Za czym najbardziej tęsknimy

18 marca 2017 21:41 / 5 osobom podoba się ten post
Ehhh, i po co ja tu zaglądam
18 marca 2017 21:48 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Tu też,ale dość daleko i nie dotarłam.Polskiej mowy nie słyszałam,aut z rejestracją PL tyż niet:(Na My Polacy nikt się nie odezwał,może następnym razem kogoś trafię:)Za momencik zjeżdżam ,więc już nawet nie szukam:(

Ja nawet jak słyszę polską mowę to już nie zaczepiam. "Rdzenni" Niemcy nie bardzo chcą mieć kontakt, a opiekunek szukam przez ergo i fizjoterapeutów. Czasami rodzina też pomaga, a ostatnio na forum się spiknęłyśmy. Wracasz na stare śmieci?
18 marca 2017 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Ehhh, i po co ja tu zaglądam:ona placze:

Ja to chyba głównie po to, żeby się przekonać, że nie tylko ja za czymś  tęsknię
19 marca 2017 08:54 / 9 osobom podoba się ten post
Tęsknię za tym aby przejść na emeryturę..... a wyjazdy do de traktować nie jako zło konieczne tylko jako alternatywę....
19 marca 2017 10:09 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Tęsknię za tym aby przejść na emeryturę.....:-) a wyjazdy do de traktować nie jako zło konieczne tylko jako alternatywę....:-)

Bo na emeryturze mozna nadrobić imprezowe zaległości
19 marca 2017 10:26 / 5 osobom podoba się ten post
Ja skoczę na bungee.
19 marca 2017 10:26 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Tęsknię za tym aby przejść na emeryturę.....:-) a wyjazdy do de traktować nie jako zło konieczne tylko jako alternatywę....:-)

Życzę Ci z całego serca, aby Twoja emerytura była taka, że nie będziesz musiała. ... 
Z naszych dwóch nie dali byśmy rady, a obydwoje solidnie pracowaliśmy. 
19 marca 2017 10:37 / 4 osobom podoba się ten post
Ja to sobie zostawiam na koniec. Boję się
19 marca 2017 10:47 / 4 osobom podoba się ten post
emilia

Życzę Ci z całego serca, aby Twoja emerytura była taka, że nie będziesz musiała. ... 
Z naszych dwóch nie dali byśmy rady, a obydwoje solidnie pracowaliśmy. 

Dziękuję Emilio......Będę musiała, wiem o tym ale ten " musizm " będzie trochę inny niż w chwili obecnej......Zawsze lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu......
19 marca 2017 16:25 / 3 osobom podoba się ten post
Do nurkowania trzeba byc w dobrej formie fizycznej, to nie jest sport dla staruszkow. Ale z banana sturlac sie damy rade...
19 marca 2017 16:31 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Ja skoczę na bungee.

Tylko przed skokiem zastanów się czy w zyciu nie miałaś jakis wypadków z gumami 
19 marca 2017 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Tylko przed skokiem zastanów się czy w zyciu nie miałaś jakis wypadków z gumami :smiech3:

Wlasnie o to chodzi, ten jeden raz moge.
15 listopada 2017 22:55 / 1 osobie podoba się ten post
Po powrocie usmażę polską kiełbasę z cebulą :D Nic nie zastąpi polskiego jedzenia.
03 listopada 2017 15:37 / 7 osobom podoba się ten post
hawana

Ja skoczę na bungee.

Co to za bzdury ktos powypisywal, przeciez ja sie boje chorernie.


Dyskusja w "Luźne rozmowy". O.

15 maja 2018 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...