Na wyjeździe #22

06 kwietnia 2015 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ciesze się jak wy wszystkie,że atrakcje się skończyły. Dziś była przejażdżka dziadkową BM-ką. Autko ma ...26 lat,a zachowuje się jak nastolatek,pełen automat,zero rdzy,a silnik mruczy cichutko. Na liczniku ledwie 180 tys.km. No powiem Wam,że chyba byłabym pierwsza do kupienia tego cuda.
Pojechalismy jakieś 20 km za miasto,w górzyste tereny. Synek pokazywał nam po drodzen zamki całkiem odrestaurowane i zamieszkałe przez spadkobierców,przewiózł nas serpentynami dodając przy tym,że zupełnie jak w Szwajcarii hi,hi. Dziadziuś prosił synka żeby zatrzymał się gdzie na piwo,ale synek nie wykazał zainteresowania i wrócilismy do domu.
Zeby ojca udobruchać w domu nalał mu lampkę wina ,sobie też,ale po pierwszym łyku synek tak się zakrztusił,że powietrza złapać nie mógł. W pierwszej chwili chciałam go w plecy klepac,ale pomyslałam sobie,że to nie mój pdp przecież,niech się krztusi hi,hi.
Potem przez godzinę kasłał tak bardzo ,że prawie zwrócił . Smiesznie to wyglądało bo on ogólnie to taki elegancki,porusza się powoli,mówi starannie,a jak się zakrztusił i nie mógł tego opanować to widziałam,że bardzo się wstydzi hihi.
No i elegancje dziś wieczorem szlag trafił wraz z pierwszym łykiem wina. :)

Nie zaopiekowalas sie?)))))))
06 kwietnia 2015 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Nie zaopiekowalas sie?:-))))))))

Co Ty,bałam się że mnie obrzyga,wolałam w kuchni jego krztuszenie przeczekać :)
06 kwietnia 2015 20:28 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Co Ty,bałam się że mnie obrzyga,wolałam w kuchni jego krztuszenie przeczekać :)

No to jednak z romansu nici. Aleś ty nieczuła. :)))))
06 kwietnia 2015 20:33 / 7 osobom podoba się ten post
Lawenda

No to jednak z romansu nici. Aleś ty nieczuła. :)))))

Jak ja tak na niego patrzę,na to jego eleganckie picie herbaty,jedzenia małymi kęskami,to od razu wyobrażam sobie co on z kobietą w łózku robi,np. pyta czy już mogę zaczynać ? :))
06 kwietnia 2015 20:35 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Jak ja tak na niego patrzę,na to jego eleganckie picie herbaty,jedzenia małymi kęskami,to od razu wyobrażam sobie co on z kobietą w łózku robi,np. pyta czy już mogę zaczynać ? :))

Oj, mogłabys się zdziwić. Tacy hrabiowie w codziennym życiu mogą być tygrysami w sypialni. :)))
06 kwietnia 2015 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Oj, mogłabys się zdziwić. Tacy hrabiowie w codziennym życiu mogą być tygrysami w sypialni. :)))

To jedna z rzeczy,a druga to budowę ciała dzieci odziedziczaja po rodzicach ,nie? 
06 kwietnia 2015 20:40 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jak ja tak na niego patrzę,na to jego eleganckie picie herbaty,jedzenia małymi kęskami,to od razu wyobrażam sobie co on z kobietą w łózku robi,np. pyta czy już mogę zaczynać ? :))

Ivanilka , ważne ,żeby zapytał się czy już kończyć może a wtedy można mu krzyknąć prosto w ucho : " Verboten !!!! "...... a co się będziesz przejmowała co i jak .....spróbuj , bez tego bedziesz w nieświadomości żyła a po co Ci nerwy ? ....pózniej nam tu wszystko opiszesz i już ! ))))))))
06 kwietnia 2015 20:41 / 2 osobom podoba się ten post
Dokarmiały ???  :):):):)
06 kwietnia 2015 20:42
ivanilia40

To jedna z rzeczy,a druga to budowę ciała dzieci odziedziczaja po rodzicach ,nie? 

Może odziedziczą akurat po tobie? Genetyka różnymi drogami chodzi....:D
 
06 kwietnia 2015 20:42 / 4 osobom podoba się ten post
Lawenda

Oj, mogłabys się zdziwić. Tacy hrabiowie w codziennym życiu mogą być tygrysami w sypialni. :)))

I niekoniecznie z kobieta w tej sypialni sie znalezc.:))))))))))))
Dawno, dawno temu, prawdziwy mężczyzna pachniał potem, koniem i tytoniem :))))))))))))
06 kwietnia 2015 20:42 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ivanilka , ważne ,żeby zapytał się czy już kończyć może a wtedy można mu krzyknąć prosto w ucho : " Verboten !!!! "...... a co się będziesz przejmowała co i jak .....spróbuj , bez tego bedziesz w nieświadomości żyła a po co Ci nerwy ? ....pózniej nam tu wszystko opiszesz i już ! :-)))))))))

Baśka,jesteś niemożliwaaaaaa hahahaahhahahahahah Verboten jest super :)))))
Jednak ciekawa wcale nie jestem,jakby było do niczego to już na milion procent zniechęciałabym się do każdego faceta na świecie,nawet do rehabilintanta. Wolę żyć w nieświadomości.
06 kwietnia 2015 20:43 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jak ja tak na niego patrzę,na to jego eleganckie picie herbaty,jedzenia małymi kęskami,to od razu wyobrażam sobie co on z kobietą w łózku robi,np. pyta czy już mogę zaczynać ? :))

on kobiety nie pyta, to kobieta jego pyta kiedy zacznie
06 kwietnia 2015 20:45 / 3 osobom podoba się ten post
ale Ci zazdroszczę ........
06 kwietnia 2015 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

I niekoniecznie z kobieta w tej sypialni sie znalezc.:))))))))))))
Dawno, dawno temu, prawdziwy mężczyzna pachniał potem, koniem i tytoniem :))))))))))))

Pachniał potem?
A nie przypadkiem przedtem. :))))
Taki żarcik nieco abstrakcyjny. :)))
06 kwietnia 2015 20:47
Nie moge znalezc watku, ale któras z kolezanek szukała kreacji na wesele, wiec słuze.
http://allani.pl/produkty/sukienki-na-wesele?pid=3144196%2C1655305%2C3091620%2C3312268%2C1901991&utm_medium=cpc&utm_source=facebook&utm_campaign=sukienki_wesele_02_04