Na wyjeździe #24

15 maja 2015 21:13
No ale ja nie mam innego wyjścia jak jestem w pracy..........a że dzisiaj cały dzień śmierdziało biegunką to już parówki lepsze :D:D:D
15 maja 2015 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
No...., tez sie odchudzam na spotkanie Łodzianek. Nie wiem jeszcze co założę na siebie, ale zamierzam się również odstrzelić :))))))))))
15 maja 2015 21:54 / 7 osobom podoba się ten post
Mam Zmiennika.Super gosc. Bezproblemowy i ...........no co bede duzo pisal : podobal by wam sie
Jutro wiec juz mnie nie bedzie Pa pa kolezanki i koledzy
15 maja 2015 21:57 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Mam Zmiennika.Super gosc. Bezproblemowy i ...........no co bede duzo pisal : podobal by wam sie
Jutro wiec juz mnie nie bedzie Pa pa kolezanki i koledzy

Daj mu chociaż adres op24!
15 maja 2015 21:58 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Mam Zmiennika.Super gosc. Bezproblemowy i ...........no co bede duzo pisal : podobal by wam sie
Jutro wiec juz mnie nie bedzie Pa pa kolezanki i koledzy

A On będzie?Bo jak Tobie sie podoba:):):), to nam chyba też powinien,co?Dawaj kolegę na forum ,nie bądź pies ogrodnika:):):):)
15 maja 2015 22:05 / 6 osobom podoba się ten post
nesca_nebesca

Dziewczyny, która ma chwilkę wpadać do mnie, ale szybko ,do dziadka przyszli koledzy z podstawówki:).Dziewięćdziesięciolatkowie bryką podjechali :)))
 
 
edit:
No i dziadki pojechały :))) Ale swoją drogą takie to mało spotykane zjawisko , jak spotykają sie koledzy z podstawówki w takim wieku:)

Kilkanascie lat temy bylam na spotkaniu z okazji 60-lecia szkoły i m.in. były tam panie takie własnie ok75-85.Siedza przy stole a tu idzie starszy pan z laseczką,taki jeszcze zakonserwowany i widac ,że urodny dawniej był-zobaczył je i drze sie DZIEWCZYNY!!!!!!!!a one jak sie nie zerwa z krzesełek,jak nie skocza,pouwieszały się prawie na nim, z radości:):)Widac jakieś szkole ciacho z dziadka kiedyś było.Ale to był bardzo fajny widok  ,ta ich reakcja:):):)
15 maja 2015 22:31 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

A On będzie?Bo jak Tobie sie podoba:):):), to nam chyba też powinien,co?Dawaj kolegę na forum ,nie bądź pies ogrodnika:):):):)

dla Was wszystko.Namiary dalem
15 maja 2015 22:34 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Mam Zmiennika.Super gosc. Bezproblemowy i ...........no co bede duzo pisal : podobal by wam sie
Jutro wiec juz mnie nie bedzie Pa pa kolezanki i koledzy

No to zrób mu niechcący fotkę i rzuć nam na pożarcie..........zobaczymy czy taki bezproblemowy haha:)))
15 maja 2015 22:40 / 2 osobom podoba się ten post
ewelin1

No to zrób mu niechcący fotkę i rzuć nam na pożarcie..........zobaczymy czy taki bezproblemowy haha:)))

ORIM dawaj te namiary.........też bede jadła parówki i może troche schudnę:)))))
15 maja 2015 23:06
Nie podlizuj się:))))))
15 maja 2015 23:07
ORIM

Mam Zmiennika.Super gosc. Bezproblemowy i ...........no co bede duzo pisal : podobal by wam sie
Jutro wiec juz mnie nie bedzie Pa pa kolezanki i koledzy

Pa,pa.Kiedy wracasz do de?Też masz tutaj zmiany 3 na 1?
15 maja 2015 23:17 / 1 osobie podoba się ten post
Serio??
W życiu bym na to nie wpadła:))
Chyba Cię wypiszę z rodziny bo coś mało moje goopie żarty rozumiesz:)

Andrea bitte........na prawde miałam ciężki dzień.......:)))))
15 maja 2015 23:23 / 2 osobom podoba się ten post
Doopa z Ciebie a nie Siostra.......po chorere mi to przypominasz,że rodziny się nie wybiera?:))))))))
Nie doisyć,że się kurna po killku latach wkręciłaś to jeszcze na mnie krzyczysz...........mam się w sobie zamknąć haha?:))))))
15 maja 2015 23:30
All richt......to czekam:)))))
16 maja 2015 07:36 / 3 osobom podoba się ten post
Ogloszenie, ktore wczoraj przeczytalam w oknie kawiarni: Ich suche fuenf fleissige Maenner oder eine Frau. Krociutke, a jakze wymowne