Projektanci osób starszych

11 maja 2015 13:05 / 5 osobom podoba się ten post
Hi hi dobre .Opiekunowie na projekcie. To ja swojemu projektowi tyłek umyłam,nakarmiłam ,dałam popić i mój projekt chrapie ,aż cała chałupa chodzi.A niech se projekt śpi.
11 maja 2015 13:12
co do tematu: ja nie potrafię, dlatego zapowiedziałam sobie, że jestem ostatni raz na opiece. Wy mi świadkami....
11 maja 2015 13:16 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Hi hi dobre .Opiekunowie na projekcie. To ja swojemu projektowi tyłek umyłam,nakarmiłam ,dałam popić i mój projekt chrapie ,aż cała chałupa chodzi.A niech se projekt śpi.

no moj tez spi i cos projektuje przez sen...no i paradoks nastapil-projekt projektuje przez sen.jak to ugryzc....moze te 2 osoby co to mdroscia swa znacznie madrosc moja pzewyzszaja,pomoga...
11 maja 2015 13:53

Czekam na tytul tematu, bo wenę muszę przeznacać dziś na coś innego.

11 maja 2015 14:14 / 3 osobom podoba się ten post

Pomysł Andrei -  ,,opiekunowie na ,,projekcie"" - jest dobry. Może być jeszcze "projektanci osób starszych" lub  " projektowanie u niemieckich seniorów" ... itp


 


Drugi jest dobry! Moderator

11 maja 2015 14:18 / 1 osobie podoba się ten post
"Projekt czy zlecenie"
Ale tak fajnie już nie będzie,komentarze muszą być puszczone na żywioł
Uporządkowanie niesie ze sobą nudę....;)
11 maja 2015 14:19
"Projekt PDP"
11 maja 2015 14:27 / 6 osobom podoba się ten post
dla mnie to jest caly MATRIX , nie wiadomo o co komu chodzi:)))
11 maja 2015 14:30
Pomoc forum1

Czekam na tytul tematu, bo wenę muszę przeznacać dziś na coś innego.

"Tytuł wątku nadal w projekcie" ^^
11 maja 2015 14:31 / 6 osobom podoba się ten post
Ja bym proponowała ,,Przerost formy nad trescią" Projekt był super, ale za chwile przestanie nas bawic, natomiast jestem przekonana, ze jeszcze nie jeden raz padnie na tym forum stwierdzenie, wyrazenie, ktore rozbawi nas do łez...i wtedy taki rozsmieszajacy poscik skopiujemy, wkleimy tutaj i bedziemy miec uzywanie do woli :))))))))))
11 maja 2015 14:31
leni

dla mnie to jest caly MATRIX , nie wiadomo o co komu chodzi:)))

No i mamy tytuł - Projekt Matrix
proponuje zamknąć ten wątek bo nic ciekawego już się tu nie urodzi
chyba że znowu koordynatorzy wpadną na gościnne występy;)
11 maja 2015 14:33 / 2 osobom podoba się ten post
Samboja

"Tytuł wątku nadal w projekcie" ^^

a ja przez ten Projekt ( dala mi cholera zaczac dyskusje) stracilam przyjaciela:( Pana Roberta.( i tak mi smutno :(((((( hahaha nie no z tym moim smiechem od wczoraj , to jakas epidemia, pewnie babcia mnie tym zarazila
11 maja 2015 14:35 / 4 osobom podoba się ten post
leni

a ja przez ten Projekt ( dala mi cholera zaczac dyskusje) stracilam przyjaciela:( Pana Roberta.( i tak mi smutno :(((((( hahaha nie no z tym moim smiechem od wczoraj , to jakas epidemia, pewnie babcia mnie tym zarazila

Z wszystkich możliwośći to taka choroba zakaźna złapana od PDP chyba jednak najlepsza.. Tylko opcja leczenia słaba,musi samo przejść ^^
11 maja 2015 14:35 / 3 osobom podoba się ten post
leni

a ja przez ten Projekt ( dala mi cholera zaczac dyskusje) stracilam przyjaciela:( Pana Roberta.( i tak mi smutno :(((((( hahaha nie no z tym moim smiechem od wczoraj , to jakas epidemia, pewnie babcia mnie tym zarazila

Jaka szkoda :( Na Twoim miejscu rzuciłabym sie z mostu z rozpaczy :))))))))))))))
11 maja 2015 14:36 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

No i mamy tytuł - Projekt Matrix
proponuje zamknąć ten wątek bo nic ciekawego już się tu nie urodzi
chyba że znowu koordynatorzy wpadną na gościnne występy;)

ja mysle, ze mozna go tu zostawic i jak komus juz tak bardzo odwala jak wczoraj z tym projektem, to prosze bardzo , miejsce na bzdury jest .)