 1 osobie podoba się ten post
Prawda jest taka że trzeba trafić ze sztelą, dlatego jak ja szukałam to a agencji która działa już wiele lat na rynku i ma spore doświasczenie w tej branży
20 września 2018 14:34
verbenka61

Prawda jest taka że trzeba trafić ze sztelą, dlatego jak ja szukałam to a agencji która działa już wiele lat na rynku i ma spore doświasczenie w tej branży

A ja właśnie pojechałam z agencją ktora  działa wiele lat i co sziela jest mega mega stresująca .
25 października 2018 08:45
Witam, czy ktoś slyszał i może sie wypowiedzieć na temat agencji Soft Care 24 z Torunia? Nie ma tej firmy w wątku o opiniach.
25 października 2018 10:21
Soft to co niby że "delikatna"opieka? A przy ciężkich to Hard Care? A może Hardcore nazwy..
25 października 2018 10:21
Soft to co niby że "delikatna"opieka? A przy ciężkich to Hard Care? A może Hardcore te nazwy..
25 października 2018 10:49 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Soft to co niby że "delikatna"opieka? A przy ciężkich to Hard Care? A może Hardcore :agent: te nazwy..:brawo1:

Wpbraziłam sobie właśnie nazwę agencji Hardcore24
 
25 października 2018 12:58
25 października 2018 13:32
No nazwy są ciekawe ale ma pewno Soft w nazwie nie przekłada się na soft w pracy. Agencja złożyła mi oferte na święta i mam obawy bo jakaś mało znana ta agencja, a opinie znalezione w internecie niestety kiepskie. Myślałam, że może jest tu ktoś co słyszał coś.
25 października 2018 13:48
Wiem że Gowork płaci na czas i ma zazwyczaj sporo ofert, na święta jest zazwyczaj możliwość jak cześć zjeżdża do domu.I premie placa
06 listopada 2018 12:17
Polecam dobry artykuł o oszustwach w opiece https://www.arbeitlandia.eu/2016/06/23/oszustwa-w-opiece/
 
 
30 listopada 2018 21:50 / 3 osobom podoba się ten post

Uwaga! Na "minę" od 8.12 w Baden Wutenberg w mieście Wiesloch będzie potrzebna opiekunka.Firmy szukają! Kolezanka jest prawie 2mce(dzielna wytrzymała), córka(Schneeberger)mieszka u góry, pdp.z zaawansowana demencja, słabo chodząca na dole(mieszkanie w piwnicy).We wszystko się wtrąca, oskarża o podbieranie pieniędzy z zakupów, zimno czy nie każe mamę na wózku wozić(stromy teren).Warunki dla opiekunki mniej niż.minimum! Pieniądze do zarobienia podstawowe.Juz powiedziałam że przed moim wyjazdem tu na wsi każdy się dowie..Niech się nauczy że pracownika trzeba traktować normalnie.Ja też myślałam że tu dziwnie i podobne klimaty.Zwracam moim honor, szanujemy się, mówimy o potrzebach z pełna kultura.Dwie strony są wazne. Przypomne żeby się ktoś nie nadzial


Przeniesione do tematu o nieuczciwych pośrednikach.

03 grudnia 2018 10:35 / 1 osobie podoba się ten post
Właśnie zastanawiałam się czy nie przypomnieć tego posta..
03 grudnia 2018 15:31
Dla przypomnienia to jest w Wiesloch na wzgórzu.Jest stromo a każą pchać wózek z dość "figurna" osoba