Nasze wydatki za granicą

08 września 2017 20:32 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Ja tez zapłacę.....chociaż ostatnio jak miałam dwie walizki i torbę taką niedużą to wrzucił to kierowca do bagażnika i nic nie powiedział, ze mam płacić....:-)

No wlasnie  trza umieć się sprzedać
08 września 2017 20:37 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

15 września.....A Ty też Meryjko ?

Nie zalapiecie się ja póżniej wyjeżdżam 
08 września 2017 20:40 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

No wlasnie  trza umieć się sprzedać:-)

Nic nie mówiłam, nawet rzęsami nie zdążyłam zatrzepotac jak złapał te walizki i torbę i sruuu......do bagażnika ale zęby szczerzylam w uśmiechu cały czas.......
08 września 2017 20:41 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Nic nie mówiłam, nawet rzęsami nie zdążyłam zatrzepotac jak złapał te walizki i torbę i sruuu......do bagażnika ale zęby szczerzylam w uśmiechu cały czas.......:-)

Musisz mieć zarąbisty uśmiech
08 września 2017 20:42 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Nie zalapiecie się ja póżniej wyjeżdżam :-(

Szkoda.....byśmy pomogły opróznić te flaszki żebyś nadbagazu nie placila.......
08 września 2017 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

Musisz mieć zarąbisty uśmiech:-):lol2:

08 września 2017 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Szkoda.....byśmy pomogły opróznić te flaszki żebyś nadbagazu nie placila.......:lol3:

08 września 2017 20:54 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

Raz podczas jazdy byłam świadkiem jak pijany facet (właściwie zalany w trupa)podczas jazdy mimo wielu ostrzeżeń bez ustanku kładl się na siedzenie przed sobą i zakładal ręce na toż siedzenie.Miał pecha bo siedziala tam kobieta słusznej postury i stale ją obejmowały te jego ręce .Co ona go nawyzywała!! ja wiem to nic śmiesznego dla niej ale ona tak krzyczała że ją" maca ""obłapuje "za piersi chwyta ,że wszyscy ludzie w autobusie kwiczeli ze śmiechu,ponieważ ten osobnik byl niemal  bez kontaktu (spać mu się chciało)ale na końcu niestety nie dojechał do celu -byl wysadzony chyba zaraz na początku niemiec choć jechal dalej docelowo .Przeginał tym że mimo zakazu pił nadal co się ocknął.Nie mniej tych wyzwisk biednej "obmacanej "kobiety nie zapomnę .

To seksownie było Moja jedna podróż Sindbadem była upojna - jeden pasażer wylał na siebie i siedzenie Jack'a Daniels'a, a dwóch innych upajało się bez wylewki. Smród był taki, że szkoda pisać....Ten od Daniels'a wysiadł. Kierowcy bardzo nalegali wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008Policja niemiecka nawet była.
08 września 2017 20:57 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

To seksownie było :uśmiech ona:Moja jedna podróż Sindbadem była upojna - jeden pasażer wylał na siebie i siedzenie Jack'a Daniels'a, a dwóch innych upajało się bez wylewki. Smród był taki, że szkoda pisać....Ten od Daniels'a wysiadł. Kierowcy bardzo nalegali wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008Policja niemiecka nawet była.

A podobno Daniels taki dobryNo umnie kipiało seksem jak kobieta wolała że mu zaraz ja...a urwie jak ją tknie raz jeszcze
08 września 2017 21:10 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Nie zalapiecie się ja póżniej wyjeżdżam :-(

ja 15  wrzesia sinbadem moze sie gdzies spotkami na przesiadkach
08 września 2017 21:11 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Byłam w Aldim i kupiłam Persil duo-caps w dużym opakowaniu....zapomnialam kupic jakiś alkohol żeby z Ellą się znieczulic z lekka w Sinbadzie....no co ? W drodze do domu można sobie golnąć kapeczkę....:-) Ale nadrobię ten błąd w przyszłym tygodniu....:lol3:

s kąd jedziecie? 
08 września 2017 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

s kąd jedziecie? 

Ja z Westfalii, z Unny a Ella  nie wiem.....W każdym razie w Swiecku będziemy się szukać bo do Warszawy jedziemy razem.
08 września 2017 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Ja z Westfalii, z Unny a Ella  nie wiem.....W każdym razie w Swiecku będziemy się szukać bo do Warszawy jedziemy razem.

Ja na Olsztyn, ale w sinbadzie jest internet to podamy sobie nr autokarów i na granicy będę Was szukała.Będę chodziła z Kartką Michasia ok?
08 września 2017 21:21
michasia

Ja na Olsztyn, ale w sinbadzie jest internet to podamy sobie nr autokarów i na granicy będę Was szukała.Będę chodziła z Kartką Michasia ok?

Dobrze Michasiu....
08 września 2017 21:24
ewa59

Dobrze Michasiu....:-)

Chociaz może cześc sobie powiemy nie na poważnie napisze