Za czym najbardziej tęsknimy

01 marca 2017 17:24 / 5 osobom podoba się ten post
Za ciepłem....Za słońcem....Za zielenią drzew.
01 marca 2017 17:48 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Za ciepłem....Za słońcem....Za zielenią drzew. :-)

to moze jakies zlecenie do Afryki weż 
01 marca 2017 17:50 / 2 osobom podoba się ten post
Za wiosną i latem, za kwiatami, które już niebawem zaczną kwitnąć na moim tarasie.
01 marca 2017 18:22 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

to moze jakies zlecenie do Afryki weż :-)

  
01 marca 2017 18:26 / 8 osobom podoba się ten post
Ja tęsknię za "mamuśką" , była zawsze serdeczna i z poczuciem humoru i do końca kobietą prawą.
Brakuje mi Jej ciepła , juro Heleny , a 7 marca rocznica jak zmieniła adres zamieszkania.
01 marca 2017 18:27 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

Ja tęsknię za "mamuśką" , była zawsze serdeczna i z poczuciem humoru i do końca kobietą prawą.
Brakuje mi Jej ciepła , juro Heleny , a 7 marca rocznica jak zmieniła adres zamieszkania.

01 marca 2017 23:33 / 8 osobom podoba się ten post
Najbardziej brakuje mi tutaj wolności. Takiej bez psychicznego obciążenia, że jestem zawsze w pracy i do czyjejś dyspozycji 24 godziny na dobę. 
Wolny czas jest, ale.... to nie to samo, co czas wolny po pracy. 
Ta praca to godzenie się na izolację.
02 marca 2017 00:55 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Najbardziej brakuje mi tutaj wolności. Takiej bez psychicznego obciążenia, że jestem zawsze w pracy i do czyjejś dyspozycji 24 godziny na dobę. 
Wolny czas jest, ale.... to nie to samo, co czas wolny po pracy. 
Ta praca to godzenie się na izolację.

U mnie, to jeszcze, paradoksalnie, im częściej korzystam z tego wolnego, to tym bardziej tęsknię za tą wolnością. Swiadomość wyboru pracy w takim schemacie, z innymi czynnikami jest jednak, póki co jest motywująca.
02 marca 2017 17:25 / 6 osobom podoba się ten post
Dzisiaj strasznie mi sie ckni za flaczkami Zimno jakos wiec sie rozmarzylam....
02 marca 2017 19:29 / 6 osobom podoba się ten post
Tęsknię za swoim "lapkiem", już tym nowym, którego jeszcze na oczy nie widziałam- mam zamiar kupić, jak przyjadę w kwietniu do Polski.Telefon, to nie to.Pisanie też nie jest fajne i czasami, jak czytam swoje wpisy, to jestem lekko zażenowana i też przy okazji proszę czytających o przymknięcie oczka
18 marca 2017 10:22 / 14 osobom podoba się ten post
Powiem Wam za czym tesknilam dzisiejszy zart z zycia mojego dnia z babcia nawet nie wiedzialam ze praca tak wzbogaca Dzwoni wnuczek ja odbieram prosi babcie do telefonu zaznaczam ze babcia demencyjna pyta babciu przywioze dzis wode pewno juz niema a babcia ostrym glosem jaka wode malo to wody dzis leje jak cholera po co komu woda odlozyla sluchawke i mowi z nerwami patrz chlopak ma 30 lat i taki glupi deszcz pada cala noc lalo a on chce wode przywiesc no niema rozumu musze corce powiedziec kogo ona wychowala.......... mowie Wam smiech na sali,teraz na corke czeka ech babulka dobra dusza nawet woda ja nie rusza to tak na dzis przy sobocie.....az lzej na duszy.
18 marca 2017 12:56 / 1 osobie podoba się ten post
Tym razem za towarzystwem w robocie.Takie wielkie miasto i ani pół Polki:(I za rowerem:):):)
18 marca 2017 13:08 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Tym razem za towarzystwem w robocie.Takie wielkie miasto i ani pół Polki:(I za rowerem:):):)

Tu też posucha.

Jestem któryś już raz, długo i nic...cisza...
Polską mowę słychać, a i owszem ,ale to "stali" mieszkańcy.

Jest tu polski sklep. Nawet tam zagadnęłam ekspedientkę, czy takie jak ja się zjawiają - Nie.
18 marca 2017 13:15 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Tu też posucha.

Jestem któryś już raz, długo i nic...cisza...
Polską mowę słychać, a i owszem ,ale to "stali" mieszkańcy.

Jest tu polski sklep. Nawet tam zagadnęłam ekspedientkę, czy takie jak ja się zjawiają - Nie.

Tu też,ale dość daleko i nie dotarłam.Polskiej mowy nie słyszałam,aut z rejestracją PL tyż niet:(Na My Polacy nikt się nie odezwał,może następnym razem kogoś trafię:)Za momencik zjeżdżam ,więc już nawet nie szukam:(
18 marca 2017 20:20 / 4 osobom podoba się ten post
Tęsknie za moim wygodnym łóżeczkiem.