Projektanci osób starszych

15 maja 2015 15:40
Ewelin1-mądrze piszesz.
15 maja 2015 16:14 / 6 osobom podoba się ten post
ewelin1

Nie mam zamiaru nikomu psuć zabawy,nie to miałam na myśli.
Mnie osobiście jakoś to nie bawi.......powiem więcej,nawet nie czytam postów jak słówko "projekt" wpadnie mi w oko.
Na prawdę nie mam upierdliwej natury,jakkolwiek by to nie wyglądało ale ciągnąć to tylko dlatego,że ktoś tak napisał to dla mnie trochę dziwne:)
Może ta Laska na prawdę spotkała się z takim określeniem,tego nie wie nikt..ale nie wydaje mi się żeby był to powód do tego,żeby w każdym wątku się z niej nabijać..... bo to ewidentne nabijanie się z niej a nie z "projektu".
Dobra już nie smucę............możecie rzucać kamieniami,-wszystko wytrzymam:)))))

Ewelin, ja tez używam tego "słowa" :)) i uwierz mi ani nie nabijam się z tej " laski" ( bo dawno o niej zapomniałam) ani z mojego Pdp, ale umówmy się , nasza praca jest tak specyficzna, trudna i obciążająca psychicznie,że takie głupawki mogą nam tylko pomóc i odstresować :)
I nie rzucam w Ciebie kamieniem , bo to jest forum i każdy ma prawo się wypowiedzieć:)
15 maja 2015 16:24 / 1 osobie podoba się ten post
nesca_nebesca

Ewelin, ja tez używam tego "słowa" :)) i uwierz mi ani nie nabijam się z tej " laski" ( bo dawno o niej zapomniałam) ani z mojego Pdp, ale umówmy się , nasza praca jest tak specyficzna, trudna i obciążająca psychicznie,że takie głupawki mogą nam tylko pomóc i odstresować :)
I nie rzucam w Ciebie kamieniem , bo to jest forum i każdy ma prawo się wypowiedzieć:)

No i gitara:))
15 maja 2015 16:25 / 4 osobom podoba się ten post
nesca_nebesca

Ewelin, ja tez używam tego "słowa" :)) i uwierz mi ani nie nabijam się z tej " laski" ( bo dawno o niej zapomniałam) ani z mojego Pdp, ale umówmy się , nasza praca jest tak specyficzna, trudna i obciążająca psychicznie,że takie głupawki mogą nam tylko pomóc i odstresować :)
I nie rzucam w Ciebie kamieniem , bo to jest forum i każdy ma prawo się wypowiedzieć:)

polac jej dobrze mowi :)
15 maja 2015 18:00
magdalena_k

polac jej dobrze mowi :)

No polejcie mi coś bo "ja" znowu mam pełny pampers..trzeci raz dzisiaj!!!!:))))
Masakra normalnie:P
15 maja 2015 18:01 / 2 osobom podoba się ten post
ewelin1

No polejcie mi coś bo "ja" znowu mam pełny pampers..trzeci raz dzisiaj!!!!:))))
Masakra normalnie:P

zapraszam na sok jablkowy i Haribo :)
15 maja 2015 18:08 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

zapraszam na sok jablkowy i Haribo :)

Oszalałaś:)))))
Wódkę i ogórki konserwowe poproszę:)))))
15 maja 2015 18:11 / 2 osobom podoba się ten post
ewelin1

Oszalałaś:)))))
Wódkę i ogórki konserwowe poproszę:))))):dwa piwa:

no właśnie, ja nie wiem co ta Magdalena z tym soczkiem wyskoczyła:)))) no chyba, że już zaprocentowa, to inna sprawa:))))
15 maja 2015 18:12 / 2 osobom podoba się ten post
ewelin1

Oszalałaś:)))))
Wódkę i ogórki konserwowe poproszę:))))):dwa piwa:

eeeeeeeeeeeeeeeee.no to jak w domku bede to wpadnij tutaj tylko tym dysponuje 
15 maja 2015 18:30 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

zapraszam na sok jablkowy i Haribo :)

Madziu tylko nie przejadaj się Haribo,bo nam za bardzo schudniesz :)
15 maja 2015 18:34 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Madziu tylko nie przejadaj się Haribo,bo nam za bardzo schudniesz :)

po takiej wiadomosci jaka dostalam przed chwila wyciagnelam elektryka i flaszka by sie przydala wiec pare kilo mnie nie zraz wierz mi 
15 maja 2015 19:03
magdalena_k

eeeeeeeeeeeeeeeee.no to jak w domku bede to wpadnij tutaj tylko tym dysponuje :zawstydzony:

Okej to jesteśmy umówione:))))
A dzisiaj czym innym zdezynfekuję "zapach" pampersa:))))
15 maja 2015 19:52 / 4 osobom podoba się ten post
A ja mimo, że bardzo szanuję swoich podopiecznych, też zwracam się do nich "per ty" i nikomu to nie uwłacza, wręcz uważam że atmosfera jesta bardziej przyjazna  a wręcz rodzinna. A jestem u drugiej rodziny i poprzednio tez mowiłam na ty i nikt nie miał o to pretensji:))) Z dziećmi podopiecznych i z większością ich rodziny też jestem na ty. Co się zaś tyczy umiejętnosci mówienia po niemiecku to faktycznie jest różnie. Ale na przyklad siostra mojej pdp ma opiekunke ktora ledwo duka, a jej to nie przeszkadza. Z drugiej strony niektore firmy tak testuja ze znajomoscji jezyka ze pozal sie boze. Sama tego doświadczylam i po tescie jezykowym bylam mega rozbawiona, bo stresowalam sie ze sobie nie poradze a tu pytania jak do przedszkolaka. Nadmienie tylko ze osobiscie wladam jezykiem na poziomie dobrym. I rozumiem te kobiety, ktore nie umieja rozmawiac dobrze po niemiecku, ze pracuja tutaj. Byc moze sytuacja je do tego zmusila. Rzadko kto rodzi sie geniuszem!!! Nie oceniam nikogo!!! I sie nie wywyzszam>>> doswiadczona Opiekunko> 
15 maja 2015 22:01 / 2 osobom podoba się ten post
O to zwracam honor. Rzeczywiscie nie doczytalam do konca, a powinnam(nie o zrozumienie tutaj chodzi, z tym nie mam problemow:)). Nie bede ukrywac, ze cytowany post troszke mnie zdenerwowal. Jego autorka ma chyba jakas manie wyzszosci:), ale coz to jej sprawa. Tylko nie podoba mi sie co sadzi o innych opiekunkach! 
Ja Cie tez pozdrawiam
24 maja 2015 23:03
Czyżby projekt umarł śmiercią naturalną, a projektantki osób starszych przekwalifikowały się na opiekunki osób starszych?