Agrafkowe włosy

25 lutego 2015 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Dzięki. Nie wiem czy moim włosom coś jest w stanie pomóc ale zaczynam szukać olei z Orientanny.

Jeśli chcesz to podeślę Ci adres sklepu, z którego ja zamawiam. Nie wiem, czy na forum mogę wkleić link. Wszystko zalezy też od stopnia porowatości włosów. Bo np. olej dla włosów niskoporowatych nie pomoże osobom z włosami wysokoporowatymi. Najlepiej najpierw określić porowatość włosów i potem dobrać olej:). 
25 lutego 2015 22:06
agrafka

Jeśli chcesz to podeślę Ci adres sklepu, z którego ja zamawiam. Nie wiem, czy na forum mogę wkleić link. Wszystko zalezy też od stopnia porowatości włosów. Bo np. olej dla włosów niskoporowatych nie pomoże osobom z włosami wysokoporowatymi. Najlepiej najpierw określić porowatość włosów i potem dobrać olej:). 

Bardzo chętnie. Poproszę o linka i jeśli możesz to powiedz jak się określa porowatość włosów. Tutaj chyba nie można reklamować tylko firm opiekunkowych ale gdyby było inaczej to mam adres e-mail w profilu. Mam strasznie suche i łamliwe włosy, jakaś kuracja bardzo by im się przydała.
25 lutego 2015 22:32
Po prostu wpisz w wyszukiwarkę orientana i pierwsza strona jaka wyskoczy, to ten sklep. Przez jedno "n", bo tam wyżej się pomyliłam.  Artykuł o typach porowatości włosów i pielegnacji wklejam poniżej: http://www.helfy.pl/wypadanie-wlosow/artykul/pielegnacja-wlosow-porowatosc Miłej lektury:)
26 lutego 2015 01:00 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja sie podepne hii
 Agrafka suuper zdjecie. Ciesze sie że zmieniłas awatorka, bo bałam sie tej otwartej agrafyy hii

To ja też się podepnę;p. Pod ten strach o którym-Ona-wspominasz. U mnie to nie był klasyczny strach (tak jak u ciebie Ona) Agrafko na widok twojego awatarka,ale jakiś rodzaj czegoś (skojarzenia ?) nieprzyjemnego- bo agrafką można się ukłuć i ten czerwony kolor...Z drugiej strony podoba mi się twoja ksywka ze względu na prostotę; i z tego samego powodu podobał mi się twój obrazek- więc tak na prawdę wzbudzał we mnie ambiwalentne uczucia... A teraz twoje zdjęcie:): wychwaliłam twoją urodę już w innym wątku, ale powtórzę się, bo lubię dzielić się tym co podoba mi się w innych: jesteś bardzo ładną osobą-masz bardzo sympatyczną, a zarazem ciekawą twarz. To twój naturalny kolor włosów? Kto wie, może ja też się odważę i dam tutaj swoje zdjęcie?
26 lutego 2015 02:44
slonecznie

To ja też się podepnę;p. Pod ten strach o którym-Ona-wspominasz. U mnie to nie był klasyczny strach (tak jak u ciebie Ona) Agrafko na widok twojego awatarka,ale jakiś rodzaj czegoś (skojarzenia ?) nieprzyjemnego- bo agrafką można się ukłuć i ten czerwony kolor...Z drugiej strony podoba mi się twoja ksywka ze względu na prostotę; i z tego samego powodu podobał mi się twój obrazek- więc tak na prawdę wzbudzał we mnie ambiwalentne uczucia... A teraz twoje zdjęcie:): wychwaliłam twoją urodę już w innym wątku, ale powtórzę się, bo lubię dzielić się tym co podoba mi się w innych: jesteś bardzo ładną osobą-masz bardzo sympatyczną, a zarazem ciekawą twarz. To twój naturalny kolor włosów? Kto wie, może ja też się odważę i dam tutaj swoje zdjęcie?

Naturalnie mam nieco ciemniejszy blond. I zawsze nosiłam włosy długie, te na fotce to moja nowa, krótsza fryzura. Wstaw swoje zdjęcie, chyba lepiej się czyta kogoś kogo się widzi:)
26 lutego 2015 08:46 / 4 osobom podoba się ten post
Mam wrazenie, czy Modi ostatnio wyjatkowe poczucie humoru ma? Brawo!!! A swoja droga to kupilam ostatnio synkowi koszulke ze zdjeciem Modiego. Teraz corka co zdjecie zobaczy to krzyczy....MONSTER!!!! I ucieka... Ale juz nie placze, oswaja sie powoli:):):)
26 lutego 2015 15:41 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

Mam wrazenie, czy Modi ostatnio wyjatkowe poczucie humoru ma? Brawo!!! A swoja droga to kupilam ostatnio synkowi koszulke ze zdjeciem Modiego. Teraz corka co zdjecie zobaczy to krzyczy....MONSTER!!!! I ucieka... Ale juz nie placze, oswaja sie powoli:):):)

Też mam takie wrażenie, po tym jak zobaczyłam, że powstał nowy wątek:).
05 marca 2015 15:32 / 3 osobom podoba się ten post
Zrobiłam doświadczenie : nałożyłam na włosy masło she i ciekawa byłam co z tego wyjdzie. Na stronie podanej przez Agrafkę,wyczytałam o porowatości włosów,uznałam że mam najwyższy stopień porowatosci i nałozyłam na 40 minut własnie to masło. Efekt przerósł moje oczekiwania,bo włosy niedosyć ,że łatwo się umyły to po wysuszeniu były sypkie.
Jutro wypróbuje jeszcze olej kokosowy i sprawdzę efekty:)
07 kwietnia 2015 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
był piękne włącznie z właścicielką tych włosów ....
07 kwietnia 2015 21:53 / 4 osobom podoba się ten post
Majac takie włosy za młodu - byłam pracownikiem banku. Pewnego dnia obcięłam je - to starsze koleżanki zgodnie uznały, żem zgłupła i na jakiś czas przestały się do mnie odzywać.
Dziś je rozumiem.
Jak można sciąć takie włosy?
Agrafka !
07 kwietnia 2015 21:56 / 3 osobom podoba się ten post
Cudne włosy i jesteś po prostu piękna dziewczyna:) Jeju, ja nie wiem jak niektóre dziewczyny to robią, że takie leganckie są zawsze-nawet jak zwykłą bluzkę na sobie mają :)))
07 kwietnia 2015 22:08 / 4 osobom podoba się ten post
Benita

Majac takie włosy za młodu - byłam pracownikiem banku. Pewnego dnia obcięłam je - to starsze koleżanki zgodnie uznały, żem zgłupła i na jakiś czas przestały się do mnie odzywać.
Dziś je rozumiem.
Jak można sciąć takie włosy?
Agrafka !

Spokojnie, Benita, moje włosy rosną w bardzo szybkim tempie i do sierpnia będę miała znowu długie. Po prostu potrzebowałam zmiany to raz, a dwa to długie włosy odejmują lat, a za mną i tak zawsze pełno gówniarzy się pałęta. Mam 27 lat już i wypadałoby wygladać trochę dojrzalej:)
07 kwietnia 2015 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea, a ja kręconych:))
07 kwietnia 2015 22:14 / 3 osobom podoba się ten post
Ale też zadbane, przyznasz. I tu trzeba znów chwalić Agrafko twoją wiedzę, ze ty wiesz jak o swoje włosy zadbać i umiesz wyeksponować to co w tobie piękne:):)
07 kwietnia 2015 22:15 / 4 osobom podoba się ten post
Benita

Majac takie włosy za młodu - byłam pracownikiem banku. Pewnego dnia obcięłam je - to starsze koleżanki zgodnie uznały, żem zgłupła i na jakiś czas przestały się do mnie odzywać.
Dziś je rozumiem.
Jak można sciąć takie włosy?
Agrafka !

Można:). W lutym przed wyjazdem do Niemiec też obcięłam wlosy na tzw. dłuzszego boba, a miałam do połowy pleców.Znudziły mi sie i było przy nich sporo pracy, bo mam gęste i ciężkie włosy.Mina mojego " męcizny"- niezbyt zachwycona.Niedługo jednak sama zaczęlam żałować, już więcej nie obetnę.