Alkoholizm

15 września 2017 23:53 / 4 osobom podoba się ten post
agamor

ja nic nie kapuje w tym alkoholizmie :((, bo nie piję?
kurna chata sam się tej "choroby" nabawił, a teraz jeszcze trzeba mu pomagać żeby z tego wyszedł, a taki chory na raka ma umierać, albo małe dzieci, które maja ciężkie choroby, wcale jest mi nie żal tych pijusów!!

Słusznie :D :D Mamy wybór, większość pijusów woli pić.
15 września 2017 23:55 / 2 osobom podoba się ten post
tyciek

Za to warto rozważyć zerwanie z nałogiem ....  choćby dlatego że....
 

:D :D Pracując robimy to samo.
16 września 2017 00:19 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

:D :D Pracując robimy to samo.

Z tym, że pracować musimy.
16 września 2017 08:24 / 4 osobom podoba się ten post
Darko

:D :D Pracując robimy to samo.

słuszna uwaga ... zresztą nie tylko pracując... jeżdżąc też można tuczyć co poniektórych ...
Znalezione obrazy dla zapytania karmnik dla sępów
16 września 2017 08:52 / 4 osobom podoba się ten post
Dla mnie przerażające jest to, że na sztelach już zmieniałem kobiety alkoholiczki...smutne to...
16 września 2017 09:32
tyciek

słuszna uwaga ... zresztą nie tylko pracując... jeżdżąc też można tuczyć co poniektórych ...
Znalezione obrazy dla zapytania karmnik dla sępów

Z tego co słyszałam i sprawdziłam ;) nie ma juz radarow , stoją tylko atrapy  .Zdezorientowani jeszcze zwalniają ,a rajderzy grzeją. Ale nw jak to jest w całym kraju , chociaz błysków fleszy dawno nie widziałam 
16 września 2017 10:01 / 5 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Dla mnie przerażające jest to, że na sztelach już zmieniałem kobiety alkoholiczki...smutne to...

masz racje ,ale to nie zaraz alkocholiczki!--podłoża tych zachowań są różne  a szczególnie u kobiet i w tej ocenie byłym ostrożny.
16 września 2017 15:29 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Z tym, że pracować musimy.

Tera se zazartuje ano musimy ale tyz mozemy na czarno i duzo ludzi tak pracuje,chowa czesc dochodow albo calosc. Nie bede pisac o lekarzach co przyjmuja prywatnie albo inne zawody co biora i nie musza wsio zglaszac co zarobili. Pale i jeszcze nie planuje przestac. Pije ale malo,dzisiaj bede na malym wieczorku swietujacym zareczyny znajomych corki. Znam sie z ich rodzicami. O alkoholizmie pisac nie bede bo zamknelam ten rozdzial jak sie rozwiodlam,mam na to uczulenie. Niektorych nic nie zmieni bo dla takich alkohol wazniejszy od drugiego czlowieka i oooooo!!!
16 września 2017 16:18 / 7 osobom podoba się ten post
EwaR65

Tera se zazartuje ano musimy ale tyz mozemy na czarno i duzo ludzi tak pracuje,chowa czesc dochodow albo calosc. Nie bede pisac o lekarzach co przyjmuja prywatnie albo inne zawody co biora i nie musza wsio zglaszac co zarobili. Pale i jeszcze nie planuje przestac. Pije ale malo,dzisiaj bede na malym wieczorku swietujacym zareczyny znajomych corki. Znam sie z ich rodzicami. O alkoholizmie pisac nie bede bo zamknelam ten rozdzial jak sie rozwiodlam,mam na to uczulenie. Niektorych nic nie zmieni bo dla takich alkohol wazniejszy od drugiego czlowieka i oooooo!!! :bezradny:

Podobno im więcej zarobisz, tym więcej wydasz.
O alkoholu nie wiem zbyt wiele. Nie lubię zbytnio. U mnie w rodzinie, w domu rodzinnym nikt nie pił i nie palił. Ojca nawet podpitego nie widziałem nigdy.
Ale współczuję tym, których ta choroba dotknęła w jakikolwiek sposób. 
16 września 2017 16:30 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Podobno im więcej zarobisz, tym więcej wydasz.:-)
O alkoholu nie wiem zbyt wiele. Nie lubię zbytnio. U mnie w rodzinie, w domu rodzinnym nikt nie pił i nie palił. Ojca nawet podpitego nie widziałem nigdy.
Ale współczuję tym, których ta choroba dotknęła w jakikolwiek sposób. 

A to, po to się zarabia, żeby wydawać- na co? To już jest ważne.
16 września 2017 19:50 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Z tego co słyszałam i sprawdziłam ;) nie ma juz radarow , stoją tylko atrapy  .Zdezorientowani jeszcze zwalniają ,a rajderzy grzeją. Ale nw jak to jest w całym kraju , chociaz błysków fleszy dawno nie widziałam :bezradny:

Mnie w lipcu zrobił zdjęcie radar...
16 września 2017 23:25 / 5 osobom podoba się ten post
giunta2

Mnie w lipcu zrobił zdjęcie radar...

Bo on robi zdjęcia tylko najładniejszym.
16 września 2017 23:52 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Dla mnie przerażające jest to, że na sztelach już zmieniałem kobiety alkoholiczki...smutne to...

A to jakaś różnica jest???
Choroba jak każda i dotyka płci obojga. 
17 września 2017 00:35
Knorr

Bo on robi zdjęcia tylko najładniejszym.

Albo ja bym powiedziała , robi zdjęcia tym, którzy dają sie złapać,zapomnieli lub nie wiedzą że działa . Nie sztuką jest przekroczyć prędkość o 10, punktów nałapać i jeszcze bulić kasę za nic. :/
17 września 2017 10:48
ha ha ja w tym roku zaliczyłem 6 punktów ,ale jeszcze nigdy nie wsiadłem do auta za kierownice po alkocholu a nie powiem za kołnierz też nie wylewam.