Pożegnajki #2

08 czerwca 2015 23:08
mzap88

Dobra Ludziska, żegnam się z Wami dzisiaj, bo jutro nie będzie zapewne czasu, a do 13tej muszę pokój ogarnąć i lapa spakować.
Przeżyłam miesiąc, nie wiem co dalej ze mną, najpierw jadę odpocząć, a potem się zobaczy.
Życzę wszystkim szybko mijających dni i jak najmniej upierdliwych pdp :))
Bussi! :cheerleaderka2::randka2:

mzap !!! szerokiej drogi !!! i baw się dobrze !!!

 
08 czerwca 2015 23:12
margaritka59

Wpadłam na chwilę pożegnać się z Opiekunkowem. Jutro rano wybywam ze złotej klatki i frunę ku wolności. Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas, przepraszam jeżeli było coś nie "teges" ( to z żargonu Jolek)z mojej strony, życzę spokoju i szybko upływającego czasu na stellach.No i miłości:milosc1: Hip,hip hura X 3 :skacze:

:) udanego odpoczynku Margaritka !!!

08 czerwca 2015 23:22
Dobranoc!
09 czerwca 2015 00:24
tyciek

mzap !!! szerokiej drogi !!! i baw się dobrze !!!

 

Odpoczywaj 
09 czerwca 2015 00:25
tyciek

:) udanego odpoczynku Margaritka !!!

Udanego urlopu
09 czerwca 2015 07:27 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Dobra Ludziska, żegnam się z Wami dzisiaj, bo jutro nie będzie zapewne czasu, a do 13tej muszę pokój ogarnąć i lapa spakować.
Przeżyłam miesiąc, nie wiem co dalej ze mną, najpierw jadę odpocząć, a potem się zobaczy.
Życzę wszystkim szybko mijających dni i jak najmniej upierdliwych pdp :))
Bussi! :cheerleaderka2::randka2:

Miłego wypoczynku życzę
09 czerwca 2015 07:38 / 1 osobie podoba się ten post
Wyjeżdżającym,wypoczywającym (Mzap,Margaritka) życzę bezpiecznej podróży i samych przyjemności na urlopie
09 czerwca 2015 07:41
margaritka59

Wpadłam na chwilę pożegnać się z Opiekunkowem. Jutro rano wybywam ze złotej klatki i frunę ku wolności. Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas, przepraszam jeżeli było coś nie "teges" ( to z żargonu Jolek)z mojej strony, życzę spokoju i szybko upływającego czasu na stellach.No i miłości:milosc1: Hip,hip hura X 3 :skacze:

Spokojnego uropu i dużo słońca. Buziaki ;)))))))))))
09 czerwca 2015 08:31 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Dobra Ludziska, żegnam się z Wami dzisiaj, bo jutro nie będzie zapewne czasu, a do 13tej muszę pokój ogarnąć i lapa spakować.
Przeżyłam miesiąc, nie wiem co dalej ze mną, najpierw jadę odpocząć, a potem się zobaczy.
Życzę wszystkim szybko mijających dni i jak najmniej upierdliwych pdp :))
Bussi! :cheerleaderka2::randka2:

Milego wypoczynku....i udanego urlopu....

Moze wez mnie z soba ja zmieszcze sie w walizce.....:)))))

Sciskam i do nastepnego.....

Buzka Piekna...
09 czerwca 2015 13:35 / 7 osobom podoba się ten post
Kochane! Żegnam się z wami już dziś chcąc podziękować za wszystkie ciepłe słowa, poklepanie po ramieniu, wyczytanie, jesteście niezastąpione! Teraz już moim największym problemem jest jak dopiąć torbę :D Trzymajcie się tam cieplutko, nie dajcie się w trudnych chwilach bo zawsze są jakieś piękne ściskam całą ekipkę, buźki!!!
09 czerwca 2015 16:40 / 1 osobie podoba się ten post
justifig

Kochane! Żegnam się z wami już dziś chcąc podziękować za wszystkie ciepłe słowa, poklepanie po ramieniu, wyczytanie, jesteście niezastąpione! Teraz już moim największym problemem jest jak dopiąć torbę :D Trzymajcie się tam cieplutko, nie dajcie się w trudnych chwilach bo zawsze są jakieś piękne :taniec2: ściskam całą ekipkę, buźki!!! :zakochana:

Trzymaj sie cieplutko i odpoczywaj
09 czerwca 2015 16:41
AgataW

Milego wypoczynku....i udanego urlopu....

Moze wez mnie z soba ja zmieszcze sie w walizce.....:)))))

Sciskam i do nastepnego.....

Buzka Piekna...

Duzo słoneczka i odpoczynku
09 czerwca 2015 16:46 / 1 osobie podoba się ten post
justifig

Kochane! Żegnam się z wami już dziś chcąc podziękować za wszystkie ciepłe słowa, poklepanie po ramieniu, wyczytanie, jesteście niezastąpione! Teraz już moim największym problemem jest jak dopiąć torbę :D Trzymajcie się tam cieplutko, nie dajcie się w trudnych chwilach bo zawsze są jakieś piękne :taniec2: ściskam całą ekipkę, buźki!!! :zakochana:

Miłego wypoczynku ;)))))
Zapomnij o pracy i ciesz się pieknym polskim latem.
Szerokiej drogi ;))))))))))))))))))))))))))))))))
09 czerwca 2015 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
justifig

Kochane! Żegnam się z wami już dziś chcąc podziękować za wszystkie ciepłe słowa, poklepanie po ramieniu, wyczytanie, jesteście niezastąpione! Teraz już moim największym problemem jest jak dopiąć torbę :D Trzymajcie się tam cieplutko, nie dajcie się w trudnych chwilach bo zawsze są jakieś piękne :taniec2: ściskam całą ekipkę, buźki!!! :zakochana:

Jak ja nie lubie slowa zegnam.
Mam z nim cmentarne skojarzenia jakies.
Mowie do widzenia, do zobaczenia, do uslyszenia, do nastepnego razu, odezwe sie jak wroce, do jutra, za tydzien lub za rok.
Jest w tym wiecej nadziei. Bo pozegnanie to cos ostatniego, smutnego i ja nie chce z nikim sie zegnac.
Amen.
09 czerwca 2015 22:37 / 3 osobom podoba się ten post
amelka

Jak ja nie lubie slowa zegnam.
Mam z nim cmentarne skojarzenia jakies.
Mowie do widzenia, do zobaczenia, do uslyszenia, do nastepnego razu, odezwe sie jak wroce, do jutra, za tydzien lub za rok.
Jest w tym wiecej nadziei. Bo pozegnanie to cos ostatniego, smutnego i ja nie chce z nikim sie zegnac.
Amen.

Jak przed wyjazdem idę do mojego Taty i mówię,że przyszłam się pożegnac,też zawsze mi mówi,żebym tak nie mówiła,żebym szczęśliwie wróciła do domu....