Projektanci osób starszych

11 maja 2015 15:29
Marta

Dzięki Orim:)
A wpadka to może mojemu synowi grozi,mnie to już raczej nie;)

Oj ty to tylko o jednym ! Wpasc : pod samochod,do dołka,w kłopoty,na słup itp
11 maja 2015 15:33 / 1 osobie podoba się ten post
Można też"pozytywnie" wpaść
Np do Dody na piwo i golonkę:)
11 maja 2015 15:36 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Można też"pozytywnie" wpaść
Np do Dody na piwo i golonkę:)

az tak to Rabczewskiej nie znam hihihi ale .................
11 maja 2015 15:36
Marta

Można też"pozytywnie" wpaść
Np do Dody na piwo i golonkę:)

Noooo, a w sobote w pobliskim miasteczku, wielkie święto starego zamczyska, piwko, goloneczka, fajerwerki itd...... :)))))))))))))
11 maja 2015 15:38
Kurdęka, ja musze od nowa dzisiaj swoja pdp zaprogramowac(zaprojektowac) bo przecie jak sie jej sie siusiu nie chce to nie wola, a corka zas tlumaczy ze raz w nocy ma isc. No ludzie, no kretyni no.... Za duzo spalam normalnie o 2 noce, za duzo. Co za barany mi sie trafily. Dobrze ze chociaz kupuja co chce :D
11 maja 2015 15:39
doda1961

Noooo, a w sobote w pobliskim miasteczku, wielkie święto starego zamczyska, piwko, goloneczka, fajerwerki itd...... :)))))))))))))

itd - brzmi ciekawie ha ha ha
11 maja 2015 16:16 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

Kurdęka, ja musze od nowa dzisiaj swoja pdp zaprogramowac(zaprojektowac) bo przecie jak sie jej sie siusiu nie chce to nie wola, a corka zas tlumaczy ze raz w nocy ma isc. No ludzie, no kretyni no.... Za duzo spalam normalnie o 2 noce, za duzo. Co za barany mi sie trafily. Dobrze ze chociaz kupuja co chce :D

to juz zacznij.......coby se do wieczora udalo..........wiesz to nie takie latwe sprawy sa
11 maja 2015 16:17 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Jeszcze sie z caloscia nie zapoznalem i nie jestem pewien czy chce mi sie zaglebiac w sraczke ha ha,ale moze byc wesoło 

Taki wazny projekt poddany pod dyskusję ,"Sraczka a schludny opiekun" a Ty co????Proszę się powagą i profesjonalizmem wykazać bo nie załapiesz do tej sławnej na całe Niemcy agencji pana R:):):):):):)
A takw ogóle to moja PDP i ta i poprzednia ,to chyba smiechem by mnie zabiły obie, jakbym sie osmieliła do nich walić PANI:):):):)hi hi hi
11 maja 2015 16:22 / 3 osobom podoba się ten post
leni

dla mnie to jest caly MATRIX , nie wiadomo o co komu chodzi:)))

A może MATRIX CZYLI OPIEKUNKA NA PROJEKCIE:)Albo jakoś inaczej bo na projekcie czyli co? siedzi na PDP ????Ha ha ha Mhm....to sie chyba nie godzi:):):):)
11 maja 2015 16:28 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

co do tematu: ja nie potrafię, dlatego zapowiedziałam sobie, że jestem ostatni raz na opiece. Wy mi świadkami....

mzap , ile razy ja juz byłam ostatni raz:)))))
11 maja 2015 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
ale to chyba chodziło , żeby te włosy myć Pdp i bluzeczki im zmieniać:))) Przynajmniej ja tak zrozumiałam :)))
11 maja 2015 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
nesca_nebesca

mzap , ile razy ja juz byłam ostatni raz:)))))

Pieniądze uzależniają, dlatego tyle jest "tych ostatnich wyjazdów":))))))
11 maja 2015 16:33 / 3 osobom podoba się ten post
Jolek

Kurdęka, ja musze od nowa dzisiaj swoja pdp zaprogramowac(zaprojektowac) bo przecie jak sie jej sie siusiu nie chce to nie wola, a corka zas tlumaczy ze raz w nocy ma isc. No ludzie, no kretyni no.... Za duzo spalam normalnie o 2 noce, za duzo. Co za barany mi sie trafily. Dobrze ze chociaz kupuja co chce :D

Jolek to popros ,  o niewielkie mieszkanko , tutaj w DE:))) Jak kupują to korzystaj dziewczyno! :))))
11 maja 2015 16:33
iel razy ja na poczatku sobei mowilam jeszcze troche jeden 2 razy i juz sobie poszukam co innego a ile juz siedze w opiece.......... masakra..
11 maja 2015 16:36
magdalena_k

iel razy ja na poczatku sobei mowilam jeszcze troche jeden 2 razy i juz sobie poszukam co innego a ile juz siedze w opiece.......... masakra..

To wszystko to po prostu miłość do  Eryków  :)))))