Lumpeks Szmateks Tania Odzież - kto lubi?

04 lipca 2015 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
terka8

Ciuchy szyte w Polsce zazwyczaj wykonane są z kipskich tkanin,które nie wytzymują kilku prań.Tandetny,chiński materiał.Niemcy czegoś takiego nie kupią.

Taaa.... a w marketach niemieckich wszystko made in china..
04 lipca 2015 10:35 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

uwielbiam ciucholandy !

Moja koleżanka prowadziła taki sklep ja u niej pracowałam kilka lat,naprawdę można wyszperać cacka,markowe super rzeczy.
04 lipca 2015 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Też kocham ciucholandy.Może dla tego ,że można w nich szperać do woli,a polowanie na niedrogi i markowy ciuch to istna przyjemność.Coraz częściej łapie sie na tym ,że ogladam cuchy w sklepie i żal mi wywalić kasę.Wolę poszperać w ciucholandzie i za te same pieniążki mieć kila unikatowych żeczy.Ja nie mówie o znoszonych ,spranych żeczach,bo tego mamy wszystkie po kokardę w swoich szafach.Jakiś czas temu moja córcia pokazała mi stronkę,gdzie młodzież sprzedaje lub wymienia sie ciuszkami i powiem wam;że zakochałam się w tej stronce ,a przede wszystkim dlatego ,że ciuszki są markowe(jak to młodzież .nic nie ubierze co metki nie ma),a,że młodzi pieniażki potrzebują i szybciutko ciuszkami sie nudzą,to ceny są niziutkie.Jak jestem w DE ,wybieram sobie ciuszki ze stronki ,a jak wracam,finalizuję transakcje i powiem ,że w życiu tak pieknych ciuchów nie miałam i za takie pieniażki.Moja córcia też wystawia nienoszone ciuszki ,a i moje jej podrzucam do obfocenia Teraz czekają na mnie 4 kurtki.nowe buciki,spodnie,koszulki,i płaszczyk i caly zakup będzie mnie kosztował ok 500zł z czego jedna kurtka włoska oryginalna; na all kosztuje 700zł
04 lipca 2015 13:55
MeryKy

Taaa.... a w marketach niemieckich wszystko made in china..

Zgadza się.Jest towar made in china i jest towar Made in China:)U nas zdecydowanie ten pierwszy.
04 lipca 2015 14:00 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Taaa.... a w marketach niemieckich wszystko made in china..

Trzeba sobie market zmienić
04 lipca 2015 14:02 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko1

Trzeba sobie market zmienić:-)

Urwała sie ni z gruszki ni z pietruszki, ale się jej wydaje że na temat?
04 lipca 2015 14:14
Ja też lubię takie sklepy z drugiej ręki.Właśnie dziś rano byłam na Flomarku i tez co nieco zakupiłam za śmieszne ,,pieniądze''.Bardzo lubię firmę Cecil i właśnie nabyłam 3 koszulki w b.dobrym stanie po 2E każda.
Jak się szuka ,to można coś znaleźć wyjątkowego.Czasami są tez nowe z metkami,bo ktoś dostał ,czy zakup nie trafiony i się pozbywa.
Kiedys natrafiłam na szmateks ,ale ceny kosmiczne.Tanie ciucholandy w De są z Czerwonego Krzyża ,albo przy kościołach.
Dla zainteresowanych ,dobrze poszukajcie w okolicy gdzie jesteście ,bo warto.
04 lipca 2015 14:29
ehhh..ja takiej mozliwości nie mam ,ale moze kiedyś trafi sie taka sztela gdzie kasę stracę.Niemniej bardzo lubie czytać o Waszych podbojach zakupowych.Mozna sie dużo dowiedzieć
05 lipca 2015 00:15 / 1 osobie podoba się ten post
pestka

Też kocham ciucholandy.Może dla tego ,że można w nich szperać do woli,a polowanie na niedrogi i markowy ciuch to istna przyjemność.Coraz częściej łapie sie na tym ,że ogladam cuchy w sklepie i żal mi wywalić kasę.Wolę poszperać w ciucholandzie i za te same pieniążki mieć kila unikatowych żeczy.Ja nie mówie o znoszonych ,spranych żeczach,bo tego mamy wszystkie po kokardę w swoich szafach.Jakiś czas temu moja córcia pokazała mi stronkę,gdzie młodzież sprzedaje lub wymienia sie ciuszkami i powiem wam;że zakochałam się w tej stronce ,a przede wszystkim dlatego ,że ciuszki są markowe(jak to młodzież .nic nie ubierze co metki nie ma),a,że młodzi pieniażki potrzebują i szybciutko ciuszkami sie nudzą,to ceny są niziutkie.Jak jestem w DE ,wybieram sobie ciuszki ze stronki ,a jak wracam,finalizuję transakcje i powiem ,że w życiu tak pieknych ciuchów nie miałam i za takie pieniażki.Moja córcia też wystawia nienoszone ciuszki ,a i moje jej podrzucam do obfocenia :-) Teraz czekają na mnie 4 kurtki.nowe buciki,spodnie,koszulki,i płaszczyk i caly zakup będzie mnie kosztował ok 500zł z czego jedna kurtka włoska oryginalna; na all kosztuje 700zł

ale ja musze wszystko dotknac, zobaczac i przymierzyc.
Przez internet kupione ubrania jak dotad rzadko i srednio mnie sie podobajaly.
A starych ubran w szafie nie trzymam. Trafiaja bardzo czesto do smietnika, czyli tam, gdzie ich miejsce.
A te lepsze pakuje do wora i zawoze do przykoscielnej "zbieralni" ubran.
Kiedys nawet mialam okazje poznac moja jugoslawianska kurtke na jednej z pan. Bylo mi bardzo milo, ze komus ta kurtka jeszcze sluzy.
05 lipca 2015 11:32
Ja kupuje na internecie ciuszki od lat i tylko raz miałam nieudany zakup.Mam swoją technike zakupów.Chodzę po sklepach (jak mam czas) i ogladam ciuszki ,a potem wpadam na internet ,wpisuję to co mi oko wpadło i szukam.Często znajduję to samo za dużo mniejsze pieniążki.Tak samo jest z wyprzedażami w markowych sklepach.Tam są tłumy,często nie ma już rozmiarów jest istny bałagan,a w sklepie on-line jest wszystko...Ciucholandy lubie bardzo,bo nie sztuka kupić w sklepie ciuch za duże pieniądze,ale wyszperać coś co kosztuje grosze.Od lat jest moda na całym świecie na dawanie drugiego życia ubraniom.Ubierają się w nich ludzie i biedni i bogaci...
02 listopada 2015 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
Ja już w sumie nie kupuje w normalnych sklepach, szkoda mi kasy na jakościowo kiepskie ciuchy. Wolę sobie za kwotę 80-100 zł (czyli sumka np za jedną rzecz z sieciowki) kupić kilka kg fajnych ciuszków w ciuchlandzie. Umiem wyszperac cuda :))ostatnio dorwałąm super torbę od Hugo Bossa za całe 5 zł :)
02 listopada 2015 18:50
pestka

Ja kupuje na internecie ciuszki od lat i tylko raz miałam nieudany zakup.Mam swoją technike zakupów.Chodzę po sklepach (jak mam czas) i ogladam ciuszki ,a potem wpadam na internet ,wpisuję to co mi oko wpadło i szukam.Często znajduję to samo za dużo mniejsze pieniążki.Tak samo jest z wyprzedażami w markowych sklepach.Tam są tłumy,często nie ma już rozmiarów jest istny bałagan,a w sklepie on-line jest wszystko...Ciucholandy lubie bardzo,bo nie sztuka kupić w sklepie ciuch za duże pieniądze,ale wyszperać coś co kosztuje grosze.Od lat jest moda na całym świecie na dawanie drugiego życia ubraniom.Ubierają się w nich ludzie i biedni i bogaci...

Też często kupuje przez internet i jak Koleżanka nie zdarzyło mi sie kupic źle rzeczy.Pytam zawsze o dokł wymiary i po kłopocie :)) można o wiele taniej dorwać super ciuchy nawet z najnowszych kolekcji!1
03 listopada 2015 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
Helen78

Też często kupuje przez internet i jak Koleżanka nie zdarzyło mi sie kupic źle rzeczy.Pytam zawsze o dokł wymiary i po kłopocie :)) można o wiele taniej dorwać super ciuchy nawet z najnowszych kolekcji!1

A ja jestem sto lat za murzynami, bo jeszcze ani razu w swoim zyciu niczego nie kupilam przez internet. Wole widziec, przymierzyc. Zreszta rozmiar rozmiarowi nierowny.
03 listopada 2015 12:25
Oliwia

A ja jestem sto lat za murzynami, bo jeszcze ani razu w swoim zyciu niczego nie kupilam przez internet. Wole widziec, przymierzyc. Zreszta rozmiar rozmiarowi nierowny.

Jesli kupujesz od firm internetowych to masz prawo zwrotu bez podania powodu.Chyba 14 dni
03 listopada 2015 12:29 / 2 osobom podoba się ten post
Oliwia

A ja jestem sto lat za murzynami, bo jeszcze ani razu w swoim zyciu niczego nie kupilam przez internet. Wole widziec, przymierzyc. Zreszta rozmiar rozmiarowi nierowny.

ja się zafiksowałam w zakupy na Ali ---- super --- właśnie dzisiaj rano DPD dostarczyło pierwsze z moich 16 zamówień --- jestem mega zadowolona - wkleiłabym zdjęcia ale nie wiem jak ?