Pozytywne i negatywne aspekty bycia opiekunka

13 marca 2017 13:05 / 1 osobie podoba się ten post
Chwalić trzeba bez tego nie rozkwitamy, nieprawdaż? Nie tam jakieś naciągane. Bardzo brzydko jest nie płacić i myśleć, że pochwały załatwią sprawę, miałem tak na budowie ale postawiłem się okoniem i podwyżkę dostałem. Za dziękuję nikt nie pracuje a my tam również często, gęsto nocki trzaskamy bo trzeba budowę zamknąć i zakończyć. O płaceniu za nocki czy nadgodziny podwójnie pomarzyć..............
15 marca 2017 10:25
No tak to już jest na budowach i raczej trudno coś w tym temacie zmienić.
04 stycznia 2022 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Pozytywne cechy to kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa i wszystkie inne dobra, ktore za tym ida. Ja tam sobie lubie tyz przy okazji pozwiedzac miejsca, w ktorych jestem o ile mam czzaas a z tym roznie. Lokalizacje czasami tak dolujace bo trafiamy na koniec swiata, tam gdzie psy d...mi szczekaja. Negatywne to pewnie jak u wszystkich: rozlaka z rodzina, meczace podroze, stres, zmeczenie, poczucie ponizenia bo zawod nie jest wcale taki z wyzszej polki. Ludzie nie oceniaja nas pozytywnie a do tego potrafia przysolic o tym jak to my du...y podcieramy i takie tam. Zazdrosc sasiedzka nie ma czasami granic i mnie to najjbardziej denerwuje, ze ludzie nie potrafia zajac sie swoim zyciem tylko mieszaja w moim a to moja sprawa co robie i gdzie pracuje i na co wydaje. Jest tego wszystkiego tez pozytywny efekt a mianowicie mamy coraz bardziej twardy kregoslup "moralny" ma sie rozumiec i coraz mniej bierzemy do siebie.

Zawsze w takich sytuacjach odpowiadam, że życzę tej osobie tego, żeby ktoś dupę na stare lata mu/jej podcierał tak dobrze jak ja :D 
04 stycznia 2022 14:34 / 2 osobom podoba się ten post
Ja jak zawsze widzę tylko jeden pozytyw kasa.Nic poza tym i tylko dlatego pracuję w tej branży.Nic więcej mnie tu nie cieszy.
04 stycznia 2022 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunkoland

Zawsze w takich sytuacjach odpowiadam, że życzę tej osobie tego, żeby ktoś dupę na stare lata mu/jej podcierał tak dobrze jak ja :D 

I jeszcze ładnie nakremowal pachwinki ?