Nasze wydatki za granicą

13 maja 2017 12:54 / 6 osobom podoba się ten post
Pomimo że zawsze jadę własnym autem nie kupuje w zasadzie nic , czasem dobry alkohol , kawa, trochę chemii ,to i tak potem jest nie wykorzystane ...taki zakup wystarcza mi na pół roku a czasem na rok
13 maja 2017 17:56 / 4 osobom podoba się ten post
mel

Pomimo że zawsze jadę własnym autem nie kupuje w zasadzie nic , czasem dobry alkohol , kawa, trochę chemii ,to i tak potem jest nie wykorzystane ...taki zakup wystarcza mi na pół roku a czasem na rok

To trzeba częściej pranie robić, a nie czekać, aż ''portki'' same zlecą hi hii                            ,,,,,, żartuje sobie.
13 maja 2017 19:24 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

To trzeba częściej pranie robić, a nie czekać, aż ''portki'' same zlecą hi hii   :lol3:                         ,,,,,, żartuje sobie.:-)

Dobry żart ...Nie musze prać często bo portek mam kilka i wiecej ciuchów zabieram ze sobą  , miejsca mam dość w aucie, a pranie swoich ciuchów  robie w pracy przed zjazdem, pewnie jak większośc z nas .... w domu tez piore , radzę jakoś seeee.....
13 maja 2017 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
mel

Dobry żart ...Nie musze prać często bo portek mam kilka i wiecej ciuchów zabieram ze sobą  , miejsca mam dość w aucie, a pranie swoich ciuchów  robie w pracy przed zjazdem, pewnie jak większośc z nas .... w domu tez piore , radzę jakoś seeee.....:suszenie:

To dobrze,
13 maja 2017 19:30 / 1 osobie podoba się ten post
Co robisz dziś wieczorem ?
13 maja 2017 19:36 / 6 osobom podoba się ten post
mel

Co robisz dziś wieczorem ?

Przepraszam, mnie pytasz?
No chyba randka mi się szykuje, ale brak odpowiedzi,,,,,?
13 maja 2017 19:45
Ona_Lisa

Przepraszam, mnie pytasz? :-)
No chyba randka mi się szykuje, ale brak odpowiedzi,,,,,?

żartowałem ...
13 maja 2017 19:46 / 4 osobom podoba się ten post
mel

żartowałem ...

Szkoda,,,,,,,,,,,,,,
13 maja 2017 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Przepraszam, mnie pytasz? :-)
No chyba randka mi się szykuje, ale brak odpowiedzi,,,,,?

no i tak żesmy sobie pozartowali ....
13 maja 2017 19:48 / 2 osobom podoba się ten post
mel

no i tak żesmy sobie pozartowali ....

Tak, rzeczywiście,,,,
13 maja 2017 19:49
???....
14 maja 2017 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
mel

Pomimo że zawsze jadę własnym autem nie kupuje w zasadzie nic , czasem dobry alkohol , kawa, trochę chemii ,to i tak potem jest nie wykorzystane ...taki zakup wystarcza mi na pół roku a czasem na rok

Jak dla 1 osoby to pewnie starcza.
14 maja 2017 18:28 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Jak dla 1 osoby to pewnie starcza.

Tak dla mnie wystarcza ...
08 września 2017 11:50 / 6 osobom podoba się ten post
Na jedzenie właściwie nie wydaję, a jak już to minimalnie. Zdarza mi się kupować markowe buty, ubrania, perfumy. Co jakiś czas uzupełniam zapas whiskey. Wydaje się być lepszej jakości.
08 września 2017 11:58 / 7 osobom podoba się ten post
Edward

Na jedzenie właściwie nie wydaję, a jak już to minimalnie. Zdarza mi się kupować markowe buty, ubrania, perfumy. Co jakiś czas uzupełniam zapas whiskey. Wydaje się być lepszej jakości.

Ja też tylko markowe ubrania kupuję . W Domu Mody KiK są markowe ciuchy , firmówki " Janina "...w C&A ...H&M też .....perfumy ostatnio w Pl ...Też mi się wydaje , że whiskey ( ale się natrudziłam , żeby dobrze napisać ) jest lepszej jakości ...znaczy mocniej w gar wali . A i głowa dłużej boli ...na drugi dzień