Agrafkowe włosy

25 lutego 2015 15:49 / 1 osobie podoba się ten post
jakas Ty ladna...agrafko..................
25 lutego 2015 15:54
magdalena_k

jakas Ty ladna...agrafko..................

Dziękuję za komplement:) 
25 lutego 2015 16:26 / 4 osobom podoba się ten post
agrafka

Dziękuję za komplement:) 

Ja sie podepne hii
 Agrafka suuper zdjecie. Ciesze sie że zmieniłas awatorka, bo bałam sie tej otwartej agrafyy hii
25 lutego 2015 18:12 / 3 osobom podoba się ten post
magdalena_k

jakas Ty ladna...agrafko..................

Ja również pochwalę agrafkę za urodę..... śliczna z Ciebie dziewczyna.
25 lutego 2015 18:28 / 1 osobie podoba się ten post
Ooooo! Slicznas ty
25 lutego 2015 18:29 / 5 osobom podoba się ten post
Ja podepnę się pod Ciebie. Też się cieszę, że zmieniłaś awatarka. Z tamtą wielką czerwoną Agrafką to jakoś tak dziwnie było. Teraz zdecydowanie lepiej. Do tak sympatycznej dziewczyny to aż chce się człowiekowi odezwać.
25 lutego 2015 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Ja podepnę się pod Ciebie. Też się cieszę, że zmieniłaś awatarka. Z tamtą wielką czerwoną Agrafką to jakoś tak dziwnie było. Teraz zdecydowanie lepiej. Do tak sympatycznej dziewczyny to aż chce się człowiekowi odezwać.

Alinko, poprzedni avatar to tak na szybko wybierałam i nie przyłożyłam się. Nie będę Was już straszyć zdjęciem czerwonej agrafki:)
25 lutego 2015 19:01 / 3 osobom podoba się ten post
agrafka

Alinko, poprzedni avatar to tak na szybko wybierałam i nie przyłożyłam się. Nie będę Was już straszyć zdjęciem czerwonej agrafki:)

Piękne masz włosy Agrafka,aż ich szkoda na tą obleśną niemiecką wodę. Pewnie zaraz wypadnie Ci połowa,a te które zostaną zmatowieją...
25 lutego 2015 19:06 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Piękne masz włosy Agrafka,aż ich szkoda na tą obleśną niemiecką wodę. Pewnie zaraz wypadnie Ci połowa,a te które zostaną zmatowieją...

Kochana, nie grozi mi to. Moje włosy przeszły mnóstwo, nawet malowanie na czarny kolor i nic ich nie ruszy:DDD. A błyszczą, bo regularnie używam olejów i gorąco polecam ten sposób pielegnacji.
25 lutego 2015 20:05 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Piękne masz włosy Agrafka,aż ich szkoda na tą obleśną niemiecką wodę. Pewnie zaraz wypadnie Ci połowa,a te które zostaną zmatowieją...

Ha,ha,ha.....Ivanilka ! Już nie raz pisałam, że Cię ubóstwiam. Nie mogę się przestać śmiać. I to mi o mnie pisałas, że potrafię pocieszyć.....ha,ha,ha. 
25 lutego 2015 20:07
agrafka

Kochana, nie grozi mi to. Moje włosy przeszły mnóstwo, nawet malowanie na czarny kolor i nic ich nie ruszy:DDD. A błyszczą, bo regularnie używam olejów i gorąco polecam ten sposób pielegnacji.

A jakich olejów używasz? Czyżby arganowego? Jeśli tak to gdzie go kupiłaś? I czy jest to na pewno olej arganowy?
25 lutego 2015 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

A jakich olejów używasz? Czyżby arganowego? Jeśli tak to gdzie go kupiłaś? I czy jest to na pewno olej arganowy?

Alinko, ja używam olejów z Orientanny. Nie pamiętam teraz ich składu. Kupowałam też olej z avocado, ale średnio mi służył. Czasem mieszam też oliwę z oliwek z żółtkami jajek i podgrzewam to na małym ogniu, a potem kładę na włosy. Jednak najlepiej spisują się na moich włosach właśnie oleje z Orientanny. Włosy są po nich sypkie, ładnie błyszczą i pięknie pachną. I co najważniejsze, nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Zaraz po zmyciu mam fajne, puszyste włosy:).
25 lutego 2015 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
agrafka

Kochana, nie grozi mi to. Moje włosy przeszły mnóstwo, nawet malowanie na czarny kolor i nic ich nie ruszy:DDD. A błyszczą, bo regularnie używam olejów i gorąco polecam ten sposób pielegnacji.

Oj grzeszyłaś Agrafka ......ukrywając się tak długo za tą  " agrafą " , grzeszyłaś ! .......ślicznoości Ty nasze ))))))
25 lutego 2015 21:29 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Piękne masz włosy Agrafka,aż ich szkoda na tą obleśną niemiecką wodę. Pewnie zaraz wypadnie Ci połowa,a te które zostaną zmatowieją...

Vanilka ty jednak musisz już wracać do domu zaczynasz być złośliwa jak babcia Anniki :)))
Jedna połowa jej wypadnie od niemieckiej wody,druga jak będzie nas czytać:)))
25 lutego 2015 21:41
agrafka

Alinko, ja używam olejów z Orientanny. Nie pamiętam teraz ich składu. Kupowałam też olej z avocado, ale średnio mi służył. Czasem mieszam też oliwę z oliwek z żółtkami jajek i podgrzewam to na małym ogniu, a potem kładę na włosy. Jednak najlepiej spisują się na moich włosach właśnie oleje z Orientanny. Włosy są po nich sypkie, ładnie błyszczą i pięknie pachną. I co najważniejsze, nie obciąża i nie przetłuszcza włosów. Zaraz po zmyciu mam fajne, puszyste włosy:).

Dzięki. Nie wiem czy moim włosom coś jest w stanie pomóc ale zaczynam szukać olei z Orientanny.